Глобальні оголошення!



Урочиста виписка з пологового...

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення stella123 » 06 квітня 2013, 11:35

А я навіть не знала, що з пологового урочисто виписують. Чоловік приніс одяг для виписки той, що ходила вагітною. Нічого урочистого чи нарядного. І забирали мене чоловік і брат. Чоловік навіть машину шаріками прикрасив. Зі мною виписували ще одну жіночку, то там напевне зібралися всі родичі так багато їх було. Щей з камерою і з фотографом. Глянула на те все і подумала було теж організувати толпу. А потім майнула думка як добре, що вже додому, як добре, що нарешті на вулицю випустили(в роддомі я цілий тиждень пробула, менв здавалося, що цілий місяць). Доцю вдягла я, внизу тільки замотали в конвертик. І урочиста промова була, вона мені сподобалася. Нагадало мені закс. І фотка з лелеками в мене теж є. Про білизну мій чоловік теж забув.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення irinka » 06 квітня 2013, 12:22

І в мене ніяких урочистостей не було, просто вдягнулась в ті речі в яких приїхала в пологовий. За мною приїхав чоловік з квітами, а та тьотя що там була на виписці навіть нічого урочистого не казала (якась старша була тоді на зміні). За нами приїхав знайомий машиною, сфотографував і ми поїхали додому. Якщо чесно, то в той момент не було до урочистостей, просто дуже хотілось додому... А от вдома нас з синочком вже чекав сюрприз-татко гарно прикрасив кімнату кульками і ліжечко поставив, так гарно було :love: :(): В той момент в мене потекли сльози і я по справжньому відчула що таке сімя :heart: :+++:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 квітня 2013, 20:59

А ми виписувались з пригодами. Коли в день виписки лікарка дала нам нам ту писульку на виписку, я так зрозуміла, що можна вже йти. Подзвонила до чоловіка, що я готова, він приїхав, я думала, що він принесе речі мені в палату, але тьотя на вахті сказала, що речі треба лишити внизу, і що я маю там вдіватися. Ну чоловік піднявся, взяв мої торби, я малу на руки та й ми пішли. А тьотя на вахті каже, ви куда?! Я кажу на виписку. Вона каже, з вами має медсестра виходити, інакше так виходить, що ви крадете дитину з роддома. Кажу, ніфіга собі, краду. Моя дитина і я йду додому! Нє, таки не пустила мене, мусила я назад з дитиною вертатися на той поверх, де лежала, питатися поміж межперсоналу, хто мене має вивести?! Ще півгодини пройшло, поки якась знайшлася і вивела нас. Я вже така зла була на той момент, ніхто ж не пояснював мені, як ті всі процедури мають відбуватися. А потім прочитала та медсестра ще прочитала ту дурацьку промову, як в загсі. Було якось зовсім тупо. Чого не можна то зробити, як в тому ж загсі, по бажанню. Хто хоче з оркестрами і гучними промовами, а хто тихенько без пафосу.

А про білизну, то я подбала сама, і взяла її з собою ще в пологовий, як раз щоб не було потім всякого :hi: Зате прокололась зі штанами. Сказала брати мені мої звичайні джинси, бо мені здавалось, що я лишилась така сама, а насправді живіт ще не зовсім запав і штани на мені не зійшлися. Добре, що була куртка поверх, то видно не було, але я переживала, щоб не загубити штани по дорозі :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення Ksenija » 07 квітня 2013, 21:30

І я верталася :hi: але не по медсестру, а по ту писульку :crazy:
Так на радощах, що вже додому, спішили, що про ті всі папірці забули... Урочистих промов ніхто не пропонував :confused:
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення taranjka » 07 квітня 2013, 22:09

а я обидва рази в палаті перевдягалася - всі речі з собою привезла на пологи :hi:
а другий раз мені дали папірик і сказали почекати, але минула година, я хотіла домів вдяглася і пішла - за мною ніхто не бігав, бо всі бухали святкували чиєсь дн - реально жодної медсестри, чи лікаря не було. думала хоч скажу шо йду :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення Галина » 08 квітня 2013, 00:24

Я перший раз з пригодами теж виписувалася. В день перед випискою мене чогось перевели в іншу палату. Прийшла дитяча лікар і каже щоб дзвонила чоловіку, щоб приїхав забирати. А малу забрала міряти, важити чи щось типу того. Чекаю я чекаю, а дитину не несуть. Пішла в дитяче відділення, а та лікарі обідають, одна каже та вам в палату занесли. Я в палату - нема. Знов приходжу. Відповідь жіночко, та вам дитину занесли, ви з якої палати. Ходили шукали, а потім виявилося, що дитину занесли в ту палату з якої мене перевели. Головне там пусто, нікого нема, а дитина в ліжечку тихенько спить. :scare: :ha:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 квітня 2013, 00:25

Галина неподобство :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення Malavka » 09 квітня 2013, 18:57

А можна взагалі якось того уникнути, тої тягомотини з медсестрою? В нас минулого разу було як - якась з фєфєктами фікциї медсестра оце все нам говорила (я з того нічогісінько не розібрала), дитину вдягала, ніби я не могла сама свою дитину вдягнути... Воно якось можна так, щоб самому по-людськи забрати папери, забрати дитину і нормально піти додому? Чи цей совдеп неминучий?? :dash:
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 квітня 2013, 19:14

Malavka Та неминучий, по ходу. Бо ж я валила напролом з дитиною на вихід, а мене так не пускали, ніби я з тюрми тікаю. Ше би тій бабі на вахті автомат було б дати для гарантії, що ніхто без медсестри не вийде :mamba:
А малу я сама вділа ше в палаті, медсестра тільки в конверт запхала, хоч як на мене то і того їй не треба було робити, але нє, куда там... :hmm:
А фєфєкти фікції пояснювала моїй сусідці по палаті, як прикладати дитину чи шо, то моя сусідка ніц не розуміла, а я щось трошки, то я їм була за перекладача :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Урочиста виписка з пологового...

Повідомлення Malavka » 09 квітня 2013, 19:30

Я б чесне слово дала ті 30 гривень, які з нас взяли за той весь процес, щоб вони дали спокійно забратися і по всьому.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron