Глобальні оголошення!



Донорство крові після пологів

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Natalinda » 19 жовтня 2011, 20:29

От сижу собі і згадую жіночку яку кесарили в той же день що і мене, мала сильні втрати крові.....уявіть шо б було якби навіть бомжі не здавали, як би тоді спасали тих кому кров є життєво необхідна....
Вобшем я подумала і рішила шо колись і сама просто так піду і здам кров, вот так.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Tajga » 19 жовтня 2011, 21:36

Natalinda, я вже давно рішилась, але то вагітна, груддю годую. :grin: Отмазалась, короче. :lol: Але в мене є приклад хороший: тато - почесний донор ще з часів Союзу. Так шо коли-небудь таки здам.
А ще добре, коли тебе здача крові стосується тільки в плані довідки або благодійного внеску... А сьогодні бачилася зі знайомою, брат хворий, треба кров, збираються з подругами йти здавати... :(
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Перлинка » 19 жовтня 2011, 23:17

Natalindaспочаатку тре дізнатись що вони з тією кровю роблять,бо щось мені підказує що або марнують,або перепродують

дівчата ,в обласній дитячій лікарні моїй дитині брали кров без рукавиць ,я шось затупила,вона взяла,а я потім спамяталась
питаю чому без рукавиць брала?
а вона відповідає ,та то ж рукавиці для моєї безпеки ,ане для вашої,вам нічого не буде

наступного разу,зовсім недавно знову та ж історія,дитя перед нами встало зі стільця,а вона в тих же рукавицях лізе
я попросила поміняти
то як ви думаєте вони в неї були під рукою?Ні вона встала,злегка обурено пішла до якоїсь дальньої шафи і довго-довго їх там шукала

от якщо ті хто з дітками мають справу сильно не паряться,то уявіть собі шо робиться там де переважно мають справу з алкоголіками та бомжами,як вони на шару те все стерилізують і т.д
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Перлинка » 19 жовтня 2011, 23:20

якщо чесно,цього разу подумала що я востаннє здаю кров ,на всяк випадок,коли по суті нічого серйозного нема ,бо останнім часом лікарі до яких звертаюсь то діло люблять

я вже тепер і тих їхніх трубочок та шкельців боюсь,побачивши таке відношення легковажне
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Natalinda » 20 жовтня 2011, 00:20

Перлинка ну ти сипеш сіль на рану :(
Я всьо равно таки піду! Оптимістка я часами)))

Тре Марі сюда закликати хай розкаже шо там роблять з тоб кровю.

Знаю такий реальний випадок.
прийшов хлопчина кров здавати, а у нього ветеліго,
кажуть не будемо брати,
він каже, так брали вже в мене, нема ветеліго в списку,
раньше не було, а зараз є, ладно, сідайте, закочуйте рукав
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення mari » 19 листопада 2011, 13:08

Стати донором, здати кров

"Вибачте, крові вашої групи - не має" - цю відмову в терміновому переливанні крові може почути будь-який українець, який звернутися за допомогою. І справа не в тому, що комусь "розливають", а комусь - ні, її просто не вистачає на всіх.

Зараз в Україні донорської крові в чотири рази менше необхідного мінімуму. "Одній 4 річній дитині з опіками, в день необхідно 20 донорів крові" .

Чому ж у нас існує це проблема? Експерти називають три основні проблеми: немає широкого розголосу донорства, немає допомоги від держави, немає національної системи донорства крові.


Головне що приваблює донорів здавати кров - це грошову винагороду. Але от саме про формування безкоштовної системи донорства і говориться найбільше. Адже зекономлені гроші можуть піти на організацію національної системи, тим більше що на своїй крові багато не заробиш, зараз вона коштує 500-600 гривень за літр.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здавати кров можна кому завгодно головна умова - відсутність хронічних захворювань, "свіжих" татуювань і здоровий спосіб життя, принаймні, за три дні до здачі крові.

Не дивлячись на обладнані за останнім словом техніки центри крові, в Україні є величезний брак донорської крові. Багато хто просто не знають, що така проблема існує, а хтось не може здати кров так як прописаний в іншому місті.

Зараз у базах Асоціації молодих донорів України та Всеукраїнської організації здоров'я близько 2 тисяч донорів-волонтерів, готових безкоштовно здати кров "за першим дзвінком". Для довідки: Згідно Директивам Європарламенту необхідно 40-60 чоловік на 1 тисячу населення.

Але поки працює діюча система, будь-яка людина, якій, терміново знадобиться переливання крові може просто опинитися без неї, а питання реформ лежить як на владі і управлінців, так і на самих українцях адже всього лише одна здача крові рятує цілих три життя.

з сайту Укрінфо
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Marta » 30 листопада 2011, 12:15

Дівчатка, в мене питання про донорство таке- мені вже оформляють декрет, сказали принести вже справку, що здана кров.
Чоловік зараз не може здати, та й якщо платити- трохи не хочеться перед святами, мене цікавить, хто йшов в декрет недавно- то зараз так обов"язково для декрету має бути та справка чи то прихіть моєї лікарки? Чи можна здати пізніше, після чи до пологів, як раніше? Хтось знає?
Marta Офлайн


 

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення Malavka » 18 квітня 2013, 14:07

В мене з тим донорством була ціла халепа. Перед декретом в ЖК здала довідку, підшили, в обмінну виписали, що донор є. В пологовому - прокесарили, на другий день приходять - з вас два донори. Кажу, один є, донесуть ще одного. Вони мені - нічого не знаєм, в ЖК одні донори, нам інші. Ну шо ви скажете?? Тоді якось втрясли, вже не пам"ятаю докладно.
Зараз знов дільнична - два донори, бо йдеш на кесарське. Розповідаю ситуацію з минулим разом. Каже - вони не мали права, ввели в оману бла-бла-бла. А я що тоді мала робити? Чи хто? Чи як? Коротше кажучи, поки що тягну час, поки до декрету часу трохи. А потім мабуть буду впиратися, що здають мені кров тільки за умови, що оригінал на руки мені, а їм копію, щоб в пологовому був зі мною оригінал і не доводити, хто прав, а хто верблюд. Не знаю, з якою метою проверталося то діло минулого разу взагалі... Кому є вигода, щоб з одної людини побільше довідок про донорство зібрати?
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення westa » 18 квітня 2013, 23:12

Malavka написав: Кому є вигода, щоб з одної людини побільше довідок про донорство зібрати?

В кожному відділенні лікарні є план по кількості донорів на рік , щоб хоч якось поповнити запаси крові. Так як добровільно у нас кров не здають , то лікарі і намагаються всілякими способами " дістати" кров. Це не забаганки , а такі наші реалії. В крові термін придатності обмежений , а потреба в ній є постійно . На мою думку , для однієї сім"ї , знайти 1-2 донорів ( чоловік , тато , свекор , брат , ... ) не велика проблема . А коли стається біда і треба 10-15 донорів ( а то і більше, в гематологічних відділеннях ) , особливо якщо кров рідкісної групи , в станції переливання її може просто не вистачити.
Народження дитини це велике свято . Мені здається , що на честь цієї події можна зробити добре діло і здати кров ,яка , можливо , врятує чиєсь життя.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Донорство крові після пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 квітня 2013, 23:48

Все так, як каже Веста. Ніхто взагалі не має права вимагати донорів, ні в ЖК, ні в пологовому, ні будь-де інше. Але всім лікарям ставлять норми, скільки вони мають знайти донорів, і вони відповідно напрягають інших. Бо я пам"ятаю, як десь в компанії вагітних всі говорили про те, що дільнича вимагає знайти донора, а я здивувалась, що моя не вимагала, навіть не заїкалась про таке. На що хтось мені відповів, що напевно моя дільнича вже цього року свій план здала. Таке от.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron