Глобальні оголошення!



Урочиста виписка з пологового...

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення flower » 25 червня 2011, 15:39

ні не дозволяють, всі речі на виписку залишаються в низу...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення georginochka » 25 червня 2011, 16:08

Мене ні разу (аж з двох :lol: ) урочисто не виписували. Перший раз в Тернополі перевдягалась внизу, в комірчині, медсестра винесла малого, правда таки з велитенським блакитним бантом :clapping: , шось там побажала в тій же таки комірчині. Ніяких квіток, шампанських, відео-фотографувань не було. Я й не думала, що має бути :?
Другий раз - в Чорткові. Історія "жахлива". Мене відправили робити флюрографію в поліклініку, дитину залишила в медсестри. Повернулась, а мене назад не пускають :shock: Сказали чекати поки дитину винесуть. Після десяти хвилин такого чекання я пішла скандалити (знаю я як там медсестри за дітьми дивляться :o ). На мене накричали, пояснили шо там когось кесерили, медсестра немала часу "підготувати" дитину. Ще через хвилин 15 донечку нарешті віддали. Медсестра одержала незаслуженні цукерки і вино, викликали таксі і поїхали додому.
Написала і сумно якось :( Краще б вже з урочистостями.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення taranjka » 25 червня 2011, 16:47

а я сказала шо сама дитьо вдягну і нікому крім мужа в руки не давала :tipok:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення oksana.tesliuk » 25 червня 2011, 20:02

А мені цього разу чоловік забув білизну принести, як з роддому викрадав :grin:
То я спідницю натягла по одноразових трусах, а замість ліфчика довелося пеленкою обв'язуватися,
бо туніка прозора була :lol: :lol: :lol: Все це нап'ялила на себе в палаті. Там же і малого сама одягнула.
Чоловік - торби в руки, я малого і ходу :crazy:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення Marta » 25 червня 2011, 23:39

А мені подобається урочиста виписка- це якось так мило, коли тебе і новонароджену дитинку приходять забирати додому, вітають квітами, кульками повітряними, і кажуть промову, мені це було приємно.
І от недавно була в подруги при виписці- я аж мало не розплакалася- так це все класно, і біля того лелеки вони фотографувались, і промову я слухала, і Ліза моя була, нам дуже сподобалось, якесь свято на душі- народилася дитинка і їде з місця, де вона з"явилась на світ- до свого дому, де буде жити. А хрестини- це вже зовсім друга історія.
Тим більше, ніхто ж не їде в бар святкувати виписку, і це дійсно триває недовго, я абсолютно тільки за такі міроприємства. Ми знімали на камеру виписку і перший день дома, і тепер це пам"ять, як мої рідні вперше побачили Лізу, це дуже гарна згадка. :heart:
Marta Офлайн


 

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2011, 23:54

taranjka написав:
всякі квіти, фото і тд я не хотіла. не люблю такого. а стандартні промови які від "серця" говоряться бо так тре то взагалі :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


і я так само

з доцею нам чуть не примусово провели ту церемонію,і пофоткали, в мне на всіх фотках таке криве лице вийшло :crazy: ,сказали що все безкоштовно,і якщо маємо бажання ,то можемо через деякий час забрати фото і відео (за окрему платню)

чоловік потім забрав ,якість фото :mrgreen: ,хоч я й не дуже виглядала,але і нафоткали як попало.Всі з червоними мордами :x

а в наступні рази я відмахувалась від них як могла,дивились косо,думала що таких бахнутих рідко зустрічають,але бачу тут півфоруму однодумців :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення mari » 26 червня 2011, 00:42

oksana.tesliuk написав:А мені цього разу чоловік забув білизну принести, як з роддому викрадав :grin:
То я спідницю натягла по одноразових трусах, а замість ліфчика довелося пеленкою обв'язуватися,
бо туніка прозора була :lol: :lol: :lol: Все це нап'ялила на себе в палаті. :crazy:



сміюсь аж плачу :lol: :lol: :lol: :omg:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення oksana.tesliuk » 26 червня 2011, 15:24

Тепер я теж сміюся, а тоді аж плакати хотілося :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення inna6787 » 06 квітня 2013, 00:52

я переодягнулась в палаті, а малого внизу медсестра вдягнула. Сказала кілька хороших побажань,сфоткалися біля того лелеки і поїхали додому.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення TYulia » 06 квітня 2013, 11:03

а ми виписувались в цей грудневий снігопад і мороз. В чоловіка машина ще в той день поламалась, приїхав зі знайомим. Ми вже так хотіли до дому, що так ніби з тюрми втікали:-) Малого вділи і закутали в що могли. Чоловік скоренько вибіг і скочив з ним в машину, а я за ними з квітками ледве в ту машину влізла:-) Їхала і дивувалась як то все снігом замело, адже в пологовий я ще в кросовках за осені приїхала:-)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей