Глобальні оголошення!



Статеві стосунки після пологів

Re: відсутність інтиму після вагітності

Повідомлення Nymydora » 01 серпня 2010, 12:58

Чиста правда.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення ЗІрка » 01 серпня 2010, 14:59

о, а я подібну тему в іншому розділі створила... :???: щодо планування, вимірювання температур тощо - ну його як то кажуть в баню(!!!), я і вітаміни добре попити не можу, то забуду, то в різний час... жодних режимів, правил і самодисципліни...:))
поки бажання нема, але чоловік помалу починає натякати... тож питання контрацепції стоїть:)

хотіла теж свічки але якщо ненадійні... :dash:
що робити коли діточок поки робити не варто... :???:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Marichka » 21 березня 2011, 10:54

Думаю,що менше хочеться ще й тому,що жінці не бракує тілесного контакту,ласки-багато віддається дитині:цілую її,ношу,обнімаю,годую,лелію...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 березня 2011, 11:20

На бажання близькості таки сильно впливають наші гормони! Коли годувала малого, то перших 7 місяців взагалі не хотіла сексу. Хоча ми кохалися, я відчувала оргазм, задоволення, але самого бажання, яке б спонукало мене до ініціативи ну взагалі не було, а коли відновились місячні, то ніби хто пальцями клацнув і сталося чудо! Так почала на чоловіка кидатися :grin: :grin: :grin:
А коли завагітніла вдруге, сталося знов те ж саме - перших 3 місяці аж просилася в нього, так не хотіла. Хоча токсикозу не було, почувалась нормально, хіба що трохи втомлювалась більше. Потім, коли втома пройшла, то якесь-там бажаннячко почало з'являтися, але в жодне порівняння з тим, що було до вагітності, воно не йде :?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення мешканка » 21 березня 2011, 11:30

ех...гормони гормони, а ще стрес, брак часу, втома, буденність...і чого ж то ми, жінки, такі чутливі до того всього? :o
Я от помітила, що поки йде ГВ то бажання, як такого нема...хіба апетит проявляється вже під час... а коли вже ГВ нема-то найбільше бажання в плідні дні :( сум тай годі.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Lesya » 21 березня 2011, 12:44

Ех...
За живе зачепили...
Чоловік чекає того моменту, коли вже можна, як манни небесної в пустелі. А мені тоді і розмови на відповідну тему вистачає. Ну ніяк не хочеться! Хіба справді, бажання виникає вже під-час того діла.. :oops:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Sawwku » 21 березня 2011, 13:02

:cry: радує хоч те, що не одна я така "особлива" :cry: . вже думала, що мені пора на Тролейбусну. ну ніяк не хочу, хоч вбий. раз попробували, то біль була настільки сильною, що до кінця справу так і не довели :(.
а вчора аж розревілася після чергових спроб чоловіка, ну і висказала все, що і так хватає "радості", а секс - то зовсім не панацея для підняття настрою...
правда, коли ввечері залізли разом в душ, то щось похоже на бажання промайнуло :clapping: , але його швидко прогнала мала, що якраз проснулася :(
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення mala-karta » 21 березня 2011, 16:14

oksana.tesliuk написав:а коли відновились місячні, то ніби хто пальцями клацнув і сталося чудо!

во-во! таке саме :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення TanenRom » 21 березня 2011, 16:22

ну мені трішки легше, бо чоловіка поряд немає, а коли приїжджає, то я уже добряче за ним сумую :oops:
але правду кажуть, апетит приходить під час...
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення мешканка » 21 березня 2011, 21:16

пам"ятаю статтю цікаву читала на цю тему, то там писалось, що над появою бажання треба працювати, бо воно "спить" і треба його будити: налаштовувати себе на інтим, прокручувати в голові фантазії, втілювати їх в реальність, працювати над власною зовнішністю, щоб почуватись привабливою і сексуальною, переглядати фільми і т.д. Кому-що йде.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість