Глобальні оголошення!



Епізіотомія: наслідки

Епізіотомія: наслідки

Повідомлення nadusha » 23 квітня 2014, 17:18

Багатьом породіллям під час пологів робили епізіотомію - розріз промежини. Покази для цього є різні.
Отут можна прочитати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Мені розрізали під час обох пологів. Шов від перших пологів розійшовся трохи за декілька днів. Була на огляді в гінеколога, то казала лікарка, що страшного нема в тому нічого. Загоїлось, не турбувало майже 8 років. Під час других пологів теж надрізали вже з другого боку. Загоїлось все добре.
Тепер про те, що мене турбує зараз. Останніми тижнями "відчуваю" той перший шов: ниє, тягне, відчуття як при подразненні, часом аж пече. Ніби змін ніяких не можу пригадати, що могли б це спровокувати ("проста" білизна, гель "Лактацид" для догляду, партнер один єдиний). Поки грішу на ароматизовані прокладки (завжди беру синю Беллу, але вже пару раз купилась на акційну рожеву)
Планую візит до гінеколога.
Наразі розпитаю вас: як "поводяться" ваші шви після довшого часу? Було щось схоже, знайшли причину?
Наперед дякую :rose:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Епізіотомія: наслідки

Повідомлення ЗІрка » 23 квітня 2014, 21:39

іноді теж трішки чую шви, але не критично. найгірше було, коли "завітала" молочниця. отоді пекло. зараз весна, організм після зими ослаблений - можливо якісь інфекції і прокидаються. не думаю, що причина лише в прокладках, хоча хто їх зна... :crazy:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Епізіотомія: наслідки

Повідомлення Marichka » 27 квітня 2014, 16:53

Мене шов ніби тягнув,я його чула щодня після других пологів до 4 міс напевно.Тепер ніби не чую його,чи не маю часу зовсім:),Але,в мене це не був свербіж чи печія.Думаю,тут справа не у шві,а у флорі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013


Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron