Глобальні оголошення!



А ви випускниця школи материнства????

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення happymami » 11 лютого 2012, 13:38

А розкажіть про вартість таких шкіл материнства в різних місцях? За рахунок чого йога там безкоштовна?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення mari » 11 лютого 2012, 13:58

Я теж можу відповісти:Школи материнства в Тернополі є безкоштовні. І в 1 роддомі і в 2 роддомі і в нас і під аркою. Лише єдине=- що у нас заняття фізкультурою проводяться окремо,в спеціальному на те залі, з фаховим інструктором і вони є не наші а рекомендовані нами, тому вони є для бажаючих їх відвідувати дійсно платні. Але ціна там недорога- в районі 100 гр. за місяць!!! за 8 занять.
Та заняття фізкультурою можна відвідувати не всім, тому це не є головним в підготовці до пологів.
Основна різниця- це фаховість, різниця програм, досвід, різноплановість інструкторів.

Найбільш різноплановою і сильною є програма Школи щасливого материнства св.АННИ на Федьковича. Якщо жінка відвідує усі занятя,а це 2 місці- по 2-3 рази в тиждень, а не лише одного акушер-гінеколога, то вона зустрінеться і з педіатром і з психологом і з психотерапевтом і неврологом і з інструктором планування сім"ї і т.і. В нас вона може придбати книжечку по грудному, папку з лекціями і брати дивитись диски та отримає журнали "мой ребенок" старі випуски. Включати відео- стара як світ техніка, ми давно нею не користуємось, диски майбутні тато з мамою дивляться дома.
Є в нас окремі також 2 лекції для підготовки в партнерські пологи.
Є в нас і недолік- плаваючий графік який залежить від можливості наших інстукторів- волонтерів. Він такий правда лише в 2011, будемо з літа намагатись його зробити постійним як раніше.
На Бамі жінка зустрінеться на 9 днів з акушер-гінекологом, двічі з психологм і з психотерапевтом, і 1 раз з неонатологом.
В ці 2 наші школи ходить наш консультант по грудному і слінгах.

На Суворова є пару лекцій з відеопереглядом і пару вправ на мячах і по диханні. Консультую раз в тиждень якщо є бажаючі і я. Бажаючих- небагато:)
Під аркою- без будь-яких медичних дипломів читають вони і коментують відео і роблять вправи,(( Зараз здається також вони мають філіал де філармонія- по 30 гр.здається беруть за 1 лекцію.))

Голове в цьому-не де краще, а що вам потрібно!!!!!І які саме лекції та на якому рівні потрібні.
Якщо просто захочете ходити з чоловіком і дивитись відео- це одне, якщо посидіти на мячах і поробити вправи- це інше.
Якщо вас цікавить в основному що брати в роддом і як краще родити- на Бам,
а якщо повністю комплексно підготуватись і повчитись - на Федьковича.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення mari » 11 лютого 2012, 14:02

Суть підготовки є в також в регулярному відвідуванні всіх у школі занять. Якщо жінка собі прийшла пару раз до нас і побачила лише 1 лікаря- то не дуже й вона підготувалась. Якщо ходить лише на мячі- теж так само або лише раз чоловіка привела- то така підготовка ефективна але не достатньо результативна.

Але якшо комусь вистарчає- то й на тому дякуйте.

Тому молодці, що ходили хоч кудись :rose:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Марійка » 22 лютого 2012, 22:53

Я не випускниця школи материнства, але дуже хочу стати її учасницею. Але в декрет йду з середини березня. Чи могли б ми з чоловіком відвідати недільне заняття о 16.00, чи вже почати тоді, коли постійно зможу ходити???
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення irinka » 23 лютого 2012, 00:09

Марійка написав:Чи могли б ми з чоловіком відвідати недільне заняття о 16.00, чи вже почати тоді, коли постійно зможу ходити???


Звичайно можете, можна навіть не ходити на всі заняття. Але мені завжди було цікаво слухати лекції, тому я проходила 2 курси підряд. :))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення mari » 23 лютого 2012, 08:04

ВИ, Марійка попередньо телефонуйте щодо недільного заняття.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Марійка » 24 лютого 2012, 22:21

Дуже дякую за поради і рекомендації!!!
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Lenysa » 25 лютого 2012, 10:55

А я ходила в школу материнства в ЖК №2, бо на Гоголя вже не встигала, бо була вже на 36 тижні вагітності, але одне заняття відвідала і на Гоголя, так хотілось туди ходити, але на жаль не знала швидше про школу на Гоголя)))
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення yasinka » 06 травня 2012, 21:51

І я випускниця школи (травень-червень 2011). І хоча дитина вже не перша і, здавалося б, багато вже знаєш, тим не менш лекції для мене були цікаві і змістовні. плюс купа позитивних емоцій від перебування серед таких же матусь.
yasinka Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 13 серпня 2011, 14:40
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Вже великий син і ще маленька доця

Re: А ви випускниця школи материнства????

Повідомлення Валя85 » 28 жовтня 2013, 10:51

Ми також відвідували школу материнства. При першій вагітності у 2009 році, ходила у школу під аркою. Було цікаво! Ми планували партнерські пологи, разом з чоловіком ходили на заняття, купили акушерський набір для чоловіка, але у листопаді 2009 р. якраз була епідемія грипу і його не пустили ні в родзал, ні потім в палату. Але акушерський набір ще пригодився :ha: . Другу лялю народжували вже разом!!! На заняття ходила в ЖК №2. Теж сподобалось! Заняття були цікаві і навіть веселі. Пам*ятаю, як лікар, яка вела заняття, до списку, необхідного саме для родзалу, додала сирники. Так, звичайні домашні сирники. Ми сміялись, а сирники навіщо. Виявляється, якщо схватки (особливо при перших пологах) тривають довго, то щоб набратись сил, можна перекусити печивом і сирниками, бо вони швидко не псуються. Думаю, перекус в той момент більш актуальний для тата, ніж для мами. :hi:
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Поперед.Далі

Повернутись до Школа щасливого материнства св. Анни



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість