Глобальні оголошення!



Як повинна виглядати жінка-християнка?

Як повинна виглядати жінка-християнка?

Повідомлення Наталі » 30 липня 2012, 11:03

Скажіть,будь-ласка,який одяг схвалює Церква?Зараз літо,чи можна до храму іти в сукні з відкритими плечима або у майці на брительках?Чи допускаються облягаючі штани і спідниці і з якою довжиною?Дякую.
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: Як повинна виглядати жінка-християнка?

Повідомлення о.Мартин » 01 серпня 2012, 08:57

Одяг - не сталий, нерухомий вимір людської фантазії. Одяг - різний щодо культури, історії та ментальності народів. Одяг не той самий сьогодні як був за часів Ісуса Христа чи Святого Павла. І те, що здавалося б прийнятим в одній культурі може бути образливим в другій.

Тому, щоб правильно відповісти на ваше запитання потрібно звертати увагу на певні пріоритети:

1. Про що говорить мій одяг?

а. Про що говорить колір мого одягу? Колір має величезне значення в нашому житті. Від його вибору напряму залежить те, як нас сприймають оточуючі, наше власне настрій і самопочуття. Вибір цього кольору говорить про те, чи ми радіємо чи сумуємо, чи ми святкуємо чи в стані жалоби. Але є і підсвідомі вибори кольору... Вчені вважають, що є кольори "виклику, збудження", дружелюбності, закритості, розчарування в житті, чи навіть депресії.

б. Чому я обираю той чи інший стиль одягу:(розмір, мода, потреба)? Ми обираємо різний одяг: різний щодо форми тому що щодо форми тіла ми - різні, адже одяг повинен бути зручний?; різний щодо моди, тому що у нас різний смак, та різний щодо потреби: є робочий одяг, який підкреслює про нашу професію, яку ми виконуємо роботу, є відпочинковий одяг, яку ми одягаємо на дачу чи на пляж; є діловий одяг, яку ми обираємо для того щоб позитивно вплинути на оточуючих людей; є також святковий, елегантний одяг, яку ми цінимо і одягаємо тільки коли великі оказії. Стиль підкреслює наше світобачення, нашу віру (в забобони),

2. Який одяг повинен одягати християнин?

Немає універсальної відповіді, тому що ми всі різні. Але можна дотримуватись певних християнських принципів для вибору одягу:

1.Дотримуватись правила етикету. Вивчаючи певний етикет (звертаючи увагу куди ми йдемо, хто там буде тощо) ми обов'язково уникнемо не запланованих образ, чи неправильної думки про себе.

2. Дотримуючись правила вибору кольору. Таким чином ми обираємо як ми хотіли б щоб нас сприймали і одночасно наше місце в оточенні людей. Може ми хочемо бути в центрі уваги? Можливо ми обираємо краще триматися на офіційному відстані.

3. Одяг завжди підкреслює наше внутрішнє "я", як ми це "я" сприймаємо і найголовніше як інші люди наше "я" сприймають (навіть помилково). Відкритий одяг може нам і сподобатись, може бути і зручним якщо спека, або загально прийнятим на пляжі чи на дачі, але можливо інше сприйняття буде якщо носити той же самий одяг в супермаркет чи на робочому місці чи навіть до церкви... Тут вживати здоровий глузд...

4.Одяг завжди повинен мати свою ціль. Обираючи одяг ми одночасно представляємо цілі одягу: практичне застосування - чи ми на роботі чи відпочиваємо; внутрішні приховані цілі - свідомі, несвідомі, моральні чи аморальні... Думаю, що добрий практикуючий християнин повинен завжди дотримуватись певні правила поведінки щодо носіння одягу і одночасно мати благородні, моральні цілі в житті, які в тому числі випромінюються тим же самим одягом.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Як повинна виглядати жінка-християнка?

Повідомлення о.Мартин » 01 серпня 2012, 09:52

Щодо храму....

1. Різні конфесії вимагають різне дотримання правила релігійного етикету. Варто запитатись які особливості храмового етикету щоб уникнути скандалу чи навіть не допуску до святині.
2. Розуміємо що у храмі центр уваги має бути на Бога, молитву, служіння тощо... Одягатись так що через одяг людина стає центром уваги буде помилкою і навіть гріхом.
3. У храмі ми виконуємо різні рухи та жести. Деколи одяг нам не дозволяє їх виконувати (коротка спідниця не дасть вам бити поклони без зайвого флеш-показу).
4. Колір одягу не повинен бути яскравий. Нейтральні кольори роблять нас непомітними, адже не ми найголовніші у храмі.
5. Одяг повинен бути не-надто дорогий, модний, дизайнерський... У храмі вчать ненаслідувати марні клопоти цього ж світу!
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron