Глобальні оголошення!



зовнішній вигляд у церкві

зовнішній вигляд у церкві

Повідомлення mala-karta » 10 травня 2010, 00:18

Отче, скажіть, будь-ласка, чи правильно я роблю.
Дуже часто так буває, що гуляю з дитиною, підходить час служби, і ми йдемо до церкви в тому вигляді що гуляли. В джинсах з слідами дитячої ніжки на колінах, з лопаткою в руках...
Якось ніколи над цим не замислювалюся, а сьогодні якось в очі кинулося - всі такі гарні, а ми так якось по-домашньому.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: зовнішній вигляд у церкві

Повідомлення Melisa » 10 травня 2010, 00:25

Іра, дякую, що затронула це питання. Мене воно також цікавить. Бо частенько і ми так поступаєм. Ніби і нема в тому нічого поганого, ми ж йдемо до Бога, а Він сприймає нас будь-якими. Головне - що в душі. Але то певно так психологічно важко нам від того, шо ми прийшли до церкви не так одіті, як всі. Зразу думаєш: "О, а в мене джінси брудні", "Ой, а я така незачесана", "О, а чого вони всі так на мене дивляться?", хоча більшості людей все одно, хто до церкви зайшов і як він одітий.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: зовнішній вигляд у церкві

Повідомлення о.Мартин » 11 травня 2010, 10:07

Так, ніби і немає в тому нічого поганого, йти до церкви в тому вигляді в чому гуляємо, (в джинсах з слідами дитячої ніжки на колінах, з лопаткою в руках), адже ми ж йдемо до Бога, а Він придивляється не до нашого одягу, а до нашої душі...але...

Дуже гарно коли в сім’ї є звичай, що у суботу вечером всі вже готуються до неділі, а саме до церкви в неділю. Кожен дивиться, що буде одягати, чи одяг потребує прасування чи очищення, чи взуття чисте, так щоб в неділю нічого лишнього не робити, щоби усе вже було готове.

І так в сім’ї, діти вже навчені, що неділя – це святковий день. А свято означає святковий, гарний, попрасований одяг. Бо наша святкова зовнішність показує, як ми готуємося і шануємо те чи інше свято, як ми любимо Церкву. Також показує на нашу культуру і виховання, адже ми приходимо до храму, що є надзвичайним місцем.

Тепер, якщо ми гуляємо і так випадково захотілося нам увійти до храму в джинсах з слідами дитячої ніжки на колінах, з лопаткою в руках, тоді будь-ласка! НЕ примусово переодягнутись, щоб зайти на кілька хвилин до церкви. Однак, якщо це неділя і ми передбачаємо, що будемо у церкві, то на мою думку, брудні джінси і незачесана голова ознаки неповаги до святого місця та нашого невиховання і є поганим уроком для дитини, яка вчиться усі манери поведінки від своїх батьків.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей