Глобальні оголошення!



Молитви

Молитви

Повідомлення олеся » 13 липня 2012, 02:03

Недавно виникло в мене питання: з якого віку і які молитви слід вчити діток? Чи потрібно заставляти молитися дитину тої молитви, яку важко їй вивчити, чи краще нехай молиться ту що розуміє та добре знає?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Молитви

Повідомлення о.Мартин » 22 липня 2012, 12:56

Дуже цікаве запиання....

По-перше думаю дуже важливе виробити у дітей любов до молитви. Це означає уважати, щоб молитва для дитини не стала тягарем або важкою практикою, щоб уникнути відрази до молитви. Тому найкраще це молитись разом з дитиною, кожного дня, в точний час (чи то перед сном чи перед обідом) щоб виробилася пракика. Молитись легенькими короткими молитвами... Отце Наш, Богородице Діво, Ангеле Хоронителю мій тощо..

По-друге важливо щоб дитина потім зрозуміла чому ми молимося. Ми молимося не тільки щоб просити щось у Бога, або Йому дякувати. "Богові НАЛЕЖИТЬ похвала!" що означає, Бога потрібно прославляти! Люди повинні віддавати поклін Богові. Це якраз і Йому належиться. Також є справедлвлим віддавати кожному своє. В тому числі і Богові прославу.

Тому я вважаю, що можна пояснити дитині що Бог саме Добрий, саме Справедливий, найбільше нас любить і більше... Він наш Батько! І Він дуже любить усіх Своїх дітей.... Це вже молитва, молитва прославлення Бога і одночасно наука для дитини.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Молитви

Повідомлення krapk@ » 22 липня 2012, 15:52

моєму синові 2,6 рочки і він дуже любить молитися. Лиш лягаємо ввечері чи вдень спатки він зразу каже мама молитва. Знає Отче наш і Богородиця Діва, Ангеле Божий. Я починаю слова він продовжує. Можливо він це робить не усвідомлено-це ніби ритуал в нас такий, може сприймає як гру, але робить це щиро і ніколи не забуде. Ще намагаюся брати його на вечірню в церкву. На співану літургію думаю він буде проситися йти додому бо довго, але ввечері спокійно витримує.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Молитви

Повідомлення олеся » 24 липня 2012, 11:16

о.Мартин написав:По-перше думаю дуже важливе виробити у дітей любов до молитви. Це означає уважати, щоб молитва для дитини не стала тягарем або важкою практикою, щоб уникнути відрази до молитви. Тому найкраще це молитись разом з дитиною, кожного дня, в точний час (чи то перед сном чи перед обідом) щоб виробилася пракика. Молитись легенькими короткими молитвами... Отце Наш, Богородице Діво, Ангеле Хоронителю мій тощо.


Мене саме ця сторона цікавить: тобто якщо мої діти моляться не такі молитви як Отче Наш (чомусь не хоче вчити її).... А дитячі, які їм легко сприймати і розуміти... То не потрібно заставляти їх вчити інше? Чи все таки треба?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Молитви

Повідомлення о.Мартин » 13 вересня 2012, 09:58

Можна молитися будь-якими молитвами. Але Отче Наш - це молитва, яку навчив нас Христос. Це зміст будь-якої молитви, варто її знати, тим більше дітям.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей