Глобальні оголошення!



Урочиста виписка з пологового...

Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення oksana.tesliuk » 24 червня 2011, 13:47

А мене раптом почало цікавити таке питання... А чому якійсь виписці з лікарні надається таке велике значення? Чому вона вважається особливою подією аж на стільки, щоб влаштовувати під роддомом цілі комедії - стандартні промови-настанови для батьків, фільмування на камери, урочисте пов'язування голубої/рожевої стрічки на одіяло з дитиною? Коли мене виписували з першим, мені аж гидко було на це все дивитися. Нагадувало ту тьотку в ЗАГСІ, що нам поставленим голосом Левітана зачитувала з папки стандартні фрази :mrgreen: Другий раз ми з роддому втекли без виписки і, скажу вам, ніц не втратили. Якщо не сказати - зекономили :grin:
Може це знову банальна комерція медперсоналу? А може то як 8-ме березня - святкуємо по інерції з часів запровадження, не задумуючись над змістом?! Совєти запровадили урочисту подію, яка б відволікала від основного обряду - хрещення. Ми ж тепер можемо вільно святкувати хрестини, то нащо нам ота урочиста виписка? Як лікуємо, наприклад, запалення, то вкінці розраховуємося з лікарем, збираємо манатки і з полегшенням тихо виходимо з лікарні і спокійно додому - відпочивати. Чим роддом відрізняється від інших відділень лікарні?! Адже в усіх випадках від лікарні нам потрібно лиш одне - якісна медична допомога!!! То нашо той цирк на виході з роддому?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Перший день після пологового

Повідомлення tetyana » 24 червня 2011, 15:05

щодо попереднього допису...
мені було все одно, як мене будуть виписувати, лиш би виписали поскоріше, а то тримали аж 6 днів :dash: . якби тоді знала, що можна піти без тої виписки, пішла б на другий день після родів. я не знала як це буде, урочисто чи ні, я навіть здивувалась, що чоловік квіти приніс - не тоді, коли народила, а коли виписують :grin: . ніякої стрічки нам не пов'язували, і помов ніхто не говорив. до того ж, всі хто хотіли, приходили до мене прямо в палату ще до виписки, тож це не була їх перша зустріч з дитиною. але якщо батьки захотіли трохи урочистостей, або просто підтримали традиції, то чому бі ні? я не була проти, навіть навпаки
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Перший день після пологового

Повідомлення oksana.tesliuk » 24 червня 2011, 18:08

tetyana То мене так сім років тому виписували :grin:
А як тепер виглядає урочиста виписка з роддому?
Шо роблять? Шо кажуть? Хто присутній при урочистому "прощанні" з роддомом?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Перший день після пологового

Повідомлення КлубНіка » 24 червня 2011, 18:24

Мене коли виписували, то нічого такого не було. Я зійшла з медсестрою вниз, там нас з синульою чекав чоловік, мої батьки і мій хресний. Я переоділась, медсестричка переоділа малого, віддала на руки таткові, сказала сама пару добрих слів і побажала, щоб ще вернулись за донею :) І все, тато мій ще зробив пару фото ,ми вийшли на двір і сіли в машину.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення oksana.tesliuk » 25 червня 2011, 12:11

А я ще цього разу як виходила з роддому, бачила там збоку якусь ошатно вбрану залу.
Хтось бачив таке там. То на БАМі в роддомі де виписиють і випускають на волю.
То шо для ВІПів за окрему плату?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення flower » 25 червня 2011, 12:35

Так як ми тільки звідти, то розказую... :) ні то не віп... то всіх так зараз виписують.... на тому столику одівають дитину, мама перевдягається в іншій кімнаті, при тому всьому грає спокійна музика, потім невеличка промова, фотографії і все... Все це дуже швидко і не напряжно!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення мешканка » 25 червня 2011, 12:40

а мені подобається той момент, коли всі урочисто настроєні-хтось тримає малечу, хтось фоткає, а медсестра каже "з вас 30 гривень за виписку" і всі починають шарити по кишенях і шукати без здачі.... :lol:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення oksana.tesliuk » 25 червня 2011, 12:48

мешканка написав:...а медсестра каже "з вас 30 гривень за виписку" і всі починають шарити по кишенях і шукати без здачі.... :lol:

:lol: :lol: :lol:
І, ховаючи простягнуту сотню в кишеню, медсестра додає: "В нас тут не магазин, здачі не даємо" :lol: :lol: :lol: то я так жартую ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення flower » 25 червня 2011, 15:31

а точно 30 гривень брали і сказали шо на дитяче відділення чи шо... та в нас було без здачі ;-)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення taranjka » 25 червня 2011, 15:37

а шо в палаті не дозволяють перевдягатися? ми в палаті і дитьо вділи і я вділася. коли виходили то медсестра завела в якусь комірку з лелекою на стіні і пробувала промову промовити (то вона до мужа піддобрялася, бо він тоді її доцю вчиу, як виявилося :lol: ). ми чемно почекали і пішли.
всякі квіти, фото і тд я не хотіла. не люблю такого. а стандартні промови які від "серця" говоряться бо так тре то взагалі :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron