Глобальні оголошення!



Молитва Сон Божої матері

Молитва Сон Божої матері

Повідомлення krapk@ » 22 липня 2012, 16:12

От сусідка принесла з церкви листочок складений брошуркою. На ньому сон Богородиці. Пише, що треба його читати та розповюджувати. Хочу почути Вашу думку з цього приводу. Дякую.

Ось сам сон:

Пресвята Богородиця Діво Марія, Владичице! Во iмя
Отця i Сина, i Святого духа. Амінь!



Коли Пресвята Богородиця в святому місті Іудейськім в місяці березні Сон мала, то сон був страшний і жахливий, про сина свого. Господа нашого Ісуса Христа, дятятка свого дорогого.

Прийшов до не Ісус Христос i говорить їй: “О мати моя улюблена, Пресвята Богородиця! - чи ти спиш, чи так лежиш, що у снi бачила, скажи мені?” Вставши зі сну говорить йому Пресвята Дiва мати: “О сину мій улюблений, дитино моя мила, я чула, бачила сон дуже cтрашний i жахливий проти Тебе, дитя моє миле, не мов би Іуда Скорiонський продав Тебе жидам беззаконно. Взяли Тебе i били. Били голову Твою святую, не чистими устами плювали на Тебе дитино моя дорога. Уста Твої святi жовчю поливали, списом ребра Твої пробивали за для Крові для спасiння Християнських душ, і по волi Твоїй, вели Тебе на суд при Понтійському Пилаті і судили Тебе на смерть Хресну i по твоїй волi вели Тебе на людне мiсце, на гору Голгофу i розп’яли тебе на хресті i прибили цвяхами. Тодi був великий суд страх три години по всiй землi.

Сонце не меркло, мiсяць перетворився у кров. Никодимi Йосип зняли з Христа тiло Твоє, i плащаницею обвили в новім гробi положили, iти дитино моя Люба, на третій день Воскрес iз мертвих i вознісся на небо i зійдешв ад-пекло, двері в Аду розіб’єш сатану зв’яжеш і заповіддю своєю замкнеш його і викупиш народ від гріха. За нас грішних терпів Ти муки на хресті, Господи наш, Ісусе Христе і сказав Ісус Христос: "О мати моя улюблена, Пресвята Богородиця, правдивий сон твiй все те прийде до мене!"

Цей сон як молитву молити сорок днів, цей сон Пресвятої Богородиці знайдено в святому місці на горі оливній перед образом архангела Михаїла, що написаний на камені золотими буквами.

Людина яка не буде вiрити цьому писанню буде проклятаi буде мати вічне горе в день судний.

Цей сон має таку силу владу Божу, що котра людина проводить службу
цого сну зі святим серцем дасть йому силу і владу над супостатом, і йому будуть відпущені гріхи на сорок днів, і буде спасенний від мук, і наслідує царство небесне. А ця людина яка буде тримати цей сон з чистим серцем то не доторкнеться ні камінь, ні горе, ні злий дух, якщо людина піде в дорогу, і цей сон візьме з собою, то щаслива буде її дорога, а якщо людина буде на суді і візьме з собою цей сон то вона виплутається від суду, і не буде засуджена, а якщо починати якесь діло прочитати цей сон три рази, і його Господь буде благословити на добрі діла.

І ще в якому домі буде цей сон святий і будуть його комусь читати, переписувати з дому в дім беде охоронений від усякого нещастя. Котра жінка вагітна із чистим серцем прочитає цей сон, Господь дасть їй легкі роди, здоровя і довге життя дитині. А коли людині приходить кончина нехай прочитає хтось цей сон, або вона сама, або цей сон положити під голову то Господь простить йому гріхи при смерті, побачить Ісуса Хрита іматір Божу-Пресвяту Богородицю і будеспасений від мук вічних, і наслідує царство небесне. Послухайте люди живіть в любові між собою і совістю, моліться за других живих і мертвих сповняйте боже пісьмо – продовжу вам життя на землі, а за неправду – уменшу вам життя. Люди покайтеся, бо сонце і місяць перейдуть мимо, а мої слова не перейдуть, протече вода ріка вогнена із Сходу на Захід і зійде з неба архангел Михаїл затрубить у труби, і тоді встануть живі і мертві прийде суддя, що знає кожного. Праведні дістануть Царство Небесне а грішники пекло і муки вічні.

О люди покайтесь!


Сповняйте Боже письмо, Воскресення Христове, читайте, сон Божої Матері, службу Божу не просипайте, бо хто службу Божу просипає, той на свою душу гріхів набирає, бо сказав Господь: «Всякому Християнину шість днів до роботи дано, а сьомий день Богу своєму віддай»


Во імя Отця і Сина, і святого Духа. Амінь
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Молитва Сон Божої матері

Повідомлення о.Мартин » 08 жовтня 2012, 10:15

"Сон" - це свого роду лист щастя, що потрібно помножувати для того, щоб "одержати" бажаного. А якщо ні... то прийде кара.

Хоча сам зміст має біблійні підтвердження, Церква не каже, що цей "сон" має таку владу Божої влади.. це вже людські видумки. "Сон" НЕ ДАЄ відпущення гріхів на 40 днів (а чому тільки на 40?) і не може гарантувати усе, що обіцяє.

Ісус Христос говорить про дві дороги: одна широка і легка, але неясно куди веде, друга вузька та важка, але веде до правдивого щастя. Багато хто обирає широку легку дорогу. Цей лист щастя якраз є ще одним прикладом вибору широкої дороги...

Також цей лист щастя робить нас рабами. Тому що не від нас а від нього залежить наша доля, він контролює наші успіхи, він змушує нас виконувати свої накази, він обіцяє що покарає, якщо ми цього робити не будемо, адже він також породжує у нас страх.

Хто виконує приписи цього ж листа, переписує, дає іншим, вірить (сліпо) в його обіцянки - вже раб, невільник...
А кожен християни вільний, не раб, бо у нас Ісус - Спаситель, Ввизволитель, Який визволив нас від усіх видів кайдан рабства в тому числі від кайданів смерті.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron