Глобальні оголошення!



Стосунки із свекрухою

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Ameli » 11 травня 2014, 22:45

Отако почитаю, проаналізую і думаю добре що я не буду свекрухою))) Але і теща з мене буде не найкраща. і чого воно так? чи забуваємо які були. чи хочуть нас опікувати до старості...дивно але дуже мало кому повезло з свекрухами або ми не вміємо бачити в них добре( не хочемо)
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення TYulia » 12 травня 2014, 11:42

ні, правду кажучи, я вважаю, що мені з свекрухою повезло. Тим більше бачимось з нею раз на тиждень. Вона сина насварить, а мене завжди підтримає. Але, в любому випадку всі ми різні і всі ми маємо якісь своє бачення. Я так вже собі думала, що з своєю мамою жінкам легше по двох причинах, перше - можна відверто з нею поговорити, а друге - що з мамою переважно однакові, більш схожі погляди на життя, зокрема виховання дітей. А взагалом, я думаю, що якщо є змогато молода сімя має жити окремо від батьків, так всім простіше, але то вже інша тема...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення flash-ka » 12 травня 2014, 12:11

от і мені в порівнянні - то повезло з всекрухою. вона до мене ставиться точно так само як і до своїх синів. не без мух конечно, але ж і я не без них :ha:
так вже склалось, що у мене з чоловіком однакові погляди на життя і побут які кардинально відрізняються з поглядами мами-свекрухи. от так і живемо слава Богу в різних квартирах і в різних мікрорайонах. я завжди можу спригнути. правда стараюсь щоб вона частіше спілкувалась з дитиною, бо ж час минає.....
своїй мамі я бесперечно довіряю більше, бо бачила її в дії :wink: так само бачила і свекруню і чогось не зовсім довіряю, думаю,що вона просто не в курсі що може витворити її внучка. оскільки вона не готова до швидкого реагування, то й довіра моя дуже хитка ((((( хочеться,щоб це поскоріше змінилось, бо відчуваю напругу.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Alalan » 13 липня 2014, 10:14

мені повезло із свекрухою, вона взагалі не вмішується в нашу стосунки і у виховання дітей. як приходить допомагати, а приходит часто, то вона питає,що робити. в основному вона гуляє з дітьми чи грається. готує сама -не переношу чужих на своїй кухні, прибираємо та їздимо за покупками разом з чоловіком на вихідних.
Alalan Офлайн


 

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення ІРЦЯ » 06 серпня 2014, 22:41

Пишу і плачу може то справді я така погана невістка була в мене нині свекруха пішла ше в 7 годині амене досі теліпає. Звинуватила мене в усьому в чому тільки можна було .Бо я винна втому шо ми в боргах хоча борги в нас через те шо в чоловіка на роботі вкрали 60000 грн а на фірмі не схотіли розбиратись Не тошо моі батьки помогають і більшу частину перекривають а вони і гривні не дають то замісь того шоб тихо сидіти і дути в дві дирки то знов я погана. Т о згадала шо шо я іі дитини не даю хоча малий більше в чол батьків чим вдома. А не пустила я дійсно 1раз бо малий дуже сильно кашляв а вони збирались іхати в село. І таких прикладів ше міліон а в кінці заявила шо приходить до нас в гості з великим небажанням і неохотою так і хотілось сказати Ну то не приходьте але я стрималась бо знаю якшо так скажу то вона перекрутить і скаже шо я говорила щоб вона не приходила я вже просто не знаю як я маю поступати і як говорити шоб було добре
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Ulkanet » 06 серпня 2014, 23:11

ІРЦЯ як це вкрали 60000 грн???? як це фірма не захотіла розбиратися??? що за фірма?? а в міліцію чого не йшли???
якщо твій чоловік 100% не винен - то треба йти в міліцію!!!
Ви що??? з вас зробили лохів (вибачай за образу)! А завтра знову пропаде 20000 грн, і що знову твій чоловік???

А на свекруху забий болт і не бери до уваги. :В): Най собі говорить що хоче. Дехто має таких свекрух - що твоя - то ангел, в порівняні з ними :crazy:
Головне щоб всі були здорові і живі. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення erinaceus » 06 серпня 2014, 23:27

ІРЦЯТо треба було сказати, щоб не приходила і все. Видно то така пані, що з нею по-доброму не можна. Як то кажуть: хто винен? - Невістка! Треба за себе постояти, буде вам легше жити. Тим більше, що у вас маленька дитинка. Вас би взагалі мали пошкодувати, допомогти. А тільки стресу додають. Це ж відображається і на малюкові, і на грудному годуванні. Тому не беріть собі до голови і лягайте спати. Завтра буде краще. Утро вечера мудренее :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення ІРЦЯ » 07 серпня 2014, 00:09

Гроші вкрали а на фірмі сказали шо як міліція знайде то йому гроші віддадуть ті шо вкрали а поки мусить віддати тому і в нас борги
А винна в усьому я бо я повиина була його контролювати
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Ulkanet » 07 серпня 2014, 00:25

ІРЦЯ якась та фірма мутна, як це відадуть як міліція знайде?? а вона хоч шукає??? ну то вот знайде міліця і їм відасть, чого твій чоловік має відавати??? я щось ніяк не розумію....
чого це твій чоловік має відшкодовувати??? він сейф носив під пашкою??? якщо немає прямих доказів що він - то треба було боротися. ну як він на таке погодився??? :cray: я там розумію що він певно бухгалтер???
мені вас шкода, бо нічого вам не відадуть. :cray: це просто скоти, як так можна людей обманювати. :cray: вот вам і вільна, чесна Україна :dash: :dash: :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Natalinda » 07 серпня 2014, 00:38

ІРЦЯ теліпає, бо ж ти людина, така сама, як і твоя свекруха, і тоже часом накипить, то ж мусять десь дітися ті емоції. Походила, попсіхувала, виговорилася, а завтра легше буде. Немає хороших свекрух, як і хороших невісток і тим вони кращі, чим далі живуть одне від одного. А раз не пощастило далеко жити, то тре вчитися користати те що є хорошого, бо ж не може бути такого щоб жодного плюса та твоя свекруха не мала, завтра зранку ти обовязково хоч щось та знайдеш :rose:
Думай про те що добре що ви не в одній хаті живете :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron