Глобальні оголошення!



Флюрографія після пологів

Флюрографія після пологів

Повідомлення Naya » 30 березня 2010, 10:46

Я хотіла відмовитися.
Хотіла годувати грудьми, і не хотіла їх "світити".
На жаль наші медики вважають флюрку обов"язковою після пологів. І недостатньо таткової флюрографії.
Я навіть роздрукувала собі положення МОЗ щодо флюрографії, але мене ніхто не хотів слухати. Мені навіть сказали, що я можу відмовитися від прививок, від дитини, але не від флюрографії.
Татка не було і мене зломили. Потім я ревіла і картала себе, що я погана мама і все-таки піддалася і пішла на ту флюрографію. Було важко, неприємно, принизливо....

Ви робили флюрографію після пологів?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення happymami » 30 березня 2010, 11:26

Яо чесно, то я думаю, що нема жодної мами, котра б НЕ робила... Сам процесфлюорографії для мене не є надто страшним. Знала, шо то мене чекає і раз дуть туди, значить то не смертельно ні для мене ні для грудей. Не читала нічого. Хоча може й дарма. Менше знаєш - крепчє спиш? ;) :lol:
Ну от.Але що мене принижувало найбільше. так то оте ходіння тунелем під пологовим... Антисанітарія... Холодно, протяги... Ніхто не чекає на жінок, котрі ледве ноги переставляють (кажу за себе). Мені неймовірних зусиль коштувала хотьба сходами. Ія пленталася в кінці ширенги мамів... Після чергового повороту коридору я лишилася на роздоріжжі сама і не знала куди повертати. Мусила гукати-питати де вони. А потім ще чекати в тому коридорі... Общім, умов для флюорографії в породіль нема...
а нащо її? Типу туберкульоз?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення LeeLoo » 30 березня 2010, 12:19

Так я робила-це було обовязково...н1хто не питав чи ти хочеш-якби не зробила, то напевно не виписали б з л1карн1.
Але дуже страшно йти п1двалом-смердить,холодно,довго...жах просто...
LeeLoo Офлайн


 

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення alenka » 30 березня 2010, 12:46

о і я згадую той холоднючий туннель, і ходіння сходами на 4 поверх, правда не все було так погано, за той час ми встигли з іншими мамуськами перезнайомитися і наговоритися. А щодо самої процедури, не знайшла нічого чіткого, ніякої точної інформації чи досліджень, про вплив такого роду випромінювання на груди, а відповідно на молоко.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення гра з вогнем » 30 березня 2010, 16:59

мені теж цікаво, яка мета цієї повальної флюрографії?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення мешканка » 30 березня 2010, 22:55

ой... розповідали, що завдяки флюорографії вистежують мам, які хворі на відкриту форму туберкульозу... і, таки знаходять. Без флюорографії додому не виписують.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення Naya » 31 березня 2010, 09:28

Блін, ну невже, якщо в мами вже аж відкрита форма туберкульозу, то більше нічого на те не вказує, лиш флюрографія?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення Vika » 31 березня 2010, 10:30

мешканка написав:ой... розповідали, що завдяки флюорографії вистежують мам, які хворі на відкриту форму туберкульозу... і, таки знаходять. Без флюорографії додому не виписують.

А що так і залишають в пологовому , чи що ? Чи потім до дитини не допускають ? Всеодно та дитина була в утробі мами і в найближчий час мама все-таки буде контактувати з дитиною . Але ,як то , умом Расію нє панять , то мабуть і деякі нюанси нашої медицини аналогічно .
Особисто я не робила . Мені пощастило , що в той період нікому її не робили , бо була та горезвісна епідемія .
Vika Офлайн


 

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення TanenRom » 31 березня 2010, 10:42

аналогічно!!!також не робила, через епідемію!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення гра з вогнем » 31 березня 2010, 18:33

то виходить епідемія винишує відкриту форму туберкульозу. раз під час епідемії, здавалося часу, коли потрібна підвищена увага до здоров'я, флюрографії не роблять :???:

я щось не дуже розумію потреби.
мені здається в лікарів є план, от вони й користаються тим, що матусі збентежені, стривожені і коряться всьому лиш би пошвидше додому піти.
якби не робити, то думаю виписаи б так само.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron