Глобальні оголошення!



ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування у розділі священика

ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування у розділі священика

Повідомлення о.Мартин » 26 січня 2010, 09:30

Запитання дозволено задавати в лаконічній і вихованій формі.

Людям з провокативними, фанатичними, беззмістовними запитаннями, або тими, які на думку консультанта є невідповідними даному розділу- відповіді надходити не будуть. Відповіді не будуть надходити форумчанам, які не проявляють повагу до особи консультанта чи до його релігійної конфесії. Такі запитання будуть видалятись модераторами без пояснень і вибачень.

Якщо ви не є зареєстровані на форумі, ваше запитання буде розглядатись в останню чергу і може залишитись без відповіді !

При виникненні нетактовних чи міжрелігійних провокативних конфліктів або за бажанням консультанта- тема буде закрита модераторами без пояснень!

В цій темі відбувається діалог лише між форумчанином і священиком УГКЦ.
Якщо ще у когось є схоже по темі запитання воно може задаватись у цій темі теж.

Ніякі інші роздуми, повчання, трактування інших форумчан не приймаються. Цей сайт і форум не створений з провокативною метою, а тому не буде підтримувати відповідні теми. Для гарячих дискусій або негайних відповідей будь-ласка займіться пошуком інших форумів, та консультуйтесь з іншими фахівцями.


ЗНАЙОМСТВО.

С.І.Х.
Мене звати о. Мартин. Я греко-католицький священик.

Маю наступну освіту: Бакалавр Філософії Папського Урбанського Університету; Бакалавр Богослов'я Папського Університету св. Томи; ліценціат Східного Канонічного (Церковного) Права Папського Східного Інституту; доктор Канонічного Права Люблінського Університету. Академік Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров'я.

Напрям праці: Керівник Школи Щасливого Материнства св. Анни; Капелан Катедральної спільноти Віри і Світла; Захисник Церковного Трибуналу Тернопільсько-Зборівської єпархії; Керівник Катедральної Недільної Школи; заступник редактора та член редакційної колегії Катедральної газети "Катедра"; Радник Благодійного Фонду "Карітас";

Автор книги: "І стали вони одним тілом - про нерозривність подружжя та процес ствердження його недійсності".

Так як я не навчався в українській школі, можливо моя мова та тлумачення і побудова речень можуть дещо відрізнятись від звичної для вас форми. ;-) Надіюсь що буде зрозуміло.
З БОГОМ!

email: frmartin@rambler.ru
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 2 гостей