Глобальні оголошення!



Чи можливо заробити на житло самостійно?

Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Золота Осінь » 08 липня 2013, 10:03

Повідомлення Модератора М
Тема розділена з Життя з батьками і окремо - що краще?


Shalimar написав:
Золота Осінь написав:Це треба щоб хтось з батьків був за кордоном і допомагав.

пдц
имея свою семью, и новую фамилию, пора самим себя обеспечивать...

У кожної сім"ї все по нішому, не потрібно судити по своїй, вірно? В своєму дописі я не писала про батьків пенсіонерів. Ніхто не каже, щоб бабулька з кацулькою їхала на заробітки, а я буду бамбук вдома на кріслі качалці курити і чекати))) І дотримуюся своєї думки, що на власну заплату не можна купити ні машини ні житла!
Золота Осінь Офлайн


 

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 08 липня 2013, 15:58

Shalimar перебирали ми якось з чоловіком знайомих своїх, то дійшли такого висновку. Покоління наших бабусь/дідусів майже всі побудували будинки паралельно виховуючи дітей, тобто наших батьків. покоління наших батьків переважно залишилися жити в побудованих їхніми батьками будинках. Тобто незмогли з якихось причин ні собі побудувати власне житло, ні побудувати його для своїх дітей. Зараз більшість знайомих з нашого покоління живуть теж або з батьками (в будинках побудованих бабусями/дідусями) або знімаю квартири, без надії на власне житло. Одиниці в дольовій участі і жоднох хто цю дольову сплачує власними силами. Якість такі недолугі у нас знайомі((( Ну і ми відповідно(((
Непевно причиною є не лише відсутність самостійності а й щос інше.
Жити окремо то мрія кожної сімї напевне, та не кожній під силу цю силу матеріалізувати. Так щоб чесно і законно.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Star4uk » 08 липня 2013, 17:50

Живучи зі свекрухою, можу сказати, що окремо жити краще і вкотре переконуюсь у цьому під час відпустки, де ми з чоловіком та малявками самі)))
Щиро радію за ту невелику кількість сімей, що можуть гарно та мирно жити із батьками.
Star4uk Офлайн


 

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 08 липня 2013, 23:23

Золота Осінь написав:У кожної сім"ї все по нішому, не потрібно судити по своїй, вірно? В своєму дописі я не писала про батьків пенсіонерів. Ніхто не каже, щоб бабулька з кацулькою їхала на заробітки, а я буду бамбук вдома на кріслі качалці курити і чекати))) І дотримуюся своєї думки, що на власну заплату не можна купити ні машини ні житла!

Я не сужу по своей) Поэтому - неверно.
Да, в каждой семье по -разному. Но я хочу и выражаю свое мнение по этому поводу.
Не о том, что можно купить за з.п, а о воспитании детей, которые размышляют, что "родителям треба йихати закордон и допомагати".
Та даже если и не закордон.
Для меня неприемлим расклад, когда среднеобеспеченные родители постоянно помогают (не банкой малины, а так, конкретно) своим уже взрослым детям, когда у тех уже свои семьи и дети.
Сколько можно уже доить тех родителей?.................
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 08 липня 2013, 23:37

Natalinda написав:Непевно причиною є не лише відсутність самостійності а й щос інше.

и что же это? какое оправдание?
"не те времена"?
в чесности и законности?
чи шось инше?.....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Star4uk » 09 липня 2013, 00:01

Є такі діти, котрі всього досягли завдяки батькам, школу закінчили, у вуз поступили, бо батьки заплатили, потім на роботу влаштувались по протекції батьків, далі одружились - житло батьки подарували і надалі від них залежать, бо їм так зручно, вони все життя так живуть, а самі собою нічого не являють, так як все за і для них роблять і робитимуть батьки.
Винні обидві сторони і поки хтось не розірве це коло, все залишиться без змін.
Star4uk Офлайн


 

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 09 липня 2013, 01:07

Shalimar написав:и что же это? какое оправдание?
"не те времена"?


Shalimar нажаль достименно не знаю((((
Времена не ті завжди, в кожного покоління, але і вони впливають на нас, хочемо ми того чи не хочемо.
Я наприклад на даний момент дуже хочу щоб ми дали дитині окреме житло як прийде час. Сподіваюся що хоч до цього ми доробимося :crazy:
Думала сьогодні ще на цю тему, згадувала знайомих і родичів не із західної україни і згадала що в певний час ми могли собі дозволити придбати квартиру в Миколаєві, тобто це було досить реально, натомість на той час в Тернополі вистачало тих грошей хіба на туалет(((( Не пригадаю зараз в цифрах, бо недружу з ними.
Я зовсім не до того веду що батьки повинні забезпечувати нашу з чоловіком сімю, ні! Дякувати Богу ми в силах це зробити і робимо, але не відносно житла((((( От нині думала що напевне таки забракло самостійності, що не переїхали на інший кінець країни, заради того щоб жити окремо.
Усі мої однолітки +/- які нормально і пристойно стоять зараз на ногах завдячують цим своїм батькам. Бо або квартира, або хата, або пристойна робота, або пристойна машина, або стартовий капітал - все дякуючи батькам.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 09 липня 2013, 01:33

Natalinda написав:Усі мої однолітки +/- які нормально і пристойно стоять зараз на ногах завдячують цим своїм батькам. Бо або квартира, або хата, або пристойна робота, або пристойна машина, або стартовий капітал - все дякуючи батькам.

Ок. Завдячуючи батькам. Я делаю ударение на то, каких усилий это стоит родителям (по закордонах, напр). И как хватает совести великовозрастным детям принимать такую помощь. Но это, наверное, все-таки родители виноваты.
П.с. удобней ограничиться рассуждениями и попричитать, як тежко в наш час жити окремо вид батькив, вместо того чтобы грызть зубами землю и рвать жопу на британский флаг, чтобы стать абсолютно финансово независимыми и иметь возможность купить или снимать себе жилье.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 09 липня 2013, 01:45

То як то кажуть в нас на селі "на 2 бабка ворожила"
Сидіти і роздумувати 1000% легше, але і як недумати ні про шо то і не буде нічого.
Зусилля які прикладають батьки теж досить різні. Бо ж і у різних батьків різні пріоритети.
Пригадую ситуацію, коли на третьому курсі одні недалекі родичі запропонували мені за гроші перебратися до них до Тернополя на трикімнатну квартиру догладати за їх дочкою років на той час 12. Бо батьки вирішли що в дитини має бути естрадне зіркове майбутнє, і їм вже на той час немолодим (років 45-50) варто поїхати в Потругалію на заробітки. Бо в Тернополі вони заробляють лише на хліб, масло і ікру по святах, а хочеться щоб дитина співала не великій сцені. На даний момент дитина цього не цінить абсолютно, а лише озвучує свої нові і нові потреби. Так не всі, але багато((( Таких багато((( І тут однозначно винні батьки як на мене.
В мене в сімї ніколи не стояло питання виїзду батьків за кордон, але в класі 10 масово почали їхати батьки однокласників, бо ж потрібно було підзбирати грошей на вступ і навчання у ВУЗі. Ну і звісно я думала про те що от якщо б поїхали мої батьки. Я б до останнього не пускала, бо воно того не варто. І от не один однокласний якого мама вивчила власним здоровям чи своїм сімейним щастям не те що не працює по спеціальності, а взагалі вища освіта їм не портібна, вони чудово крутяться і без неї.
Парадокси кругом, сплошні парадокси.
Ну і тема важка(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Золота Осінь » 09 липня 2013, 08:53

Судячи з ваших дописів Shalimar, ви чомусь так агресивно на це настроєні. Ми просто спілкуємось про ті сім"ї, яким допомогли батьки. Я рада за них. Бо ці батьки допомогли мабуть з любові і можливості, а не примусу. Мені в більшості допомагають банкою варення. І думаю, що смислом нашого життя не є "рвати жопу на флаг щоб стати фінаносово незалежною". Бо чим більше хоче людина, тим більше треба їй вірно. З моїх батьків ніхто не їзив за кордон. Але бачу батьки друзів, ті що поїхали і допомагають їм, успішно влаштували своє життя там. Тому скільки людей і стільки думок вірно? Немає значення, чи я велика чи мала, чи дуже стара, чи бідна чи багата, чи на прізвищі чоловіка чи батьків, для своїх батьків поки вони живі, буду завжди дитиною, як і мої діти для мене. :yes:
Золота Осінь Офлайн


 

Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей