Глобальні оголошення!



А ви випускниця школи материнства????

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення lerumpochka » 16 грудня 2010, 13:00

yultsya написав:до Люби ми всі дзвонили дуже багато раз але ніколи не могли її упіймали. А ти щось знаєш про неї ?

Я знаю:) якби я мала дом тел, то дзвонила би до неї частіше. вона на східному живе і з радістю на слінгозустрічі готова (хотіла) ходити в своєму районі, то просто тре запросити.

ну я 15 раз ре ходила:)) але десь по 3-4 рази деякі лекції прослухала бо почала ходити ще на 4 тижні вагітності і до самих пологів (за кілька днів ще слухала лекцію про партнерські (4-й раз:))
хочу сказати, що лекцій однакових не бувало, тому з усіх шось для себе брала. та не. не шось а купу всього!!! Теж маю сертифіката!!!!

більше, чогось знайома з дівчатами першого періоду свого ходіння:) - тими що Юля писала. і навіть Аллу-рері один раз бачила:) а з наступних "заходів" тут нікого ще не впізнала.
правда на слінгозустріч до Юльці приходила Юля в ССК з "бортами", яку Оленка і всі там консультували, то я згадала, що я з нею на школі вчилась. навіть памятаю, що вона донечку хотіла Євою назвати, а от як назвала не знаю...
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення pepi » 18 грудня 2010, 21:57

до Люби ми всі дзвонили дуже багато раз але ніколи не могли її упіймали. А ти щось знаєш про неї ? А про Ііру ? Бо я ні. Ще була Інна, не знаю чи памятаєш її, то з нею теж контактую. Ой,клас,я така Рада-Рада :aaaaa:


З Ірою балакала місяць назад, вона вже перебралася на східний , запрошувала в гості . в неї все добре малий росте . Ми знею на однокласниках спілкуємось .
За Любу нічого незнаю. А з Людою також передзвонюємось досить часто.
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Oksana » 19 грудня 2010, 10:17

і я, і я випускниця :aaaaa: правда я не встигла походити стільки, як хотіла, але маю навіть "диплом" ;-) А потім мене поклали в патологію на 6 тижнів, і я продовжувала слухати лекції там :aaaaa: Марі до нас приходила :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення fajno » 19 грудня 2010, 10:36

І ми ходили з чоловіком. Була купа дівок і він :zybu: Саме там надумали їхати в Луцьк :)
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення nadia 2311 » 24 грудня 2010, 11:22

І ми з чоловіком дипломовані випускники. :o :o Нажаль, я скоріше не знала про школу на Федьковича :( :( тому відходила лише 2 тижні занять ( зате без пропусків) при жіночій консультації в другому пологовому. Це був початок вересня 2009.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Тетяна » 24 грудня 2010, 16:57

Іра, ти що мене не памятаєш, я теж ходила в школу 2, роки тому....правда влітку.?
Тетяна Офлайн


 

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Радмила » 25 грудня 2010, 14:49

А я теж ходила, тільки 5 років тому ще на БАМ. І дипломів тодів не давали. :( Я з Дашой тоді пересікалась. Вона завершувала ходити, а я починала.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення nata_2011 » 15 січня 2011, 12:56

Я також випускниця, але вже давня в 2006 році отримала диплом:) Дуже задоволена школою, дякую Іванні І Марії, вони молодці!!
nata_2011 Офлайн


 

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення мешканка » 17 січня 2011, 10:54

Lesya (аптекар) випускниця. :tipok:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 лютого 2011, 00:44

Моєму синові вже 7 років. Коли він народився (23 листопада 2003 року), Школи щасливого материнства Св. Анни ще, на жаль, не було. Але була школа материнства в Центрі під "аркою". Чемно відходила:) Навіть диплом дали!!! На той час то було дуже цікаво і пізнавально. Була ще обов'язкова школа материнства при ЖК №2 на Бамі. Вона там і зараз є. Але відвідувачі школи якісь не активні. Мабуть тому що ходять туди не з власного бажання, а за підписами на картці, яку видав дільничий гінеколог. Недавно знову туди заглянула, бо чекаю на друге малятко:)) Психолог розповідала про батьківство, виховання діток. Розповідала цікаво, роздавала нам аркуші й кольорові олівці для малювання, пропонувала рольову гру... Але чомусь із 8-ми учасників заняття лише я скористалася тими олівцями, а рольову гру на чотири особи довелось звузити до двох учасників (більше бажаючих не було)?! Тому сьогодні я відвідую саме Школу щасливого материнства! Була поки що лише на двох заняттях, але вже точно знаю, що приходитиму сюди й далі:) А фітнес для вагітних - це просто СУПЕР!!! Рекомендую всім майбутнім мамам!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до Школа щасливого материнства св. Анни



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей