Глобальні оголошення!



Молитва до святих

Молитва до святих

Повідомлення Тетяна » 25 лютого 2010, 23:35

Слава Ісусу Христу!!
Отець Мартин,роз'ясніть ,будь-ласка, чому в греко-католицькій церкві, як і в православній, прийнято молитися до святих (Тадея, Миколая та ін) Адже згідно Біблії молитися потрібно до Бога та Ісуса,сина Божого, який помер за наші гріхи, щоб ми мали життя вічне.
Дякую!!!!
Тетяна Офлайн


 

Re: Молитва до святих

Повідомлення о.Мартин » 26 лютого 2010, 00:17

Ісус, отже, немало різних справ теж доручив Своїй святій Церкві, яка промовляє в Божому авторитеті і котру варто слухати, попри всякі закиди та домисли...

Звісно, святі - це тільки Господні угодники. У славі вони Богові не рівні. Однак за їхнім посередництвом можна також випросити у Всевишнього потрібні для життя ласки, не забуваючи про першочерговість молитви до Бога, єдиного у Пресвятій Трійці.

3гідно з переданням, наш Бог прославляє святих, щоб інші наслідували їхнє життя. "Нехай Іов, слуга мій, помолиться за вас і знайдете прощення" (Іов. 42, 8).
"Благаю вас, брати, помагайте мені молитвами за мене до Бога" (Рм. 15,30).

З IV ст. по нині витікає цілюще миро з мощів св. Миколая, яке оздоровляє хворих. Ми почитаємо мощі святих, щоб через них поклонятися Богу, за якого вони померли (Св. Єронім, Уст). Від тіні ап. Петра (Ді. 5,15) і одягу ап. Павла (Ді. 19,11) теж оздоровлювались. Від дотику об кості Єлисея воскрес мертвий (2 Ц. 13,21). Якщо за життя, Господь, вислуховував молитви святих і творив такі чуда, то тим більше вислухає їх по смерті, коли вони є разом з Богом в небі.

Щоб не думали, що вшанування святих - з області ідолопоклонства!
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Молитва до святих

Повідомлення Тетяна » 27 лютого 2010, 01:46

Щиро дякую за швидку відповідь!
Тетяна Офлайн


 


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron