найбільший родинний форум Тернопільщини

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи
Відповісти

А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 13:57

Знаю, що є в нас форумчани-випускниці школи материнства.
Багатьох знаю, з ким ми разом вчилися:)
А хто був до нас чи після?
Хто ше випускник? Признавайтеся!
І чи пройшли весь курс в школі материнства?

хи-хи...я ходила по два круги...
так гарно було.
зараз ностальгія за школою

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 14:13

В школу материнства ходила в березні цього року, нажаль весь курс не пройшла, важкувато було доїзджати в Тернопіль на 8 місяці вагітності, але думаю все, що було важливо засвоїла чудово. В квітні вже народився синочок. Два заняття відвідала разом з чоловіком, дуже задоволені обоє :thumbsup: , особливо чоловікові сподобалася лекція Іванни та Марії про те, як мають відбуватися природні пологи і яка участь в цьому процесі чоловіка. Впізнала по фото Алісу :roses: , виявляється відвідували школу одночасно.

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 15:00

а я не ходила в школу взагалі :( На якомусь там місяці пішла в центр, під аркою там щось є. А в них виявилися канікули. Сказали прийти після. Я прийшла через місяць, а в них там знов щось не так було - вже не пам'ятаю. То я і не ходила більше нікуди.
Але ж ви мене і без школи любите, пра? :oops: :oops: :oops: :kiss girl:

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 15:02

аякже :)

а я не ходила, бо не знала :(
а так хотіла поплавати в вагітність :cry:

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 15:09

Я ходила в школу материнства 2 роки тому з листопада по лютий,так що пройшла повний курс два рази. Відвідала з чоловіком два заняття по партнерських пологах. Зі школи пам'ятаю Оленку і Нелю

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 15:22

Я теж Любу впізнала :zybu: . Ходила з березня по травень цього року. Прослухала 1,5 курсу. В парку ще гуляю з одною дівчиною нашого випуску. А більше навіть не зустрічала :hz:

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 15:23

Я ходила в Школу материнства Св. Анни в липні-серпні минулого року, однак, на жаль не на усі заняття, особливо запам'яталися лекції пані Марії і її слова, що пологи - це праця, про настрій, з яким потрібно йти на пологи, про годування грудьми, а ще про колажі.... А у школу тата під аркою я теж ходила, мені навть здалося. що ось ці дві школи доповнюють одна одну. Раджу всім майбутнім маитусям ходити на заняття Школи щасливого материнства!!!!! :heart: :oops:

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 16:16

І я ходила в школу. З 20-го тижня і майже до самих пологів :) :) :)
Навіть документ маю про закінчення школи ;-)
Травень-вересень 2009року.

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 16:21

І я не випускниця :( Першу вагітність не знала про школу, пішла два рази під аркою - мені там не сподобалось та й вирішила не йти більше нікуди.
Другу вагітність хотіла дуже ходити, але синочок був малий - він би не всидів зі мною, а залишати не було як :(
шкодую...

Re: А ви випускниця школи материнства????

10 грудня 2010, 23:13

Ira написав:Зі школи пам'ятаю Оленку і Нелю

:extesi: :head: Ira, дай свою фотку, шоб і я тебе згадала :zybu:
Відповісти