Глобальні оголошення!



Гомеопатія і християнство

Гомеопатія і християнство

Повідомлення Olenka » 17 листопада 2009, 02:11

Що ви думаєте про гомеопатію, як представник греко-католицької церкви? Чи може християнин користуватись гомеопатичними препаратами?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення о.Мартин » 17 листопада 2009, 14:10

Хвороба і біль завжди належали до найважчих проблем, які випробовують людину. Хвора особа пізнає своє безсилля, свою обмеженість і смертність. Хвороба може вести до тривоги, до розпуки, до бунту проти Бога, але також може зробити людину зрілішою, так що вона дивиться на світ по-іншому та пізнає, що в житті найголовніше. Так що дуже часто хвороба спонукає шукати Бога і показує, яке цінне наше життя.

Церква, яка усвідомлює цінність людського життя не забороняє хворих подаватися до традиційної як і до нетрадиційної медицини заради оздоровлення. Тільки що Церква забороняє будь-яке вдавання до чаклунства, чародійства, ворожбицьких практик, звернення до окультних сил, носіння амилетів тощо, і все інше, що суперечить першу Божу Заповідь: “Не будеш мати інших богів, крім Мене”.

Щодо гомеопитії...
Гомеопатія - це медична система, яка базується на теорії, що хвороба може бути вилікувана шляхом застосування дуже малих доз ліків. Слово Гомеопатія має походження від грецьких слів homoios (подібний) і pathos (хвороба, страждання).
Батьком гомеопатії є Самуель Ганеман, німецький лікар, який в кінці XVIII сторіччя сформулював три основних закони лікування:
1. „Подібне виліковується подібним”.
2. „Закон безмежно малих величин” чим більше розводять ліки, тим вони ефективніші).
3. „Закон потенціювання" (послідовного збовтування). Власне цей, і тільки цей процес, на його думку перетворює розведену речовину в гомеопатичні ліки.

Гомеопати стверджують, що кожна людина має свою „конституцію" і свої препарати призначають відповідно до характеру людини. Але Гомеопатія це насамперед окультний вплив. Препарат в якому майже відсутні ліки діє, на духовну і психічну сферу людини.
Метод розведень гомеопатичних ліків наповнений східною філософією (шкала LM та LMK розведень заснований на філософії п'яти першоелементів.) Філософія п'яти першоелементів стверджує, що весь світ складається з п'яти елементів: дерево, вогонь, земля, метал, вода, і що ці елементи знаходяться в постійній круговерті життя. Тобто дерево при горінні породжує вогонь, вогонь плавить землю, в якій є метал, металічною лопатою копають криниці і отримують воду, водою поливають дерево, яке дає нам життя. Все рухається по колу, коли проходимо весь шлях, повертаємося на попередню позицію. Це вчення називається даосизмом, його засновник є Лао Цзи, китайський філософ, який жив в v ст. до н.е. Його вчення говорить, що реальний світ і життя людей підкоряються шляху Дао. Дао керує послідовністю і порядком у Всесвіті.
Сучасна людина знає, що на даний час відомі більш як сто хімічних елементів. Філософія п'яти першоелементів - далека від правди, яка ще відкидає Бога, в якого вірять християни.

Більшість лікарів-гомеопатів, на перший погляд, глибоко віруючі люди. Багато з них переконані в тому, що допомагають пацієнту відновити енергетичний баланс не з допомогою хіміко-медичних препаратів, а через інформаційну дію на організм хворого.
Тому незважаючи на можливі позитивні дії гомеопатичних препаратів, христинян не повинен вірити в екстрасенсорику, китайську філософію чи в інші форми сучасного чарівництва чи ворожбицтва, які базуються на поганських віровизнаннях та поглядах.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення Olenka » 17 листопада 2009, 20:34

Тобто, я правильно зрозуміла, що той, хто лікується гомеопатичними преператами, підпадає під оккультний вплив. І гомеопатія=чаклунство?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення happymami » 17 листопада 2009, 21:06

Особисто я мало знаю про гомеопатію (добре, що не доводилося знати)... розумію, що хвора людина має покладатися на Бога і все таке, але як бути з дітьми? Якшо шось серйозне з дитиною, звичайні ліки не допомогають, а гомеопатичні дають ефект, то як бути? Виходить, що мама, приймаючи таке рішення, бере гріх на душу?
Хотілося б ніколи з таким не стикатися, але раз уже таку тему підняли тут, то хочу знати все на майбутнє
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення о.Мартин » 18 листопада 2009, 01:47

Церква не забороняє подаватися до нетрадиційної медицини. Але потрібно знати на цьому нетрадиційні практики базуються. Гомеопатія має свою історію (яку старався викласти), філософію і закони. Вона базується на нехристиянських віровизнаннях. Чи вони ефективні чи ні - я не знаю, адже я не спеціаліст, але коли пацієнти приймають їх - вони до певної міри вірять в їхню ефективність, і одночасно в їхню історію, філософію та закони, які можуть суперечувати християнську віру. Чи це буде гріхом приймати такі ліки? Якщо заради оздоровлення - очевидно, що ні! Але якщо приймати філософію гомеопатії, на якій вона базується - то так!
Взагалі це трудна тема для роздумів. Церква завжди вчить, що добре і що зле. Деколи важко зрозуміти в цьому полягає гріх, якщо певна нетрадиційна медицинська практика помагає! Але чи можна продати душу заради оздоровлення тіла?
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення Гість » 18 листопада 2009, 09:40

Повністю підтримую. У кожному навчанні є певний дуалізм.Наприклад і психотерапія має нетрадиційні відгалуження:шаманізм,холотропне дихання,транспереноси,і багато чого іншого. Якщо займатись цим-дуже швидко можна відійти в зовсім нове сприйняття світу,а якщо не приймати,чи то пак не вірити-залишаєшся з тим,що вибираєш.
Або звичайна йога-як засіб для зарядки ,взявши лише застосуванн вправ. Але є і хатха і т.і.йога,що без глибинних медитацій ти не осягнеш просвітлення.Але якого саме і з ким???З яким Богом?
Щодо гомеопатії.Дійсно зараз є лікарі-гомеопати.От власне на них і ліки слід дивитись.Адже серед них є дійсно ті,що оздоровлюють ліки маханням рук,заряжають водою,духом,силою.А є звичайні-по книжці порекомендували такі гранули і інші.А ви купили і пєте як звичайні ліки.
Я користуюсь преператами фірми хель і дуже задоволена-особливо енгістол,нервохель,т.і.Помагає.Вірю що зроблені вони в Німеччині по сучасних технологіях.Без магії.Тому просто приймаю як звичайні ліки.
Гість Офлайн


 

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення Liza » 18 листопада 2009, 19:15

слава Ісусу Христу!
я приймала гомеопатичні ліки на шляху до вагітності, в тому числі ті ж таки хеелівські препарати. незнаю, чи вони мені допомогли, бо я не лише їх приймала... потім дізналася, що наша Церква має особливе ставлення до гомеопатії. спочатку то мене злякало, але тепер вже думки поскладалися по поличках. зрештою, я, як і товариш Гість, теж приймала ці препарати як звичайні ліки. не знала, що там є якась особлива філософія.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення Гість » 20 листопада 2009, 16:29

а чи відомо вам, що до гомеопатичних ліків можуть входити матерії, взяті із аботованих плодів людини??? :shock:

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1540 Тут є ще цікава інформація
Гість Офлайн


 

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення Olenka » 22 листопада 2009, 23:16

Можна не вірити про використання гомеопатами в своїх "ліках" частин з абортованих дітей, та вони самі про це відкрито говорять і не заперечують: http://www.polykhrest.od.ua/ans.php
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Гомеопатія і християнство

Повідомлення Harper » 23 листопада 2009, 22:23

Засновником гомеопатії вважається німецький лікар Самюель Ганеманн, який жив близько 200 років тому,був членом двох масонських лож, та захоплювався окультними практиками, і цю методику лікування отримав під час спіритичного сеансу від певного духа. В її основі лежить те, що речовина яка викликає в людини такі самі симптоми як і певна хвороба, в сильно зменшеній дозі може лікувати цю хворобу. Це принцип подібності: подібне лікується подібним.

Але речовина що використовуються в гомеопатичних ліках розводиться в воді так сильно, що там її залишається не більше ніж одна молекула, а найчастіше взагалі незалишається нічого. А лікувальний ефект має нести так звана память води, біологічна інформація, або енергія. І чим більше розведення, тим сильніша ця енергія.

Правда ніхто з лікарів не бере до уваги те, що кількість домішок в гомеопатичних ліках завжди буде більше, чим діючої речовини, Оскільки в речовині, на якій приготовлюють розведення (вода, цукор) завжди є домішки. Крім цього водяні розчини вилужують скло пробірки, а цукор при перетиранні захоплює часточки ступки. Таким чином навіть якщо допустити наявність памяті речовини, не зрозуміло, чому розчин памятає саме те, що в нього добавили на перших стадіях приготування препарату. Часточки забруднення повинні мати більший вплив на структуру води й цукру, чим та речовина, від якої не залишилося ні однієї молекули.

Хоч сировина для ліків береться рослинного, тватинного та мінерального походження, та лікувальна дія тут чисто духовна. Ганеман вчив що здоровя це енергетичний баланс в тілі, а хвороба це пробоїна в ньому, через яку втікає "життєва сила". Тому важливим процесом приготування ліків є збовтування – стрясання розчину на кожному етапі розчинення, вручну. Ганеман приписував цьому збовтуванню більшу вагу, як розрідженню. За ним, ця техніка є обов’язкова для того, щоб звільнити “життєву силу” (vis vitalis), нематеріальну природу субстанції. В “Органоні мистецтва лікування” (ст. 16) він писав: “Лікар може усунути те чи інше хворобливе порушення виключно через вплив на ту чи іншу нематеріальну енергію за допомогою субстанцій, що мають модифікуючі, а також нематеріальні (динамічні) сили, які сприймуться через нервову вразливість, наявну в організмі. Так, завдяки динамічному впливові на життєву енергію ліки можуть повернути здоров’я і насправді відновити біологічну рівновагу хворого...” . Ганеман, до речі, був переконаний, що в процесі такого збовтування до гомеопатичної заготовки попадає “космічна енергія”. Що це за енергія ніхто з гомеопатів не уточнює.

Все це дуже нагадує Східне інь-янь, екстрасенсорику, ворожбу, магію... і як на мене, то гомеопатія це чистої води окультизм. Тобто контактування з духовним світом, але не Богом, ну або намагання підкорити Господа своїй волі (Люцифер вже таке спробував зробити). До речі це ще одне окозамилювання яке присутнє в гомеопатії - багато говорити про Бога. Рух New Age також так робить, але він називає богом будь - якого духа без розбору, головне щоб це був дух. А в своїй суті все це речі, головним завданням яких є відвернути людину від свого Творця, як це зробив сатана з Адамом і Євою. І сатана досі є ангелом світла і таким чином зводить людей обманом. А нам Бог дав Духа Святого, і Він нас всього може навчити. І одним з дарів Духа Святого є дар розрізнення духів, щоб християни, які кожного дня оточені всяким окультизмом і різною лабудою могли чути Божий голос і йти за ним.

Якщо приймати гомеопатичні препарати просто як ліки, не вірячи в їх причетність до окультизму і темних сил, то це те саме що пити отруту і не вірити що це приведе до смерті. Я не кажу про незнання , а саме про знання та не приймання до уваги.
Harper Офлайн


 

Далі

Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron