Глобальні оголошення!



Чи можливо заробити на житло самостійно?

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Natalinda » 15 липня 2013, 17:35

flash-ka я про реальне село, а ти напевне про приміські села, типу Гаїв, Смиковець, Березовиці.
По селах бідося, чи то села в я знаю такі недолугі((( До райцентру автобус 2 рази в добу, взимку лиш коли прочистять дорогу і живуть люди лиш з корови і лісу, якщо ліс поруч звісно.
Крутизни 0. Газу нема, туалет на вулиці, в школу нема коли ходити, бо тре бараболі сапати з мамою
Але як не прикро - пити переважно мають за що((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення taranjka » 15 липня 2013, 18:40

ну ви тут і накатали сторінок, всього точно не перечитаю :crazy:
на житло звісно що можна заробити, але де, то питання інше.
там десь зачіпляли питання держслужбовців, шо вони такі ліниві, тіки на одній роботі. я знаю кількох - кльові люди, і точно створені для тої роботи. ну от нема в них ні краплі таланту до бізнесу. і роблять потрібну роботу, але шо падєлаєш - в нас вона не ціниться. як і багато інших талантів і вмінь. звісно можна сказати, шо як такі талановиті, то виїжджайте, там десь то всьо ціниться і оплачується. і тут теж навіть не в грошах питання, а в таланті ризикувати. і от живуть з батьками.
я поважаю сімї, які заробили собі на житло. ще більший респект тим, хто вміє зживатись з батьками і "думати про майбутнє"
про допомагання і жертовність батьків. для мене це така собі "галицька" характерність. вона звичайно є всюди, але от тут як на мене виражена найбільше. попробувала б я відмовитися від допомоги батьків - вони б образились. мені б хотілося щоб вони менше допомагали, але вони того собі не можуть дозволити. якось так є. так їх виховали. десь Наталя писала, що колись менше допомагали. але не набагато. так, в деякі часи було легше дістати землю на житло і саме житло, але то був виняток. бо до того проблема житла\землі теж була. і батьки завжди допомагали. зараз міняються пріоритети - "батьки мають пожити і для себе", і це добре, послідовно з зміною часів.
і про села затуркані. не газифіковані тільки справді віддалені. але чесно, я стопом проїхалась селами сходу - то в нас не бідося, повірте. там є такі поселення, де не те шо про газ, там про воду мріють. її привозять раз в тиждень, а то й два :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення pan_kotskyy » 15 липня 2013, 19:03

В село воду раз в тиждень... то дуже бідося. :impossible: Мені села без криниць якось слабо уявляються... А як жили там, коли ту воду не привозили?
До речі про житло. Моя сестра двохрідна вийшла заміж в інше село і їм з чоловіком ДАЛИ хату, в якій давно ніхто не жив, добротну хату, скажу я вам. В моєму селі півсела пустих хат - хто хоче "ой як добре пожити в селі", будь-ласка, думаю, знайдеться хата і не одна. Попереджаю, газу там нема, є в сусідніх селах, вода є в криниці )))) А, інтернету там тоже нема, тому вільного часу буде побільше ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення гра з вогнем » 15 липня 2013, 19:09

))))
Ось де хати роздають :hi:

Мені всім село б подобалося напевно :dreams: крім одного. Я не думаю, що сільська школа ( в такому селі як ви пишете без води та газу) дасть нормальну освіту моїй дитині.
Тому, я чесно кажучи не завжди розумію тих, хто з дітьми їде жити в село. Можливо там життя і дешевше, але є речі важливіші грошей(((
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення pan_kotskyy » 15 липня 2013, 19:10

Я люблю село, жила би в селі (я про досить віддалене від Т. село без газу), принаймі, проводила б там багато часу, як колись було, але поки чоловік не дуже розділяє таку мою захцянку.
Але в селі вести господарку по повній і гарно виглядати непросто (читай ой як важко). Жінки в селах скоріше "зроблюються". А ще "сільська мода" деколи бгггг.
Багато думок, нащо взагалі було село зачіпати :wink:, зара ту демагогію про село модери будуть в окрему тему кидати ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення гра з вогнем » 15 липня 2013, 19:14

тоточно - про окрему тему.

я от побувала в зоопарках, де є шось типу ферми. перехтіла тварин розводити :hi:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення flash-ka » 15 липня 2013, 19:17

taranjka написав:але чесно, я стопом проїхалась селами сходу - то в нас не бідося, повірте. там є такі поселення, де не те шо про газ, там про воду мріють.


і автобус раз в місяць, якщо взагалі є....це на Кіровоградщині я таке бачила....жесть даром в селах хати з городами віддають, тіко живіть!!! :sad:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Natalinda » 15 липня 2013, 19:21

В нас був варіант хорошої хати в селі (без газу, з криницею на подвірї, з чудовим місцем під сад) і навіть нет там є! але от освіта мене туди не пустила, ну незмогла я "пожертвувати" дитиною(((( Хоча сама б чудово жила думаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення pan_kotskyy » 15 липня 2013, 19:26

дівчата, та і після сільських шкіл в інститути поступають... ну да, нема вибору з тридцяти шкіл з нахилами туди-сюди...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Natalinda » 15 липня 2013, 19:30

pan_kotskyy поступають, ми не одного такого сільського студента тягнемо на собі і чекаємо випускного як Божого змилування.
Я була в таких школах, говорила з вчителями. Нема кому вчити половину предметів, бо ніхто з молоді в те село їхати не хоче(((( А "старі" кадри своє відівчили. Ой то для мене взагалі болюча тема, бо як згадаю ту мову і підхід і вообше((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron