Глобальні оголошення!



Статеві стосунки після пологів

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення mari » 06 березня 2010, 01:26

Значить вставати не треба! Спіть разом. Між іншим хороше питання, я уточню в Львів. Катол.університеті! Бо 1 ст навчання в мене є., а 2 немає, щоб викладати. То я чого не знаю-питаю
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення мешканка » 06 березня 2010, 10:55

Наскільки я знаю, то не можна вставати десь 3 години до вимірювання.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Milichka » 06 березня 2010, 12:15

мешканка написав:Наскільки я знаю, то не можна вставати десь 3 години до вимірювання.

І обовязково заміряти температуру в один і той самий час, одним і тим самим термометром і не встаючи з ліжка.
Ми коли планували Тіну, то я три місяці просиналася з градусником в попі :D . Так що всі нюанси цього методу планування вивчила.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення мешканка » 06 березня 2010, 12:44

в мене ще таке питаннячко. раніше я користувалась ртутним термометром, але потім мала розбила (аж 2). Тепер перейшла на електронний, наскільки можна йому вірити? може це через нього в мене такі труднощі з БТТ?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення mari » 06 березня 2010, 12:56

Рекомендують ртутний
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Milichka » 06 березня 2010, 16:38

І я знаю, що краще ртутним, електроний має більшу похибку.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення мешканка » 05 травня 2010, 08:07

Перейшла на ртутний і все О"К,.. Як книжка пише, а то я вже собі надумала всякого....але ні, таки термометр...Так, що тепер міряємо і занотовуємо... все класно! :yahoo:
Щодо бажання, то, наскільки знаю, ще може і грудне годування впливати, і недосипання, і стреси...ну і, короче, купа всього... Але воно проходить, це точно.... Мало, помалу і все відновиться. Головне, щоб жінка не відчувала тиску з боку чоловіка, щоб не думала "я мушу".... бо то не діло... Так, що, дорогі мамусі, не бійтесь, все стане на місце...в когось за місяць, а в когось за 5... :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Статеві стосунки після пологів.

Повідомлення Melisa » 11 травня 2010, 00:40

mari написав:Між іншим хороше питання, я уточню в Львів. Катол.університеті! Бо 1 ст навчання в мене є., а 2 немає, щоб викладати. То я чого не знаю-питаю

То що там, Маріє, Ви взнавали?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

відсутність інтиму після вагітності

Повідомлення ЗІрка » 01 серпня 2010, 08:47

вже чотири місяці не ввійду в колію, хоча раніше в даному плані активність була досить висока :D
чоловік поки жартує, але то до пори до часу...

чому з дитиною не хочеться? в кого було і коли пройшло? я все відкладаю, думаю - з часом, але цікаво послухати досвід інших мамусь...
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: відсутність інтиму після вагітності

Повідомлення мешканка » 01 серпня 2010, 08:59

наскільки мені відомо дія пролактину (гормону, який відповідає за лактацію) також впливає на "сексуальний потяг" (лібідо), знижуючи його. Плюс до всього ще додається стрес, недосипання, відчутні зміни в житті, які несуть зі собою певну психологічну напругу ну і, звичайно, втома. Ці всі фактори вкупі взяті і впливають на брак "бажання"... З власного досвіду скажу, що, з часом, все це налагодиться. Поступово, потрохи... Але дуже вагому роль в цьому питанні грає чоловік: чим уважнішим він буде до почуттів дружини - тим легше самій дружині буде з цим всім справитись.Важливо впродовж дня створювати відповідну "сексуальну напругу" в стосунках, загравати один з одним, фліртувати, торкатись один одного, не забувати про пристрасні поцілунок коли чоловік йде на роботу, або повертається... ( а далі-політ фантазії необмежений!!!) Не забувайте намагатись викроїти крихту часу тільки для свого чоловіка, для ваших стосунків...побути разом, тільки ви одні, хоча б пів годинки щодня...і старатись не говорити про клопоти та проблеми, а говорити про власні почуття :heart:
Не хвилюйтесь: все стане на свої місця...от тільки набратись терпіння та ваше кохання проявить себе вповні! :heart: :heart: :heart:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron