Глобальні оголошення!



Правила створення та проведення СП/ВП

Правила, запитання, пропозиції по роботі, зворотній зв"язок, допомога у використанні форуму...

Модератор: Natalinda

Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення Tiger_Sofia » 09 листопада 2012, 23:31

Правила створення та проведення СП

1. Основні положення.
1.1. Спільна покупка - це організована купівля будь-яких товарів (дитячих, дорослих, для дому) в гуртовій фірмі за гуртовими цінами або в магазинах, які надають великі знижки на гуртову покупку їхніх товарів. Також до СП відноситься будь—яка організована покупка, яка є вигідною іі учасникам.
1.2. Організатором СП може стати будь-який зареєстрований учасник форуму за наступних умов:
1.2.1.Наявність 50 і більше корисних повідомлень. Повідомлення, написані в темах підфорумів Куплю-Продам, Он-лайн ігри, Шухляда з балачками, а також беззмістовні повідомлення (смайлики, односкладні слова і/або речення) враховуватись не будуть.
1.2.2.Відсутність попереджень та банів в темах Куплі-Продажі, негативних відгуків за попередніх СП.

2. Вимоги до створення СП:
2.1. Обовязковий докладний опис умов закупівлі товарів:
2.1.1. Для демонстрації товару можна посилатися на сайт фірми постачальника, вказати назву та артикул товару або вставити в тему скан каталогу продукції. Якщо каталог продукції великий, то допустиме посилання на спеціалізований фотосервіс (наприклад photofile.ru), що дозволяє розмістити більшу кількість фотографій.
ВАЖЛИВО: всі посилання на сторонні ресурси мають бути прихованими!
2.1.2 Прайс (скан прайсу) фірми-постачальника, каталог товарів та цін в обов'язковому порядку повинен знаходитися в загальнодоступному місці, щоб всі бажаючі могли його скачати і ознайомитися з асортиментом і цінами. Найкраще такі документи (або приховані посилання на них) викладати в темі СП.
2.1.3. Організаційні послуги і витрати (%) обговорюються відразу, при наданні прайсу. Фрази типу "дешевше, ніж у магазині", "додавайте, як завжди" і т.п. заборонені до вжитку! Розмір Оргзбору встановлюється індивідуально кожним Організатором, але не повинен бути більше 15 % від вартості товару, яку пропонує постачальник/виробник.
ВАЖЛИВО: У разі викриття підвищення цін постачальника/виробника вище зазначеного в СП проценту до організатора будуть задіяні жорсткі заходи, аж до блокування доступу на сайт і внесення в Чорний список.
2.2. Збір замовлень відбувається на форумі у відповідній темі СП. Після збору замовлень організатор викуповує товар і роздає учасникам. Форма оплати, терміни і місце зустрічей обговорюється індивідуально кожним організатором до моменту закупівлі товару і повинні бути узгоджені з кожним Клієнтом.
2.3. Обговорення однієї закупівлі (збір рядів, моделей, пошук учасників для закриття рядів тощо) проходить в одній темі, яку починає Організатор закупівлі. Якщо кількість повідомлень в темі завелика і з'являється необхідність відкриття іншої теми, то Організатор може попросити адміністратора або модераторів заблокувати попередню тему, щоб відкрити нову тему з посиланням на основну.
Всі інші створені теми-клони будуть блокуватися або видалятися.
2.4. Заборонена організація закупівлі ліків, хімічних сполук, медичних препаратів і предметів, які призначаються тільки після консультації лікарів. А також товарів, заборонених Законами України.

3. Права та обов’язки Адміністрації.
3.1. Адміністрація форуму не несе відповідальності за правдивість наданої Організатором інформації.
3.2. Учасники форуму – клієнти СП здійснюють покупки на свій смак та розсуд.
3.3 Адміністрація форуму залишає за собою право закрити будь-яку закупівлю, якщо вона суперечить законодавству або порушує встановленні правила СП.

4. Всі СП на форумі є оплачуваними.
4.1. За створення теми СП Організатор робить благодійний внесок на розвиток родинного форуму «Сімейка».
4.2. Розміщення теми СП у відкритому розділі можливо тільки після благодійного внеску.
4.3. Тема СП знаходиться у розділі на протязі всього оплаченого періоду.
4.4. При необхідності продовжити розміщення теми СП, потрібно повідомити адміністрацію не пізніше як за 3 дні до кінця оплаченого періоду. В іншому випадку тема буде закрита для доступу і відновлена лише по факту оплати наступного періоду.
4.5. Інформацію про розмір благодійного внеску та реквізити для перерахунку можна отримати у модератора розділу.
4.6. Обов’язково після внеску потрібно надати модератору розділу інформацію про спосіб, суму та час здійснення банківської операції. В іншому випадку тема СП вважатиметься неоплаченою і буде видалена.
4.7. Безоплатними є теми продажу залишків СП існуючих організаторів СП, які відбулися в межах форуму. Теми з продажу залишків СП, які відбулися поза межами форуму, оплачуються на загальних підставах (див. пункт 4.1) або окремо узгоджуються з Адміністрацію.
4.8. Адміністрація форуму відкрита до співробітництва і розгляне всі зустрічні пропозиції Організаторів по оплаті тем СП. Інформацію можна надавати безпосередньо модератору розділу або писати на скриньку mamusi.org.ua@gmail.com.

5. ВП та правила проведення.
5.1. ВП – вивчення попиту на той чи інший товар з метою організації СП:
5.1.1. Назва теми повинна обов’язково містити словосполучення «вивчення попиту».
5.1.2. Всі посилання на сторонні ресурси повинні бути прихованними. В іншому випадку вони видалятимуться без попередження.
5.1.3. Замовлення в темі не приймаються! В іншому випадку тема прирівнюється до СП і тарифікується згідно правил (див. пункт 4.1). Або видаляється як така, що не відповідає правилам.
5.2. Вимоги до організатора ВП див. пункт 1.2
5.3. Тема ВП на форумі безоплатна і обмежена в часі – місяць від дня створення теми. По закінченню цього періоду тема видаляється без попередження.
5.4. У випадку наявності попиту і бажання створити СП Організатор має оплатити тему СП на загальних підставах (див. пункт 4.1).
5.5. Після оплати СП за бажанням організатора може бути створена нова тема СП (в такому разі попередня тема ВП видаляється) або тема ВП перепрофілюється в тему СП і подальше спілкування учасників відбувається в ній.
ВАЖЛИВО: при перепрофілювання теми ВП на СП дотримуйтесь правил, викладених в пункті 2 та підпунктах!!!

Всі додаткові питання по СП можна задавати в цій темі або в ПП до модератора розділу.
Бажаємо вам приємного перебування на форумі та вдалих продажів!
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення oksana_tern » 16 лютого 2016, 21:51

Доброго вечора, скажіть будь ласка як сплачувати благодійний внесок при відкритті СП?
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення ksana » 16 лютого 2016, 22:16

oksana_tern написав:Доброго вечора, скажіть будь ласка як сплачувати благодійний внесок при відкритті СП?

відписано в пп
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення LsP » 16 лютого 2016, 22:33

ksana, я Вам теж написала в пп щодо оплати, подивіться, будь ласка)
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення ksana » 16 лютого 2016, 22:35

LsP написав:ksana, я Вам теж написала в пп щодо оплати, подивіться, будь ласка)

зараз відпишу.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення Julia » 27 березня 2016, 23:15

Добрий вечор!
я Юля, живу у Львові
Хочу відкрити у вас СП по Польщі
Правила прочитала
Є питання а можна без 50 повідомлень? наприклад в підтвердження своєї репутації та досвіду можу надати в ПП адміністратору посилання на інші ресурси де збираю компанії( навіть той кідстафф, у мене рейтинг 9,7 жодного поганого нема)
Дякую
Julia Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 27 березня 2016, 22:12
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення ksana » 27 березня 2016, 23:25

Повідомлення Модератора М
Julia написав:Правила прочитала
Є питання а можна без 50 повідомлень? наприклад в підтвердження своєї репутації та досвіду можу надати в ПП адміністратору посилання на інші ресурси де збираю компанії( навіть той кідстафф, у мене рейтинг 9,7 жодного поганого нема)

На жаль, цей пункт оминути не можливо. Такі правила форуму.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Правила створення та проведення СП/ВП

Повідомлення Сяна » 28 березня 2016, 09:12

Julia, 50 повідомлень - то не так і багато, в нас багато цікавих тем різної тематики, думаю, серед них можна знайти ті, які вам теж цікаві :wink:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка


Повернутись до Як все працює



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron