Глобальні оголошення!



Молитва захисту

Молитва захисту

Повідомлення krapk@ » 14 вересня 2011, 10:30

Хочеться більше дізнатися про св. Кипріяна, та про дану молитву, чи можна нею молитися вдома простій людині?:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


і ще
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Молитва захисту

Повідомлення Льоля » 14 вересня 2011, 16:28

І мене це питання цікавить, в молитовниках є молитви як очистити хату від злих духів, і чи можна дійсно простій людині читати , але я вже і нікого не питалася і почала ці молитви читати і до святого Кипріяна також , маю одну знайому що то же читає і мені порадила , бо в мене хаті щось і не добре твориться .Поки що нічого легше якось на душі стало , я дума як що церква продає такі книжки то по них можна молитися , але б таке питання я би задала священику.
Льоля Офлайн


 

Re: Молитва захисту

Повідомлення о.Мартин » 20 вересня 2011, 12:41

По-перше молитва це розмова з Богом. Людина - розумна істота яка володіє можливістю передавати свої думки, внутрішні емоції, свої бажання певною комунікацією. Людина теж має можливість "поговорити" з Богом через молитву.

Молитва не є магічною формулою, в тому значені, що раз промовив молитву, має напевно щось статись.

Ісус на прохання людей "навчи нас молитись" промовив тільки одну молитву "Отче Наш". Це молитва яка складається з певних частин: перше молитва прославлення (нехай святиться імя Твоє;нехай прийде цпрство Твоє; нехай буде воля Твоя") друге - прохання (хліб наш дай"; "прости нам провини"; "не введи нас у спокусу").

Кожна наша молитва повинна дотримуватись такої "схеми". Перше ми прославляємо Бога нашими словами, думками, вчинками, а потім вимолюємо прохання.

Певні молитви встановлені Церквою вживаються під час уділення святих Таїнств (Хрещення, Миропомазання, Євхаристія, Сповідь, Подружжя, Помазання хворих, Священство). Це молитви прохання, щоб зійшов Святий Дух для уділення певних ласк. Таке саме маємо під час Служби божої, Похорону, Посвячення.

Деколи людина не знає як молитись. Не знає що сказати, з чого починати свою розмову з Богом? Тому в нас є встановлені щоденні молитви, або молитви на різні потреби. Існують різні молитовники з молитвами на різні життєві ситуації.

Щодо молитви св. Кипріяна, (як і всі інші молитви святих). Вірні також можуть молитися цією молитвою. Є ще молебень до св. Кипріяна. Також можна ним молитись, якщо молитись приватно. Якщо молитва правиться прилюдно, тобто для багатьох людей, тоді править священик. Тому для приватно богопочитання молимося самі різними молитвами приватно. Для прилюдного богопочитання (у церкві, на цвинтарі) провадить молитву священик.

Щодо вигнання злих духів та посвячення хами - це вже компетенція священика. Священик, від імени Церкви, владою, яку йому було дано, посвячує нашу оселю. Проти злих сил бореться Церква, як така, а не "приватні" особи. З цієї причини, що людина сама по собі є грішною, слабкою, падає в спокусу. Церква, натомість, свята. Церква - містичне Тіло Ісуса Христа. Тому будь-яке вигнання злих духів робиться від імени Церкви, встановлені Церквою людьми, які одержали на це владу від Церкви.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Молитва захисту

Повідомлення Льоля » 06 травня 2012, 18:35

Як себе захистити коли сусіди тебе клянуть дивлячись на тебе ?
Я дійсно нічого поганого не зробила , просто відстояла то , що належить нам , а люди щоб вибачитись , що залізли в чуже почали клясти .
Льоля Офлайн


 

Re: Молитва захисту

Повідомлення о.Мартин » 10 травня 2012, 09:03

Кажуть, що найкращий захист - напад!!!
Як найкраще себе захистити перед злими людьми? Нападати - тобто робити їм добро, молитись за них, бажати їхм добра з щироого серця.
Лише добро перемагє зло. Якщо ми будемо гніватись чи віддавати зло на зло це буде тільки накопичення зла, а не перемога над злом. Тому сам Христос вчить нас любити ворогів, робити добро та благословляти тих, хто нас ненавидить.... Це єдиний захист.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість