Глобальні оголошення!



Діти в церкві

Діти в церкві

Повідомлення Melisa » 18 листопада 2009, 15:54

Слава Ісусу Христу!
Отче, я маю бажання ходити до церкви, проте дитина (10 міс.) у мене спить по 30 хв (Служба ж триває довше), тому в Храмі залишитись на довше не можу, бо маля починає капризувати. А, коли не спить, то приходиться з нею ходити по церкві і тим самим звертати на себе увагу інших прихожан. Це незручно і для мене, бо хочеться послухати Службу Божу, і для інших, бо відволікаємо своєю поведінкою від розмови з Богом. Інколи я залишала малу на маму, а сама йшла до Храму, деколи, прогулюючись просто заходила з дитиною, щоб помолитись і виходила. Як бути в такому випадку? Порадьте, будь ласка.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Діти в церкві

Повідомлення о.Мартин » 18 листопада 2009, 16:16

Слава на віки!
У деяких храмах Італії є спеціальні відокремлені місця для мам та маленьких дітей. Переважно ці "кімнати" знаходяться у храмі і відокремлені від інших вірних великою скляною стіною що створює звукоізоляцію. Так що ті, хто в кімнаті слухають службу через колонки, а ті, хто в храмі бачать але не чують дітей!
Поки що ми до такого не дійшли, хоча у Катедральному Соборі мами з дітьми (з попереднім дозволом священика) приходять в захристію церкви, де є крісла.
Крім того в нашому місті транслюється Служба Божа по УХ радіо 101,1 fm кожного дня з 07.00-07.45, те саме можна послухати по інтернету http://www.uhradio.com.ua/interactive/. Крім того є недільна Служба Божа по ТВ4 кожної неділі і великі свята (Різдво та Великдень) з 10.15-11.45. Хто немає можливості прийти в храм на Службу Божу через певну поважну причину (хто в дорозі, або примушений бути вдома через стан здоровя чи догляд за маленькою дитиною чи більшою хворою дитиною) може долучитися до Служби Божої через ТВ або радіо і навіть інтернет. Така співучасть вважається правдивим і таким чином особа виконує свій недільний обовязок.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Діти в церкві

Повідомлення о.Мартин » 18 листопада 2009, 16:28

Незважаючи на деякі зауваження вірних, Церква завжди рада бачити молодих сімей, дітей, молодих мам у храмі. Не дивлячись на певні голосні дитячі плачі та крики під час Служби Божої (і деколи під час проповіді священика), Церква тішиться присутністю найменших наших парохіян!
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Діти в церкві

Повідомлення Melisa » 18 листопада 2009, 22:21

Щиро вдячна за швидку відповідь.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Діти в церкві

Повідомлення олеся » 18 березня 2013, 21:58

До якого віку дітям можна бути в церкві в шапці (хлопцям), бо взимку в церкві іноді холодно і старенькі бабусі зі сторони постійно кажуть щоб вдягнути шапку дітям .
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Діти в церкві

Повідомлення о.Мартин » 22 березня 2013, 22:00

немає якогось чіткого припису.... але, якщо дійсно дуже холодно у храмі, то я би сказав до 7 років.... це у нас так званний "вік розсудливості"
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей