Глобальні оголошення!



Проблеми з волоссям після вагітності

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення rusia » 13 квітня 2011, 20:26

Брала в сільпо олійку репяхову з перцем.Помагає.Тепер для профілакттики роблю раз в два тижні,коли не забуду.Зараз ше мию волосся шампунем з імбирем проти випадіння.В результаті-не випадає,багато нового почало рости і стирчить в різні сторони :grin:
rusia Офлайн


 

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення krapk@ » 13 квітня 2011, 20:48

а я просто коли не ліньки, втираю в голову настойку перцю стручкового. НЕ знаю чи меньше випадає, але то що куча нового почало рости, то так. Плюс шампунь без слс і парабенів.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення rusia » 14 квітня 2011, 08:47

krapk@ написав:Плюс шампунь без слс і парабенів.

де ти такі находиш??
rusia Офлайн


 

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення Shalimar » 14 квітня 2011, 23:30

rusia написав:
krapk@ написав:Плюс шампунь без слс і парабенів.

де ти такі находиш??

В аптеке есть. И, может, в Эмвее.. Это из того, что я знаю.

А волосы лезут.. Во время беременности их выпадение приостанавливается, а после - все возвращается на круги своя)) Так что это закономерный процесс, а не о-боже-я-лысею-что-делать! ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення Ines » 12 вересня 2011, 23:28

В мене після пологів трохи лізло, потім перестало я навіть не знаю скільки часу, бо було не до того.
Після відлучення від ГВ знову почало лізти, напевно повязано з гормональними змінами
Ines Офлайн


 

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення Mary Awa » 15 жовтня 2011, 11:00

Любов написав:також за волосся переживала, але не випадає, може через те, що пила і п'ю вітамінки Береш Гравіда


також пю вітаміни, але вітрум пренатал (під час вагітності пила і зараз тоже можна, написано для годуючих мам)
TanenRom написав:у мене почало випадати волосся, коли донечці було десь місяці 3, а до того було все ок!!!

Виходить, що рано я радуюсь
Mary Awa Офлайн


 

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення krapk@ » 15 жовтня 2011, 11:29

чого, не у всіх ж вилазить. Гормональний фон якщо не порушився то буде ок.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення Lusik » 17 жовтня 2011, 19:35

У мене теж волосся ну дуже сильно лізло після пологів десь через 1 місяць. Тому я пробувала різні методи, а потім знайшла в інтернеті таку маску:

Потрібно купити в аптеці вітаміни А і Е(у вигляді олії), ампули з алое.
По 1 столовій ложці вітаміну А і Е, 5 ампул алое, 1 жовток, можна додати касторову олію (я брала оливкову олію). Все це перемішати і трішечки нагріти. Втерти в шкіру, замотатися в теплу хустинку(під хустинку вдягнути кульок). 2 години тримати маску. Після 2х годин вимити голову шампунем.
Таку от маску потрібно робити 1 раз на тиждень протягом місяця(це як лікування), а потім 1 раз на місяць повторювати.

Мені допомогло після 2-ох використань-я навіть сама не очікувала на такий результат :clapping:
Уже рік пройшов і от потрібно би повторити, а то шкіра голови просить вітамінчиків :)

Єдине порадьтеся із лікарем чи не шкідливими є складники маски для годуючих мамусь, бо я на той час уже не годувала-печально. так сі стало :cry: :cry: :cry: :(
нехай і вам допомагає!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення Metel » 24 жовтня 2011, 00:17

в мене така сама біда, почалося приблизно, коли малому було 3 місяці! сьогодні почула думку, що під час вагітності воно не випадає, а після вагітності "наверствує упущене", тобто випадає з подвійною інтенсивністю :istereka: тепер мушу свої довгі коси обстригти :omg: навіть не знаю, яку стрижку придумати для рідкого волосся...
Metel Офлайн


 

Re: Проблеми з волоссям після вагітності

Повідомлення Tajga » 24 жовтня 2011, 09:51

Metel написав:навіть не знаю, яку стрижку придумати для рідкого волосся...

Насправді, можна трішки перетерпіти і саме почне відростати. В мене певний час навіть залисини (бррр!) були з"явились, і лізло просто пасмами, а потім перестало і відросло. Спочатку виглядало не дуже естетично, сестра казала, що я схожа на сову з такими косматими "вушками" ;-) Єдине, що я стрижуся коротко і в мене ті "вушка" дуже швидко стали частиною стрижки.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей