Глобальні оголошення!



СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення mari » 17 березня 2010, 11:13

Пишу від імені о.Мартина. Він пропонує вам писати йому на пошту чи в ПП,коли ви прийдете до сповіді. Рекомендує дні-понеділок-субота наступного тижня!!! Години з 08.00 до 18.30.
Підійти треба буде в захристію (збоку біля Архіву). Як стати обличчям до Катедри, то зайти треба не в Церкву, а справа.
Можете взяти і чоловіка і маму і сестру. То велике щастя-помогти людям посповідатись. Вже не буде можливості оправдатись: не маю коли, як ,де, на кого лишити дитину, черга....
ВСЕ ДЛЯ ВАС! Якщо не хочете в О.Мартина, закличуть іншого священика. Головне-перед тим напишіть йому коли Ви будете.
Телефон не пишу його. Бо ці 2 тижні які наближаються отець ні по телефону, ні навіть вдома майже не говорять.Ніяких гостей . Це важкий час. Багато людей- багато навантаження. Але отець Чекають саме не ВАС! Поспішайте їсти Паску чистими!
Якщо у Вас немає церковного шлюбу-сповідати Вас не будуть, хіба що Ви живете без чоловіка! Детальніше про це теж по-пошті чи в ПП.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення happymami » 17 березня 2010, 11:29

оо. Це супер пропозиція. Я, правда, навряд чи нею скористаюся, але для жительок Центру і близьлежащих територій це вопше супер. Дякуємо отцю за такий крок назустріч. Я спробую брата свого направити туди. Попитаю ще конкретніше в нього, чи не планує деінде сповідатися.

Єдине от в мене тільки виникає питання, яке, в принципі, можна і в розділ консультацій перенести: одна моя знайома, котра по вірі є православною московського патріархату (а всі знають, як там у них все строго) десь вичитала, що якшо людина встидається йти сповідатися до свого знайомого священника (чи навіть не знайомого, але якогось конкретного) то це є гріхом. Бо типу ми ж не перед людиною сповідаємося... Шо нема чого встидатися і боятися покарання (до речі, їй колись відмовили у причасті через якісь там гріхи і вона тепер боїться знов так "опозоритися". Тому й не хоче йти до "свого" священника, але й до "чужого" каже шо не може йти, бо гріх). Чи то дійсно є так?
Бо особисто я часто чекаю, поки надійде черга саме до якогось одного, мною полюбившогося священника. Я така людина, котру не треба на сповіді сварити (бо я й так свідомо каюся), а треба навпаки поговорити, порадити. Тому я собі "обрала" одного священника, котрий мені чимось близький і симпатичний, котрого я розумію добре, і котрий завше знаходить потрібні саме мені слова. То хіба ж то може бути гріхом?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення mari » 17 березня 2010, 11:40

Більшості з Вас, крім Тані, він точно не знайомий!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення happymami » 17 березня 2010, 12:04

mari написав:Більшості з Вас, крім Тані, він точно не знайомий!

ну та я не в плані знайомий, як особисто :D . А просто шо він знає хто ми, а ми знаємо хто він. Особисто я такого не надто сі встидаю. Але мені далеко до Центру тай нема необхідності нагальної. Маю з ким дітей лишати, шоб йти до сповіді у храм по сусідству. Але ідея всеодно хороша і почесна :roll: . Переваги форуму - на ліцо ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення о.Мартин » 18 березня 2010, 11:57

Щодо сповіді у Катедральному Соборі...

Священики сповідають з 7.00-19.00 кожного дня і не тільки зараз в часі Великого Посту, але і продовж цілого року!!!!

Але дійсно можна і зараз використати нагоду...
Памятайте.. у Катедральному Соборі вагітні жінки та мами, який годують проходять без черги. (Але не всі люди, які чекають сповідатись цього хочуть розуміти).

Дійсно ВСЕ ДЛЯ ВАС! Закличу сам іншого священика, якщо це ваше бажання. Головне- висповідатись!!!

мій поштовий адрес
frmartin@rambler.ru
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення IREN » 17 квітня 2010, 19:10

Я от не знаю чи моя проблема чи то в багато в кого є.... я коли йду на сповідь, то згадую всі гріхи, і думаю розкажу все що болить, що зробила дійсно не по Божому, а коли треба сповідатись я .... просто гублюсь і не можу слова зліпити до купи- я не можу розказати людині про себеі говорю в загальному, і я знаю що це мабуть ще є більшим гріхом- так би " ніби сповідаюсь". І не можу нічого з собою зробити. Я постійно думаю, якщо я зараз почну в деталях розказувати все що от требе мені сказати, то це буде пів дня, а що люди скажуть,- "от грішниця- сповідається так довго!" Якийсь такий комплекс в мене, можливо, якби було ще так як в костелах- що та людина що сповідається не бачить Отця , а отець не бачить людину- можливо було б краще. і інші не бачуть і не чують про що говориться. А то от перед Великоднем- люди якось йдуть на сповідь , бо треба, а не тому що справді хочуть духовно очиститись і щоб Господь відпустив гріхи, і щиро в них покаятись. Я просто мрію прийти і поговорити з Отцем про все шо накопилось за все життя і багато в чому я сама не готова себе простити, і не знаю як так зробити, щоб посповідатись і не робити тих гріхів надалі, адже в цьому суть.
IREN Офлайн


 

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення mari » 17 квітня 2010, 21:26

А чому для Вас така важлива чужа думка: що люди скажуть,.. думаєте вони кращі за Вас???
Чому не пишете гріхи на папері???Так звана підготовка вдома!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення мешканка » 18 квітня 2010, 08:49

Так, як в костелах, можна сповідатись в церкві Петра і Павла на вул. Симоненка, але, бажано, не під час богослужіння, бо погано чути
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: СПОВІДЬ ДЛЯ ВАС, Леді мами- БЕЗ ЧЕРГИ

Повідомлення о.Мартин » 18 квітня 2010, 23:27

Перед Св. Сповіддю потрібно зробити іспит совісті. Думаю всі це знають!
Цікаво чи знають усі, що іспит совісті потрібно робити не тільки перед Сповіддю, а кожного дня? бажано вкінці дня перед сном?

Св. Василій Великий про іспит совісті каже: "А коли день перейде і закінчаться усі фізичні і духовні праці, кожний повинен перед спочинком судити власне сумління. Чи щось сталося, як повинно було статися? Чи це зла гадка, чи пуста бесіда, чи лінивство на молитві, чи оспалість при псалмодії, чи бажання світського життя, - нехай ніхто не приховує провини" (Катрій Ю., ЧСВВ. Вгору піднесім серця. - Рим: 1993. - С. 31).

Кардинал Генрі Ньюмен сказав, що сумління є знаряддям відкривання моральної правди; воно інтерпретує норму, але не створює її. Св. Фома Аквінський говорив, що сумління - це застосування знань у дії.
У буденній мові совість називаємо Божим голосом у своїй душі.

Для того, щоб досконало сповідатися - потрібно робити щоденний іспит совісті!

Іспит совісті - це щоденний екзамен самого себе. Це дивитись у дзеркало на всю нашу внутрішню "красу" і робити щоденний звіт перед собою та Богом.

Щоб скласти екзамен, необхідно добре вивчити даний предмет і показати свої знання екзаменатору. Екзаменатор - це суддя, який оцінює рівень знань студента, і на екзамені особисті стосунки студента зі своїм суддею не повинні впливати на оцінювання його знань. Отже, на екзамені стосунки екзаменатор - екзаменований не розгортаються в площині особа - особа, а суб'єкт - об'єкт для оцінювання. Кожен робить свою справу: один ставить питання, інший - відповідає. У таких відношеннях немає місця для особистих почуттів вдячності тощо.

Іспит совісті - це по-перше молитва, як процес навернення людського серця до Бога.
По-друге - це екзамен нашого особистого "я".

Під час такого іспиту ми відкриваємось повністю, немає частки нашого буття, яке закрите, ми дивимося віч-на віч на всі на хиби, негативні характерні риси поведінки, на все що у нас огидне, неприємне, недосконале, зле, на те, що ствроює у нас конфлікти, і робимо висновок: чому у нас такі злі та негативні речі, думки, бажання. вчинки сидять?

Якщо кожного дня робити такий іспит, то тоді коли ми бачимо у нас аж забагато того "зла" - спішимо до Сповіді.

Якщо кожного дня робити іспит совісті - кожного тижня сповідатись... не буде проблем пригадувати свої гріхи, не буде того старху чи непевненості в собі. А якщо сповідатись рідко, скажімо раз у році!!!! Самі подумаймо, як важко згадати усі наші вчинки за цілий рік (це 365 днів - мінімум 365 гріхів), і який іспит совісті, це просто неможливо. Це так само як вивчити усю Історію України за дві години перед дверима до екзаменійного залу!

Сповідь - це не екзамен. Іспит совісті - екзамен. Сповідь натомість - Суд!!!
Це специфічний суд, на якому обвинувачений (каянник) сам себе обвинувачує у своїх злочинах, усе розказує судді та надіється на милосердя. Добрий Господь Бог - Найвищий Суддя не карає обвинуваченого, а його милує і спасає, прощає йому усі його провини, викреслює його злочини з книги його життя. Але Суддя - Всезнаючий, усе бачить, не мов був присутний особисто при всіх злочинах обвинуваченого, і якщо обвинувачений хоче бути хитрим і не каятись до кінця. не виявляти усі свої злочини, а навпаки хоче скривати певні злі вчинки, тому боїться чи стидається. тоді кара Судді - вічне пекло!

Бог є Добрий, ні, не правда... Бог - сама Доброта!!!
Бог прощає усі наші гріхи, які вони б не були.
Єдине, що Бог просить щоб ми каялись за наші гріхи і їх визнавали! І все. Більше нічого.

Тому іспит совісті - це прилад, знаряддя для кращої Сповіді та покаяння. Це самоаналіз нашого внутрішнього я. Це постійного говорити Богові: "Ось я... я ніщо перед Тобою... Ти - усе... Ти мене знаєш краще ніж я себе... Ти мене бачиш таким яким я є насправді. Я себе бачу таким яким я привик себе бачити. Допоможи мені відкрити усі мої гріхи, мої хиби, негативні сторони характеру, мої потаємні злі бажання. Допоможи мені бути відкритим перед собою та перед Тобою. Допоможи мені бути прозорним перед собою, як Ти мене бачиш, скрізь усіх моїх фасадів.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість