Глобальні оголошення!



Післяпологова депресія

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення mari » 27 листопада 2009, 20:29

що при пологах сильно кричала (кажуть крик очищає).
а це перенесіть в ту рубрику про забобони під час вагітності і після.....а очищає від чого саме......в родах не брудно...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення Naya » 27 листопада 2009, 20:45

mari написав:що при пологах сильно кричала (кажуть крик очищає).


Не знаю від чого очищає крик, але коли недавно ми мали можливість відвідати і ознайомитися з родзалом, то в сусідньому народжувала жінка, причому так, що все відділення чуло. Мені від того крику було моторошно, а ще взялася якась злість на неї, просто дуже захотілося зайти й сказати, щоб та жінка припинила лякати дитину.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення mari » 27 листопада 2009, 23:08

Точно.Ще ніхто не довів що крик у чомусь помагає.Лише заважає.Можна стогнати,співати,а кричати нащо...Болить-дихайте,пихтіть,використовуйте усе що знаєте можливе для обезболення в родах але не кричіть.Бо ви спазмуєте всі м"язи,надриваєте глотку і напружуєте судини очей і голови і тривожите і лякаєте дитину.ЇЇ не криками, а вашим станом. а ще крик викликає негативні емоції і злість,як написано в ост.повідомлені.
Я рада за тих, укого після криків усе гаразд. :P Але більше не кричіть. :|
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення mala-karta » 28 листопада 2009, 01:43

Не прийміть за рекламу, але мене теж врятував слінг :)

Моє чудне малятко завжди хотіло бути на руках. Але ж прийнято, що діти сплять в ліжечках. Два тижні я його чесно туди вкладала. Він спав пару хвилин і просинався. Я нервувалася. Я хотіла піти попити на кухні з сімєю чаю (шо малий то тоже сімя, до мене, дурної, тоді не дойшло), я хотіла побазарити і т.д. Через два тижні чоловіка командирувала за слінгом. Дома стало класно :) Я навіть вмудрялася одночасно годувати і прасувати :)
Гуляти пробувала с коляскою. Поки малий був малий - було добре - проснувся, дав цицьку, за пару хвилин в коляску і знов гуляти. Але то скоро пройшло :) Я ж то думала, що діти в колясках мають спати. Ну, в крайньому випадку тихо лежати. Малий в колясці міг тільки кричати. Я знов нервувалася. Але до мене пройшли чудесна ідея - а чого б то його в слінгу не вигуляти?
Оооооооо... Все життя я любила бродити десь, по лісах, по полях. Нарешті мені це вдалося :)
От дійсно, як тільки я плюнула на те, що діти мають спати в ліжечках, гуляти в колясках і їсти раз в кілька годин - так легко, просто і щасливо стало :) А як приємно було почути від тітки, що моя бабуся розказує, що я виглядаю такою щасливою мамою :)

Від цієї чудної післяпологової депресії мене врятувало прийняття мого малого таким, як він є :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення happymami » 29 листопада 2009, 19:51

mari написав:Точно.Ще ніхто не довів що крик у чомусь помагає.Лише заважає.
а ще крик викликає негативні емоції і злість,як написано в ост.повідомлені.
Я рада за тих, укого після криків усе гаразд. :P Але більше не кричіть. :|

Не знаю, мені навпаки подобалося, шо хоч тут ( в родзалі) можна покричати, де ж іще)))) В ліс їхати можливості нема. І навпаки в мене то викликало радість, шо я можу якийсь негатив, котрий накопився до того, вилити таким способом і я отримувала від того задоволення. Якшо то не є нормально, то значить мені певно просто криша їхала)))) Але після того всього я почувалася надзвичайно... вільно. Я навпаки чула таку тезу, що коли в людини назбирується шось в душі, негатив якийсь, чи просто злість, то тре їхати в поле чи ліс і горлопанити на всю катушку пісні, чи просто кричати. Не пробувала доводити, але свято вірила шо то помогає
Наперед прошу вибачення в людей, котрих мо теж лякала 4 травня 2009 року))) Але я була щаслива))) Тай не орала я вже так, шоб аж очі повилазили)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення гра з вогнем » 11 грудня 2009, 17:48

виникло у мене запитаня :?
п'ю ліки, які там щось з серотоніном пов'язані.
ці ліки дійсно можуть вплинути на збільшення чутливості до болю?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення Natalinda » 11 грудня 2009, 21:11

Я з депресією не стикалася, принаймні в моєму розумінні цього слова. Напевне через те що читала багато саме про це, а ще мабудь освіта не останню роль відіграла. Якщо хтось має журнал "Мама и Я" № 6 за 2009 рік і сканер, то там є гарна стаття на цю тему, можете тут викласти (я нажаль не можу цього зробити)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення mari » 12 грудня 2009, 00:14

happymami написав:п'ю ліки, які там щось з серотоніном пов'язані.
ці ліки дійсно можуть вплинути на збільшення чутливості до болю?



не знаю які саме ліки.!!!!подивіться в інструкції про побічні дії.Якщо написано що можуть чутливість змінювати-значить є такі дані....а хто їх вам призначив... :shock:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення гра з вогнем » 12 грудня 2009, 16:37

лікар призначив. по рецепту видали. зараз подивлюся, бо коли починала приймати не звернула уваги, мене більше хвилювала нудота як побічне.
подивлюся і напишу чи є в побічних.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення Гість » 29 березня 2010, 15:11

Я не впеавнена, чи у мене це післяпологова депресія, чи ні. Щоб не створювати тему для себе, такої дурепи, напишу тут.
Думала, що минеться. Щоразу я собі майже обіцяла, що такого більше не повториться, що буду намагатися тримати себе в руках, але сьогодні черговий раз не втрималася - дитина не хотіла спати, а я дуже рознервувалася, тріпнула кілька разів дитиною, посмикала, гаркнула в обличчя маляті, примушувала смоктати цицю, щоб дитина заснула, вдарила рукою об стінку люльки коляски. Довго не вдавалося заспокоїти її. Принаймні мені здавалося, що досить довго, але якщо розібратися як слід - це навіть годину не тривало. Мені було дуже зле. Думала вже телефонувати чоловікові, щоб терміново приїхав, бо здурію. Підгузок змінила на інший, хоч і той ще був сухим. Перевдягла - думала, може жарко дитині. Знову дала цицю - заспокоїлося мале. Заснуло. Поклала спати. Сама разом з домашніми справами поринула в думки і розплакалася. Мені дуже прикро і соромно за те, що я так не можу тримати себе в руках. Я боюся за свою дитину! Боюся одного разу не втриматися і завдати болю. А я довго чекала на свою кровинку.
Гість Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей