Глобальні оголошення!



метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення Ulya » 03 січня 2010, 01:08

О. Мартине! Чи відомо вам про діагностування людського організму методом радіестезії? Чула думку, що "то -не від Бога", отже - гріх? Дякую за відповідь!
Ulya Офлайн


 

Re: метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення о.Мартин » 04 січня 2010, 01:52

РАДІЕСТЕЗІЯ, -ї, ж., спец. 1. Явища парапсихологічного типу. 2. Метод біолокації за допомогою маятника та інших інструментів.

Церква відноситься негативно до цих речей.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення Ulya » 04 січня 2010, 13:25

А як же наукові дослідження і , відповідно, пояснення цього (розділ квантової механіки )?
Ulya Офлайн


 

Re: метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення о.Мартин » 04 січня 2010, 22:39

Дуже просто...
Компетенція Церкви - це передавання та тлумачення правди, що сам Господь Бог став людиною (Ісус Христос), щоб спасти людські душі.
Усе, що заперечує вищезгадану правду - Церква відкидає!
У людини є тіло і душа, третього явища немає для Церкви. Навіть якщо інші явища існують, а ми про них поки що не знаємо, вони для Церкви зайві, адже Церква турбується про спасіння душі!
Натомість, різні науки чи філософії про пара-психологічні, енергетичні, або біоенергетичні методи лікування, якщо заперечують науку Церкви щодо самої будови людської істоти чи всесвіту як такої, Церкви їх відкидає, або негативно до них ставиться.
Я не лікар, не пара-психолог, не маг, не лікую тіло енергією, маяками, іншими приладами, тому я не компетентний відповісти на ваше запитання! Соррі!
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення Гість » 05 січня 2010, 01:35

Йдеться не про лікування! Це метод діагностики людського організму, який, у моєму випадку, проводила немолода вже лікар-терапевт з класичною медичною освітою. Вона розповідала, що за її багаторічного практикування її дивувало: чому різним людям з однаковими (з погляду класичної медицини) хворобами не допомагали одні й ті ж ліки. Висновок(коротко): кожний людський організм індивідуальний, особливий і т.п. Методом радіестезії лікар діагностує організм і підбирає ліки (ті, що продаються в аптеці і ще вона практикує китайські БАДи), що підходять саме цьому організму і можуть не підійти іншому із, здавалося б, однаковими симптомами... В роботі цього лікаря (і з іншими образами-професіями вона в мене ніяк не асоціюється) я не бачила жодного містицизму , магії чи іншого подібного. Крім того, завжди прощалася вона словами: "Хай вам Бого помагає", які, на мою думку, є щирими, і я з радістю їх сприймала як основне...
Але: я не наполягаю і не хочу переконати, бо ж сама шукаю правди! І лікуючи, і лікуючись, знаю, що головне - віра, молитва. І сприймаю хвороби, які посилає Господь (тут:моєї дитини) як можливість наблизитися до Нього. Стараюся так і чинити. Але ж і дитинку лікую...
Гість Офлайн


 

Re: метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення о.Мартин » 05 січня 2010, 13:50

Якщо людина звертається до традиційної чи навіть до нетрадиційної медицини заради лікування свого організму, гріха в цьому немає. Якщо вона звертається до "лікарів", які практикують методи лікування, які явно суперечать Христовій Вірі, - це очевидно є гріхом, навіть якщо людина прощається з вами "Хай Бог вам допомагає!".
У вищезгаданому випадку не можу сказати, чи це діагностика "від Бога" чи ні. Але памятаймо, що найвищий Лікар - Христос.
Адже деколи немає лікування з певних хворіб, і не даруються дива оздоровлення в нашому особистому житті, тоді хвороба набуває інше значення - це хрест, який обіймаємо та носимо заради вищого добра - спасіння нашої душі
.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: метод радіестезії як спосіб медичної діагностики

Повідомлення Ulya » 06 січня 2010, 01:37

Дякую, отче! Я такої самої думки про хворобу як певний інструмент формування нашої душі...
Прийміть вітання зі святом Різдва Христового!
Ulya Офлайн


 


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron