Глобальні оголошення!



Зміни після пологів

Re: зміни після пологів

Повідомлення krapk@ » 05 лютого 2011, 23:36

happymami написав:В другу сторону рости починають))) ямки а не груди)))) Прищики

капец та не страште, і так намбер ван
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: зміни після пологів

Повідомлення krapk@ » 05 лютого 2011, 23:45

в мене під час вагітності вобще все було круто. Коси не лізли, груди налилися, поправилася. А зараз...... Волосся лізе, важу 46 кг, груди 1 як лиш почала годувати стали (як і до родів), добре хоч ніяких розтяжок нема. І вобще.....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: зміни після пологів

Повідомлення Liljondr » 10 травня 2011, 16:05

я вже 8 років пила чорний чай без цукру. Як мені хтось сипав бодай одну ложку цього солоденького кристалика, я вже не могла пити чаю. Такий він мені приторно солодким здавався.
А оце мацьопка родила - і пю виключно чай з цукром. І то аж
ТРИ ложки :shock:
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Ines » 13 вересня 2011, 00:09

Страшенна забудькуватість і приторможеність, чоловік приходить з роботи і питає з ким сьогодні гуляли, що робили, що нового малиш витворяв і т,д, і т,п. я стою і згадую.... згадую...

дуже дуже стала прискіплива до чистоти і порядку

на рахунок грудей ну не знаю малого годувала 1 рік і 2 міс груди звісно стали менші але не такі як до вагітності зовсім

найгірше це напевне живіт і ой-ой-ой розтяжки

вже не годую а часом жор страшенний нападає не можу спинитися
Ines Офлайн


 

Re: Зміни після пологів

Повідомлення irinka » 01 грудня 2011, 15:52

Ines написав:Страшенна забудькуватість і приторможеність, чоловік приходить з роботи і питає з ким сьогодні гуляли, що робили, що нового малиш витворяв і т,д, і т,п. я стою і згадую.... згадую...

дуже дуже стала прискіплива до чистоти і порядку

В мене теж таке буває :grin: :lol: груди дуже змінилися до вагітності були 2-й а зараз певно 0 :oops: ще й обвисати почали :grin: Волосся таке посічене і сильно випадає і дуже швидко ламаються нігті. Пробувала пити вітаміни, але не допомагає :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Lenysa » 15 лютого 2012, 16:52

а в мене дуже розтяжок багато на ногах, порадьте як їх позбутись
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Зміни після пологів

Повідомлення irinka » 15 лютого 2012, 16:55

Lenysa почитай в цій темі http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=163&t=1203
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Lusik » 15 лютого 2012, 18:46

Я перших два місяці спала теж як і Мешканка ,як заєць під кущем, але потім налагодилося. Стала дещо дратівливою, оце цілий рік з собою боролася - усі ті поради і науки з усіх сторін дуже мене дратували, а тепер можливо просто менше на всі ці речі звертаю увагу.
Волоссяі нігті перші місяці теж страждали, але вже відновила напротязі року.

А от на рахунок грудей, то напевно єдина в цій темі чекала коли вони навпаки зменшаться. В мене був розмір і так як на мене великий і став ще більший. Хоча я годувала недовго (до 3 місяців, хоча дуже хотіла чим подовше), але все ж дискомфорт був присутній від важкості грудей! Усі бюстгалтери поміняла,але і до сих пір не повернулася до попереднього розміру, тому з радістю з кимось би поділилася :lol: :lol: :lol:

А от на рахунок продуктів, то підчас вагітності дуже хотіла кави, а як перестала годувати, то пила кожен день каву . І до тепер так і залишилось, бодай чашечку :lol:

І найбільше негатив те, що різко набарала у вазі після того як перестала годувати :'-( :'-( :'-( І ще не вдалось скинути, але я борюсь }-] }-] }-] :блін: :блін:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Tanya_Ly » 27 березня 2013, 10:35

Та-а-а-к... вага, то болюча тема після пологів у багатьох мамусь (і внас теж є :sad:)... а ще під час вагітності, волосся стало краще (напевне через вітаміни), зовсім не лізло... а після пологів з прямісінького, стало хвилястим і неслухняним :scare: а після другої доні взагалі без утюжка не можна й на люди показатися :impossible: щеб нічого якби локонами (колись мріяла про кучеряве волосся... :dreams: ) а то ж жах якийсь...
а ще... сивина :cray:
щодо грудей, то стали не так менші, як втратили свою пружнісь, треба вправи робити... а так ліньки :dash:
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Зміни після пологів

Повідомлення Marichka » 27 березня 2013, 13:24

Вже трохи забула про зміни,бо дитині майже три роки.Пам"ятаю,сон мала дуже не глибокий,чула,як дитина сопе і не могла спати від того.(потім купили салін),зуби однозначно погіршились(годувала 2,2),апетит мала добрий,як припинила ГВ,то стала менше їсти.Забудькуватість теж була,часто ходила не виспана,здавалося,що дитина цілу ніч їла цицю.
Але...Змінився статус,стала психологічно зріліша,багато читала,про що цікавило,здобула нові знання,з"явилися нові знайомства(бо діти одинакові в нас),більше пекла-готувала,бо все таки в декретній відпустці;трохи вишиваю,трохи гачкую коралі з бісеру...
PS.За груди не переживаю,хоч теж стали обвисати.Гарна білизна і все буде ОК! :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість