найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Реакція чоловіків на сльози жінок

12 грудня 2012, 18:23

От натрапила на статтю про те, що жінки плачуть і думають, що чоловіки відразу повинні прийти і їх жаліти, а насправді чоловіків дратують наші сльози. Хоча я з цим не погоджуюсь, коли я плачу, то мій чоловік завжди намагається мене заспокоїти.А як ваші чоловіки реагують на ваш плач? :cray:

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 19:55

Lenysa написав:А як ваші чоловіки реагують на ваш плач? :cray:


Мій ніяк не реагує і не жаліє. Мені здається це його навіть дратує певною мірою, але я інколи плачу просто від того, що він мене чимось обідив, коли приходить комок в горло і сльози навертаються просто краще виплакатись тоді стає легше.....
Інколи може заспокоїти, якщо дійсно відчуває за собою провину.

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 20:10

усе залежить від причини сліз
-якщо просто, то не звертає увагу,
-якщо через його слова (як правило приніс додому з роботи поганий настрій), то каже "я не хотів"...а наступного дня стає кращим :hi:
- недавно у мене помер племінник 10-ть років.... то я наче і розуміла все, але вночі часто плакала, то чоловік нічого не казав а просто обіймав сильніше....

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 20:19

флешка - співчуваємо, а що з ним сталось?

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 20:26

Lenysa трохи не до теми. у нього виявили вроджену хворобу серця (потовщення стінок), яку лікують лише пересадкою серця і то не у всіх випадках....

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 20:40

співчуваємо ще раз

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 23:26

У нас так. Залежить, від чого мої сльози. Є три варіанти.
1. З чоловіком взагалі не повязані, викликані зовнішнім фактором. Тоді жаліє, або швидше навіть намагається розрадити, жартує, переконує, що не все так страшно. Інколи по-доброму підколює, мовляв, ревеш як мала дитина.
2. Сльози, викликані безпосередньо самим чоловіком, і він знає, що неправий. Тоді почувається винним. Поводиться трохи розгублено, хоче залагодити вину, але не завжди робить це одразу. Часом чекає, поки само пройде.
3. Винен, але цього не визнає. Тоді ігнор повний. Всім видом показує, що "реви, скільки хочеш, я на це не поведусь".

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

12 грудня 2012, 23:40

TaniaPicaSSo написав:Часом чекає, поки само пройде.

- одна з найбільших помилок, за той час ще стільки всього можна придумати :crazy: :crazy:

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок.

13 грудня 2012, 10:34

В мене 100% співпадає з TaniaPicaSSo.

Re: Реакція чоловіків на сльози жінок

02 лютого 2013, 18:56

Мій чоловік не переносить мого плачу. Чи я плачу, бо мені за щось прикро, чи з радості, чи через конфлікт, дуже невдоволений, а робиться навіть злим, і нічого не хоче слухати. Я емоційна людина, і неодноразово легше стає, коли поплачу. А він цього не розуміє. І не хоче... Не говорячи про якесь співчуття чи жаль...
Відповісти