Глобальні оголошення!



Чіпи і все, що з ними пов"язано...

Чіпи і все, що з ними пов"язано...

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 15:50

Христос Воскрес! Отче, скажіть, будь ласка, чи говориться в Церкві про "чіпи" та про їх вживлення людям. В Європі церкви, особливо протестантські, б"ють на сполох і прирівнюють чіп-до печаті антихриста із тавром 666 (штрих код, який зараз мають будь- які товари) Для прикладу: http://archiv.kiev1.org/page-231.html і також http://www.warandpeace.ru/ru/commentaries/view/39519/ та http://news.students.ru/2010/03/25/chip ... halas.html
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чіпи

Повідомлення о.Мартин » 26 квітня 2010, 23:22

Наша Церква поки що нічого не говорить про "чіпи" та про їх вживлення людям. Але Церква має свою певну науку про людську свободу та вона принципово проти будь-якого морального, соціологічного, насильницького рабства.

Щодо антихриста із тавром 666. Число 666 не є поганим числом. Хто має Біблію, нехай подивиться чи є сторінка 666та? Порядкове число 666 не має чарівного, чародійного, таємного значення. Церква в таке не вірить. Число звіра - це зовсім інше...

Щодо різних кодів. Не потрібно боятись ідентифікаційного коду, коду банківського рахунку, чи інших кодів, навіть якщо там число 666! Сьогоднійшний світ вживає дуже багато кодів. Це дуже зручно, адже світ, в якму ми живемо уже повністю компютерізований. Навіть їжу яку ми вживаємо, має свій код! Мій паспорт навіть має компютерний чип, які зберігає певні мої особисті дані: знімок ока, відбитки пальців, які неповторні. Вважаю, що не контроль над моєю особою, ні обмеження моєї особи.

Людина завжди залишається вільною істотою, з свобідною волею, розумом та можливістю обирати та робити добрі вчинки. Однак, потрібно вміти контролювати свою свободу, і маючи певні моральні та духовні принципи, вміти не ставати рабською маріонеткою.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чіпи

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 23:32

Дякую, Отче, але я не про "число" 666, а про те, що чіпи, які вживляють людям, мають "штрих код", як на товарах, там перша, середня і остання лінія-довші і вони в наборі цифр означають "6" :???: Мені, просто, стало цікаво, бо, ще років з 4 тому, коли я жила за кордоном, то неодноразово чула такі застереження, щоб люди були обачні і не піддавались на таке, а в нас, щось, ніхто нічого такого не каже...Може, ще не так актуально.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чіпи

Повідомлення о.Мартин » 26 квітня 2010, 23:46

Думаю, що нам в Україні не варто поки що про таке переживати.

Але щодо рабства... наш народ дуже схильний падати в певне рабство. Факт цього - це сильна віра в забобони.
Також народ через моральне, матеріальне, та соціальне пригнічення дуже легко віддає свою свободу заради певних соціальних чи матеріальних благ. І це дуже небезпечно...

Зрештою, уже давно за нами спостерігають, прислуховують, знімкують, збирають на нас інформацію про нашу діяльність, життя. Це робилося за часів СССР, і зараз продовжується. Комусь то треба, навіть якщо це здається нам абсурдно. Прикладами цього - це internet, мобільні телефони, facebook, google earth, вконтакти, СБУ, CIA, FBI, тощо. Думаю, що вже роками певна служба збирає інформацію і про мене і зберігає її в певну папку, а ви як думаєте? Мене це не дуже турбує, хай збирають мої статті, проповіді, інтервю, лекції, аудіо та відео записи... це ніяк не вплине на мою діяльність, ні на мою свободу.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чіпи

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 23:51

100 % згідна з вами, кому треба-хай збирає...а збирають все те тому, щоб вивчити, як підійти до нашого народу, на які "кнопки" натиснути і т.д. В Америці та Бразилії-тиснуть на "безпеку", мовляв, хто має чіп-того ніхто не викраде, ніде він не загубиться, якщо попаде в якусь аварію-легко знайдуть та, маючи всю інформацію про стан здоров"я на чіпі-легко врятують...ну і таке інше.
Ну ми, про всяк випадок, підшукуємо собі хатинку подалі від цивілізації, з великим куском городу... ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чіпи

Повідомлення о.Мартин » 27 квітня 2010, 00:01

Кажуть, що в останні дні важко буде знайти вільну печеру :D

Але переживати не потрібно. Тільки потрібно залишитись собою. Не піддаватись новим впливам, модам, які здаються інтуїтивно підозрілими. Не вірити новим месіям, пророкам, тим, які обіцяють дива безплатно...

Цікаво, що усе це і так вже давно передсказано. Чи невже ми обрані пережити найгірше що може статись з людством?
Думаю, що ні! 8-)
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чіпи

Повідомлення мешканка » 12 лютого 2012, 16:59

Інформація для роздумів:
| +
Джерело: http://dokumentika.org/spetssluzhbi/che ... ntant-rfid
Цифровой “ангел” - RFID (секретно - Umbrella)

что называют микрочипом слежения (имплантат в организм) или Personal Lacation Device (PLD) или RFID. Что это такое и с какими целями выпускается? Кем? Как работает? До недавнего времени информация была под грифом “Секретно”, но сегодня об этом будет очень интересно узнать.

Итак, информация о ведении разработок начала просачиваться уже порядка 20 лет назад, время от времени в различных изданиях мельком можно было почерпнуть заявления сделанные вскользь, о том что, придет новая технология и тогда увидите чудо… И вот, настал момент когда она пришла…


В 1993 году появилась корпорация Applied Digital Solutions Inc. основанная на капиталах различных компаний, за следующие 6 лет корпорация приобрела 60 фирм, ее доходы возросли до 300 млн. долларов в год. На основание этих компаний, в 2001 году были созданы еще 4 корпорации: VeriChip, Цифровой Ангел, Правительственные телекомуникации (Government Telecommunications) и Корпорация Энергии ThermoLife. В марте 2004 года произошла презентация “нового” продукта - VeriChip (небольшой имплантируемой капсулы в живые организмы). Презентация состаялась при участии госсекретаря США Торговли Норман Минета. И его активным предубеждением, о том что, это новый рынок оцениваемый приблизительно (на тот момент) в 70 Млрд. долларов. Возможность отслеживания домашних животных (tracking), была названа “правом на наш переулок”.

Презентируемая технология состоит из миниатюрного датчика, разработанного, чтобы быть внедренным под кожей, он может передовать жизненные данные функций тела “владельца” (тип температуры тела или пульса) информация поступает к интернет-интегрированной станции. Далее отправляется согласно построенной схеме. Кроме того, антенна получает информацию о своем местоположении от спутника GPS. Более сложная версия технологии этого микрочипа, в настоящее время использована как электронное удостоверения личности например для домашних животных а также людей, Цифровой Ангел включается электромеханически от движения мускула, или может быть активизирован внешним контрольным средством (Сканером), в будущем Цифровой Ангел будет продаваться как средство подтверждения идентичности потребителя даже в онлайн, специально для расцветающего мира электронной коммерции…


Насколько извесно в данный момент, есть два варианта “ангелков”, пассивный и активный.

Пассивный меньше в размерах, поскольку не несет в себе эллементов питания, устройства сканирования активирует его и считывают с него информацию на расстоянии от 1 до 30 метров (Запись возможно только при небольших растояниях и мощной станции). Себестоимость составляет от 1 до 3 долларов за штуку. Длительность жизни от 3 до 10 лет, могут быть как в виде стандартной капсулы так и в виде микро пленки с антеной по периметру (аналог товарного RFID в магазинах).

Активный “ангел” из-за содержания элемента питания весит до 10 грамм (пассивный же всего 1-3гр). Срок жизнедеятельности батареи составляет от 6 месяцев до 5 лет. Упрощена функция считывания и записи информации на расстоянии от 1 до 900 метров. Может содержать дополнительные сенсоры. Оба варианта работают на низкой (30 KHz - 500 KHz) (850 MHz to 950 MHz) и высоких (2.4 GHz - 2.5 GHz) частотах.

В августе 2004 года В августе Салливан (Applied Digital Solutions Inc.) сказал - “Мы в настоящее время общаемся с изготовителем часов, который интересуется размещением устройства в их продукции” и добавил, что “технология развивается, это позволит Цифровому Ангелу функционировать в задней части сотового телефона, передавая информацию биодатчика”. И в интервью прошлого марта, главный ученый, Жоу, сказал что он полагает, что внедрение будет столь же популярно как сотовые телефоны и вакцины. Цифровой Ангел - “будет связью от вас, непосредственно до электронного мира. Это будет ваш опекун, защитник. Это принесет хорошие вещи Вам”… Добавив ” Мы будем гибридом электронных сведений и нашей собственной души”…

Насколько это будет так, судить нам только со временем… Но до этого момента хочется добавить пару интересных Фактов. У Applied Digital Solutions Inc. есть положение Секретности. Не какой технической или графической информации вы просто так не найдете . В положении о секретности затронуты следующие моменты (далее дословный перевод):
- “Мы как лидеры в промышленности RFID должны быть превентивными в наших усилиях по секретности. Мы должны нанять, и, в свою очередь, обучить и объединить мировых лидеров, группы секретности и, наиболее важно, мировое население.”
- “Секретность должна быть приоритетом на самых высоких уровнях нашей организации, также мы будем иметь Главного Чиновника Секретности, который, с экспертами секретности, будет занят в ежедневном глобальном развитии этой технологии.”
- “Мы глубокомысленно и открыто заверяем, правительство, группы секретности, промышленность и потребителей, чтобы уверить, что принятие VeriChip и технологии RFID начинает образование и единство, а не изоляцию и разделение.”
- “VeriChip должен быть добровольным и добровольным только. Никакой человек, никакой предприниматель, никакое правительство не должно вынудить никого “разрубаться на части”.”
- “Система здравоохранения Веричипа, включая вживляемый микрочип, сканер и связанное программное обеспечение, обеспечивает быстрый, безопасный и точный доступ к медицинским отчетам, что позволит чрезвычайным врачам обеспечить оптимальное здравоохранение для их пациентов.”

Applied Digital Solutions Inc. всячески уверяет что определять доступность информации будет каждый носитель “ангела” самостоятельно, не какое правительство или государственные службы не смогут воспользоваться этой информацией. Все было бы сходно и красиво, если бы они не использовали правительственные спутники GPS и в числе их клиентов не было:
- Social Security Administration (SSA)
- United States Air Force and Air National Guard
- United States Department of Agriculture (USDA)
- United States Department of Justice (DOJ)
- Department of Veterans Affairs (VA)

Странно что после таких департаментов в списке не присутствует FBI (ФБР) и CIA Также странно что при поиске данных о проведенных опросах общественности почему то отсутствуют. Но так или иначе, технологии идут вперед, они даже стремительно летят… нам остаются лишь дебаты и возможность их использовать.


С начала 2006 года в 27 странах (также Европейский союз и Россия) начнется переход всех паспортов на микрочиповый режим.
и продолжение следует, не сомневайтесь

Дополнительные сведения и фото Вы сможете получить (к сожалению на англоязычных ресурсах):
- Сайт корпорации Applied Digital Solutions Inc. http://www.adsx.com
- Meet the ‘Digital Angel’ - from Hell http://www.wnd.com/news/
- Revelation about ‘Digital Angels’ - http://www.wnd.com/news/
- Big Brother ‘Chipping’ Us Good - http://www.zaman.com
- A ‘Digital Angel’ for Troubling Times http://www.10meters.com
- Фото о внедрении имплантата частным образом - http://www.flickr.com/photos/

http://pcnews2.ru/text/321
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чіпи

Повідомлення о.Мартин » 14 лютого 2012, 01:11

Я в таке не вірю...
Гріх - це завжди добровільний переступ якоїсь Божої Заповіді... якщо нас примушують, або коли обманом нас заставляють - це не наш гріх.
Я думаю що краще їсти чіпси ніж про них думати))
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чіпи

Повідомлення мешканка » 14 лютого 2012, 10:34

о.Мартин написав:Я в таке не вірю...

Ну вірити-невірити то є справа кожного. Але ігнорувати інформацію, я думаю, не варто. А вже кожен сам вільний трактувати факти на власний розсуд. Я вже не один рік шукаю різноманітну інформацію схожо типу, і натрапляла на дуже багато сайтів далеко не релегійного змісту і характеру, проте факти не суперечать одні-одним. І ще цікаво, що сайти чи блоги, які раніше поширювали подібну інформацію, зараз закриті або хоча б звернути увагу на інтерв"ю з Аараном Руссо і його швидкою смертю через три тижні. Ну або концентраційні табори в США чи "дивний" аеропорт в Денвері. Тож вірити-невірити кожен вільний у своєму виборі, але не думаю, що варто легковажити.
О. Мартин, Ви багато часо проводите за межами України, то чи поширюється схожа інформація в США чи, можливо, Україна перебирає вплив УПЦ московського патріархату,які досить активно впроваджують інформацію в маси?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чіпи і все, що з ними пов"язано...

Повідомлення о.Мартин » 27 березня 2012, 17:17

Є дуже багато інформацій в неті про "чіпи".... але хто знає де правда? Закордоном мало хто таким цікавиться.... Більше зараз очікують кінця світу 21 грудня 2012 року о 21.12 год... А щодо США... є в Америці Організація плоскої землі. "Flat Earth Society". Члени цієї організації твердо вірять, що наша Земля має форму не мяча а тарілки, тобто що вона плоска...)))) Подають вони дуже багато доказів)). Кажуть, що всі знімки нашої планети з космосу - фальшиві... Але ми ж то знаємо яка форма нашої планети, правда???
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron