Глобальні оголошення!



Чи можна сповідатися?

Re: Чи можна сповідатися?

Повідомлення о.Мартин » 03 квітня 2012, 10:06

Будь-яке навмисне старання "не дозволяти" зачаття є гріхом.
Коли особа використовує природнє планування сімї, тоді вона завжди є "відкритою" до зачаття, навіть якщо вона "не думає" чи "думає", що зачаття має відбутися.
Тут різниця - не дозволяти і дозволяти. Людина не є вищою Бога! Людина немає права порушувати "закони природи"... Коли вона це навмисно робить- вона грішить і собі шкодить. Людина натомість покликана жити у гармонії з Богом і Його Заповідями.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чи можна сповідатися?

Повідомлення мешканка » 06 квітня 2012, 12:15

О. Мартин.
ПЕрлинка. оскільки не має доступу до цього розділу, просить Вас відповісти на такі питання:

Які причини використання ППС ,вважаються вагомими і хто саме визначає вагомість?
Якщо ці причини чи обставини усуваються ,то чи означає це що подружжя повинно припинити ппс і бути повністтю відкритими до зачаття в будь -який час?
Інакше подальше використання ППС вважатиметься гріхом?Якщо воно подається Церквою лиш як тимчасова альтернатива відтермінувати чи перенести чергове запліднення ,яке має бути основною метою статевого акту?
дискусія взята: http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... 3&start=80
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи можна сповідатися?

Повідомлення Лада_Ладочка » 07 квітня 2012, 02:18

Отче, звертаюся до вас ще раз із запитанням, оскільки моє бажання попитати про це у когось крім вас мене заплутало ще більше
У цій темі Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї? дівчата писали про те що для використання ППС повинні бути покази. Що це за покази я недуже зрозуміла.
Скажіть будьдаска, чи це так.
Де про ці покази можна почитати, чи можливо ви розказати можете.
Виходить що якщо нема показів, то користуватися ППС неможна?
Тобто якщо християнська сім'я хоче лише двох діток, то їм аби не грішити потрібно взагалі не кохатися??? Що робити в такому випадку???
Дякую!
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Чи можна сповідатися?

Повідомлення Лада_Ладочка » 07 квітня 2012, 02:56

І ще скажіть, будь-ласка, що робити коли чоловіка ППС абсолютно не цікавить?
Тобто він намірений використовувати свої методи контрацепції, зокрма ПСА.
Все одно гріх на жінці, у тому що вона незмогла достукатися до чоловіка і навернути його?
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Чи можна сповідатися?

Повідомлення о.Мартин » 07 квітня 2012, 11:11

Які причини використання ППС, вважаються вагомими і хто саме визначає вагомість?

ППС передбачає природній статевий акт, відкритий до зачаття, який завершується так, щоб дозволяти на запліднення яйцеклітини чоловічим сперматозоїдом. Навіть якщо користуватися ППС чи не користуватись ним, подружжя завжди повинне бути відкритим до зачаття. Так! в будь-який час. ППС не є гріхом, адже сам акт є моральним, природнім і відкритим на плани Божі щодо зачаття (бути чи не бути). Воно НЕ подається Церквою як тимчасова альтернатива відтермінувати чи перенести чергове запліднення, тому що саме запліднення не завжди залежить від людського фактору. ППС виглядає, що воно якось керує справами зачаття, але в дійсності воно не так... Є плідні дні і не плідні, але є також певний срок життєдайності сперматозоїдів... деколи є гіперактивні сперматозоїди-довгожителі.... і тоді майже неможливо "успішно" користуватися ППС... ППС - це немов "інтелігентне" статеве життя, де бажаємо користовуватись нашим розумом, але крім розуму повинна бути любов, яка виражається повною відкритістю, і яка не повинна боятися наслідків своєї самовідданістю (зачаттям).

Яка ціль статевогго життя?

Статеве життя у подружжі - це вияв самовідданої любові між чоловіком і жінкою через фізичні та духовні ласки... Це "не боятись", це "відати себе в обіймах коханогокоханої". Це відчути себе "захищеною", і одночасно повністю "зануреною" в любові партнера... Тому кожен статевий акт - це дар, дарування себе, віддання себе, повне віддання, без страху (контрацептивів), без вагання, в повній надії - знак внутрішньої любові. І тоді зрозумілі наслідки статевого акту - повне фізичне і духовне задоволення та співстврення нового життя - як плід любові.

Дівчата писали про те що для використання ППС повинні бути покази...

На мою думку користуватись ППС у подружжі можна і без "показів" якщо є завжди бажання "мати" дітей у подружжі. Хто одружується робить це також для народжування і виховання дітей.

Коли чоловіка ППС абсолютно не цікавить?
Якщо користуватись неприродними методами запобігання вагітності у статевому житті - це гріх обидвох партнерів... хіба що статевий акт не відбувся за спільною згодою (наприклад насильство)..

я не спец цієї теми, тому тут я постарався підкреслити моральний аспект ППС
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Чи можна сповідатися?

Повідомлення Лада_Ладочка » 08 квітня 2012, 01:23

Все одно я мало що зрозуміла, а те що зрозуміла раніше то перестала розуміти((((
Та все одно дякую Вам за відповіді!!!
Лада_Ладочка Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей