Глобальні оголошення!



Чи маю я право сповідатися

Чи маю я право сповідатися

Повідомлення kleo507 » 09 грудня 2012, 14:00

Слава Ісусу Христу! Отже, скажіть будь ласка чи маю я право сповідатися, оскільки ситуація така, що я живу з чоловіком, який є розведеним. Є унезаконення шлюбу у Православній церкві і перша його жінка вже вдуруге вийшла замуж і взяла шлюб. Однак чоловік подав на унезаконення шлюбу у Греко-католицькій церкві, але результаті ще немає. Щиро дякуємо за відповідь.
kleo507 Офлайн


 

Re: Чи маю я право сповідатися

Повідомлення о.Мартин » 09 грудня 2012, 23:02

Для того, щоб мати право на Сповідь Ви повинні бути у законному шлюбі із своїм чоловіком.
Оскільки він ще чекає на відповідь Церковного Трибуналу, Ви не можете сповідатись.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чи маю я право сповідатися

Повідомлення Гість » 10 грудня 2012, 12:58

Отче, прошу вибачення, за таке, може й не дуже коректне питання, але я хочу зрозуміти для себе. А якщо люди не живуть разом а зустрічаються і мають гріх нечистоти (статеві відносини)їх тоді сповідають. Чим така ситуація відрізняється від тієї коли люди живуть разом. Дякую за ваше розуміння і відповідь.
Гість Офлайн


 

Re: Чи маю я право сповідатися

Повідомлення kleo » 18 грудня 2012, 19:45

Я дуже чекаю на відповідь, вона буде?
kleo Офлайн


 

Re: Чи маю я право сповідатися

Повідомлення о.Мартин » 19 грудня 2012, 08:15

Для того, щоб могти висповідатись, потрібно виконати певні умови. Одна із них - це мати бажання виправити свою поведінку.

Постанова поправитись - це пообіцяти Богові змінити своє життя, направити вчинену шкоду, і більше так не чинити. Ці три умови кожний християнин виконує на самоті. Люди, котрі ідуть до Сповіді, мусять мати тверду постанову поправитися. Якщо, висповідавшись, чоловік чи жінка знову порушуватимуть заповідь «Не чужолож», вийде певне непорозуміння – вони приходять до Сповіді, немовби хочуть поправитися, але повертаються до гріха. Іти сповідатися треба тоді, коли твердо постановиш змінити своє життя.

Коли люди тільки зустрічаються, вони мають можливість змінити своє життя, своє ставлення до моралі, набути нові принципи моральні... Але якщо чоловік і жінка живуть разом... навіть після доброї сповіді, коли людина має внутрішнє бажання змінити своє життя і поведінку, вона цього не може зробити, через те, що зразу після Сповіді вертається (добровільно) додому, до свого гріха.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей