Глобальні оголошення!



Не складається особисте життя....

Не складається особисте життя....

Повідомлення Ніна » 25 вересня 2010, 14:24

Слава Ісусу Христу!!! Дуже надіюсь отримати Вашу відповідь, чи може радше отримати допомогу. Дорогий Отче, мені вже далеко за 25р. але на жаль не складається особисте життя.... Ніби і освіта є, і зовнішність не з найгірших, але.... Найважче те , що довкола тільки і чути: "Ти ще не вийшла заміж, а коли?", "Тобі вже скоро 30 а в такому віці ой як не просто знайти когось" Та і самій дуже хочеться мати сім"ю і діточок для себе (страшенно боюсь самотності), а батьки щоб онуками ще натішились. Можу сказати одне - молюся, дуже прошу в Господа і дуже надіюсь отримати Благословення.... Хочу попросити Вас також молитись за мене, і велике дякую за Ваше терпіння та відгуки!
Ніна Офлайн


 

Re: ШЛЮБ

Повідомлення о.Мартин » 25 вересня 2010, 19:49

Слава на віки!!!

Хотіти виходити заміж - це чудово! Також бажати мати дітей та дочекатись онуків - теж похвально!
Тоді... думаю варто бажати собі правдивої
любові і молитись в цьому наміренні.

Говорить одна єврейська мудрість, що для кожного чоловіка є жінка на цій ж землі. Думаю, що і Ваша половинка, Ваше кохання десь на світі є, тільки, що Ви ще його не зустріли. Але це чудовий чоловік, сильний, відважний, герой, який буде Вас любити лицарською любовю, який буде жити заради Вас, радіти Вами, який заради Вас буде готовий на все, він ще назве Вас своїм щастям, своєю душею та своїм життям...

Деколи не потрібно "шукати" своєї любові, вона сама приходить - несподівано, зненацька, неочікувано... тому, як каже ще одна мудрість, цього разу англійська "добрі речі приходять до тих, хто терпеливо чекає"
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: ШЛЮБ

Повідомлення Гість » 26 вересня 2010, 23:31

Я дякую за Ваші теплі слова, які налаштовують на позитив і щиро надіюсь на Господнє Благословення!!!
Гість Офлайн


 


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей