Глобальні оголошення!



Статеві стосунки після пологів

Статеві стосунки після пологів

Повідомлення Naya » 03 березня 2010, 14:01

Піднімаю темку, може нескромну, але життєву.

От до пологів не раз чула думку, що чоловіка з собою на пологи не варто брати, бо в нього потім пропадає потяг до дружини. Чесно сказати, я хотіла разом, ще коли вагітна не була. Але чим ближче, тим більше сумнівалася. Сприяла сумнівам ситуація знайомих: до пологів готувалися разом, читали, фільми дивилися, школу відвідували(не нашу, вони з ін. міста), а проблема була - чоловік тримався так відсторонено, що дружина почала підозрювати зраду.
Ну, але це так..передмова.
Пологи в нас були партнерські.
Потяг в чоловіка не пропав...
Зате пропав в мене.. :cry: :cry: :cry:
Мені зовсім не хочеться. Чоловіка люблю, цілую, обнімаю, а от сексу не хочеться. Часом коли чоловік пристає, я аж дратуюся, злюся. Намагаюся стримуватися, бо то ж ненормально - чоловік з ласкою, а я з агресією. Щастя, що чоловік в мене все розуміє, сам каже: ти недосипаєш, замучена, гормони і т.д....
Ну, але ж то живий чоловік і в нього є свої фізіологічні потреби....
І я вже починаю робити з цього проблему.
Скажіть мені, що воно пройде!!!

П.С. Не пов"язую то з партнерськими пологами, то так до слова, що в чоловіків потяг не пропадає :D

Такс...
То перше питання - небажання.
Друге - колнтрацепція.
Чесно сказати, я вагітною була така безпечна, що говорила, що одразу хочу другу дитинку, щоб не було великої різниці між дітками.
Після пологів я вже не така бойова. На те є причина: було дуже важко, організм ще не відновився, та й невідомо, який буде перебіг вагітності, а обділяти малого ласкою, бо не можна взяти буде на руки, теж не хочеться. Ну, розумієте.
І от поки ГВ, то наче б теж певний захід, але не 100% і то до 6 міс.
Всякі спіралі і т.д, якось не хочеться.
Гормональні, годуючи грудьми????
Чи найкращий засіб, то небажання жінки??? :(

Ваші коментарі...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2010, 14:58

Naya, я так тебе розумію!!! ;) Майже як з мене писано! Казали мені "бувалі", що як кесарське, то практично нічого не зміниться, ні у відчуттях, ні у бажаннях, а воно чогось навпаки. Чоловік місяць доглядав за швом, я як перший раз його в дзеркалі побачила, то подумала "всьо, капець", але ні, він каже що нічо там такого нема страшного, він же мене любить не за шов чи його відсутність.
Це напевно ми такі жінки, тільки шукаємо з чого б то проблему зробити. Мені чоловік каже, що йому давно не 15 і щоб я розслабилася і думала про щось друге. Так що то дійсьно втома і гормони,я так думаю. От втягнемося, зявиться і потяг і все що там до нього прилагається і тоді будемо ще одну темку створювати "Куда подіти шалене бажання?" :D

Контрацепція мене теж дуже хвилює. Як на мене, то найкраще презерватив, але... згадується крилата фраза про те що ромашку в протигазі непонюхаєш :D
Спіралі мене лякають, навіть не хочу писати чим, коротше брррррррр!...
Гормони... ніби то за, але поки годую, а годувати хочу ще довго...
Ми як перед шлюбом ходили до церкви на науку, то про природнє планування сімї нам розповідали, от відновляться місячні і напевне буду детально вивчати це питання... :? повинен же потяг до цього часу зявитися, я надіюся. :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Liza » 03 березня 2010, 15:16

ех... :cry:
де тут смайлик, який заливається гіркими сльозами?
теж багато про це думаю. ще нічого не придумала...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Naya » 03 березня 2010, 15:43

Щодо контрацепції, то ми ніколи нічим не користувалися, окрім календарного методу.
Але зараз місячних нема, і від чого відштовхуватися????
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення мешканка » 03 березня 2010, 16:07

Я тільки за природнє планування....але покищо не виходить :ugeek: Я вже з 4 місяці над тим б"юся і, покищо, безрезультатно....ну не зовсім, але майже... графік скаче сюди-туди... короче, завал повний. :geek: Ми, після першої дитини не зовсім тим переймались, в мене були проблеми із зачаттям, більше року старались, от я і була безпечна, а тут- на тобі, зачали Христинку... ще місячні були толком не відновились. Після Христинки я вже серйозно ставлюся до того діла.... з годуванням в нас не все складалось так гладко, тож перейшли на презервативи.... що поробиш. Це, принаймі, бар"єрний метод, а не абортивний, як, наприклад, спіралі чи таблетки. stop Тепер в нас, здебільшого, методика така: чекаєм стрибка температури + 3 дні... але не все так виходить..минулого циклу температура, ніби здуріла, скакала, як хотіла... може цього циклу вже втрафлю те все правильно визначити. :roll:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Vika » 03 березня 2010, 19:31

Є свічки ЕРОТЕКС або ФАРМАТЕКС. Вводяться за 5 хв до початку статевого акту . Я ще їх не пробувала , але по відгуках , які знайшла в неті ніби нічого . Поки що будемо рятуватися ними . Бажання спочатку не було , але швидко відновилося . Мабуть через те , що ніхто не напрягає на рахунок цього :D
Vika Офлайн


 

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення TanenRom » 03 березня 2010, 20:17

Vika написав:Є свічки ЕРОТЕКС або ФАРМАТЕКС. Вводяться за 5 хв до початку статевого акту . Я ще їх не пробувала , але по відгуках , які знайшла в неті ніби нічого . Поки що будемо рятуватися ними . Бажання спочатку не було , але швидко відновилося . Мабуть через те , що ніхто не напрягає на рахунок цього :D


аналогічно!!!ніхто не напрягає, тому бажання відновилось!!!
правда хочеться щоб сил побільше було :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення happymami » 05 березня 2010, 13:40

Після народження першої дитини бажання появилося десь аж як малій був рік. А після народження малого, то шось десь мєльком може проскочити, але ше не "пріспічує" :D .

А про годування грудьми... Не знаю. Але чула такий прикол, шо дууже легко завагітніти в період, коли відлучаєш дитину від груді. І так сталося й в мене з другою дитиною. Тільки старшу відлучила, пройшли місячні, ми там шось з чоловіком чисто символічно на 3 хвилинки від малої заховалися і на тобі - доця має братика :lol: . Аж обідно :oops: . Такшо, кому треба завагітніти, то готуйтеся після відлучення. А кому ше не треба, то будьте обережні в той період, як ніколи ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення mari » 05 березня 2010, 20:50

Свічки ті, малий відсоток захитсу від вагітності дають. Як повезе називється, то і без свічок таке може бути.
До 6 місяців після народження є метод лактац. аменореї! При чіткому дотримуванні правил- метод дієвий!
1.Якщо приклали дитину в перші 2 год
2.Якщо не пройшло більше 6 міс після пологів
3.Якщо дитина виключно на грудному,без сосок і чаїв(НАВІТЬ З ПІПЕТОК)
4.яКЩО ДИТИНА ІСТЬ ВНОЧІ і з перервами не більше 4 год
5.Немає місячних після 56 днів після пологів

Вяідсутність місячних чи їх наявність- не є якоюсь ознакою по якій слід орієнтуватись в природньому плануванні. Хіба що знати що то 1 день. Але основне- базальна температура, яку треба вимірювати весь час, і слиз який треба описувати і в ідеалі ще шийку матки пальпувати! Починають вироблятись яйцеклітини в яйниках, коли сигнал іде в кору Головного мозку, і місячних може і не бути. Якщо перестали міряти температуру після пологів-починайте все спочатку і практикувати цей метод можете не раніше як через 4 місяці від нового початку вимірювання!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Melisa » 05 березня 2010, 22:42

mari написав:Але основне- базальна температура, яку треба вимірювати весь час,


А як бути з темп-рою, коли до дитини встаєш кожну годину? На скільки я знаю, то її треба вимірювати, не встаючи з ліжка після нічного сну. Чи я щось не те написала?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей