Глобальні оголошення!



Зміни після пологів

Re: Зміни після пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 березня 2013, 13:38

Фізичних змін ніби й непомітно. Зате от щодо чистоти і порядку з'явився пунктик. Ніколи б раніше не могла подумати, що мені таке буде властиво, бо завжди була трохи байдужа до такого. Часто просто не помічала бруду, пилюки, бардаку. А тепер тільки ходжу по хаті і моніторю, де шо не так. Думаю, може це з дитиною і не пов'язано, а швидше через те, що колись не було часу помічати такі речі, а тепер майже весь час вдома.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Зміни після пологів

Повідомлення stella123 » 27 березня 2013, 15:11

Цицьки стали дай боже, хоча нічого проти не мала колишнього(до вагітності) другого розміру. Почала любити каші, салат з бурячка хоча до появи дитини не переварювала його на дух. Почала пити чай з цукром
є до того дуже бвагато років пила чай, каву без цукру. Була від природи була змерзлюха і раптом стало тепло. Комфортно себе стала почувати коли в приміщені 18-19 градусів. Стан шкіри покращився. Противних прищиків не стало. А якщо маю час на догляд за лицем і макіяж то вобше красавіца. Волосячко трохи повилізало, але вже вродіби припинило випадати такими темпами. Забутькуватість то жах, але вже вродіби вже трохи вертається пам"ять, саме сташне це було в роддомі, коли тобі кажуть, що ти маш робити, чи щось там дитині в аптеці купити, а в тебе в одне вухо залітає, а з другоговилітає. Кардинально помінялося коло спілкування. тепер це здебільшого мами з дітками чи сім"ї з маленькими дітьми. Вроді всьо. Якщо згадаю ще щось то напишу.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Янголятко » 13 грудня 2013, 20:06

В мене змінився насамперед психічний стан: плачу від пісень про діток, коли до донечки говорю, що вона - моє щастя, коли бачу в новинах хворих діток...короче плачу часто :cray: А ще хочеться поміняти весь гардероб на яскраві речі. Я блондинка і мені пасує чорне, а зараз нічого чорного не переношу. Хочу якихось плать і блуз насичених кольорів.
З фізичних ознак - покращилося волосся (стало густішим і швидше росте) і нігті, зате дуже почали сипатися зубки. Груди з 3 розміру стали 5, то трохи аж занадто виглядає! :=): Ніби силікон собі повставляла. А ще сили то дуже багато і купу всього встигаю зробити, а то - сиджу цілий день як вкопана і сил не маю ні бажання ні до чого.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Янголятко » 13 грудня 2013, 20:08

а ще в мене пунктик догляду за собою! Роблю маски для рук, обличчя, волосся. Дивлюся, щоб зморшок не було. Почала купляти антивікові креми (мені 25 років)
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Поперед.

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей