Глобальні оголошення!



Берегиня домашнього вогнища

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 25 червня 2012, 00:37

угум
прийми-подай-почухай
наймычка

Ты думаешь, если дом содержать в идеальном порядке (ежедневно свежее меню, ежедневно влажная уборка, везде блеск, ни пылиночки, все поглажено, ровно сложено, заправлено, расставлено, все на своих местах, живые цветочки в вазе)
приготовь, испеки изысканый десерт, накрой на стол, прибери со стола, помой, вытри, расставь, собери в школу, выпровади на работу, при этом все выглядит тоже идеально - укладка, макияж, изящная домашняя одежда, маникюрчикпедикюрчик
- хватит еще сил времени и желания на работу "для себя" ?? ))) "на косметичку"? ))
Вообще, останется СВОЕ время? )))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 00:44

якшо в школу чи садок випрвадити,то точно хватить
а якшо маленькі ,і якшо не одне ,то ,може й не хватить,проте, все залежить від організованості жінки (ті що лягають посеред ночі спати і прокидаються в обід 100% нічого не встигнуть)але ж ми здається не говоримо зараз про вимушених домогосподарок,тобто жінок в декреті .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 25 червня 2012, 00:51

я уже потеряла нить разговора
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 25 червня 2012, 00:55

ну вот
мой мэн только что написал, что хочет успешную, а не домохазяйку
так что вариант "дома мистер пропер" и женинский заработок "на карманные расходы" не подходит в Нашем случае
Ну мне тоже больше нравится, зарабатывать достаточно, двоем, а для приготовить и прибрать - можно пригласить помощницу
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 01:01

ну перечитай свій попередній допис,і сподіваюсь відновиш

Якщо весь день дома нікого нема,то й в хаті срач нема кому розводити,тим більше коли діти вже в школу ходять.відповідно готувати обід не обовязково ну і сніданок рідко хто взагалі готує.А якщо прийти з улюбленої ненапряжної роботи в обід не втомленою,без важких сумок,бо все було куплено зазделегідь чи чоловіком чи на великому закупі,чи може скупитись але на своєму авто все привезти,то думаю зовсім не скдадно приготувати смачну вечерю для любимого чоловіка та діток.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 01:04

Shalimar написав:мой мэн только что написал, что хочет успешную, а не домохазяйку


А у вас вже є досвід будувати сімейні стосунки за такою моделлю?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 25 червня 2012, 01:08

Перлинка написав:ну перечитай свій попередній допис,і сподіваюсь відновиш

Якщо весь день дома нікого нема,то й в хаті срач нема кому розводити,тим більше коли діти вже в школу ходять.відповідно готувати обід не обовязково ну і сніданок рідко хто взагалі готує.А якщо прийти з улюбленої ненапряжної роботи в обід не втомленою,без важких сумок,бо все було куплено зазделегідь чи чоловіком чи на великому закупі,чи може скупитись але на своєму авто все привезти,то думаю зовсім не скдадно приготувати смачну вечерю для любимого чоловіка та діток.

шо видновлю?

как это?? без завтрака
тем более - берегиня

берегиня не берегиня, а позавтракать ребенку, мужу - обязательно
и обед - первое, Тарас любитель супом-борщом позавтракать

или завтрак - с вечера? или бутерброды? что-то на скорую руку
та не
иногда можно фаст фуд, а иногда и кашку полезно запарить.. омлетик.. То надо пораньше вставать и готовить, а потом отмываться от запаха кухни ))

и чтобы иметь "любимую ненапряжную работу" и при этом зарабатывать достаточно, нужно сначала потрудиться хорошенько
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення oksana.tesliuk » 25 червня 2012, 01:08

Перлинка написав:Тобто те що вона заробляє на сімейний бюджет ніяк не впливає,це їй на косметику чи інші дурнички залежно від вподобань.

тоді 2/3 (або й більше) жіночого населення України - берегині ))))))))))
і, якщо слідувати логіці викладеного, вони всі мали б бути нещасливими у шлюбі
якась сумна статистика виходить...

причин для незадоволення у шлюбі є безліч, і в кожній окремій сім"ї вони є унікальними
але, як на мене, часто ще в їх основі лежить переоцінювання свого партнера на початку стосунків
тут маю на увазі стан закоханості, коли ідеалізуєш партнера, або просто не хочеш звертати увагу на його слабкі сторони, які є в кожної людини
відповідно, коли з плином часу починаєш "тверезіти" і дивитися на людину таку, якою вона є і завжди була, не прикрашаючи її, виникає відчуття невиправданих очікувань відносно партнера, ну, типу: "А я ж думала/думав, що ти..., а ти... "
але якщо вчасно спинитися з отими обвинуваченнями і подумати, як бути далі, то з усього можна вдало "вирулити"
тобто якщо є бажання чоловіка і дружини і далі залишатися в шлюбі, то кожен мусить прийняти один одного таким, яким він/вона є насправді
якщо жінка є берегинею, їй подобається нею бути, і вона вважає, що інше їй так добре не вдаватиметься, то в ідеалі чоловік мав би це прийняти і пригадати за що саме він її так сильно любив, що аж покликав під вінець
і так само й жінка повинна прийняти чоловіка таким, яким він є насправді, якщо вона й далі хоче з ним жити
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 25 червня 2012, 01:09

Перлинка написав:
Shalimar написав:мой мэн только что написал, что хочет успешную, а не домохазяйку


А у вас вже є досвід будувати сімейні стосунки за такою моделлю?

неа :***:
при нем я только была успешной ученицей, успешной тусовщицей, успешной домохазяйкой, успешной мамой, до бизнес леди время еще не дошло
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 01:16

Shalimar написав:как это?? без завтрака
тем более - берегиня

берегиня не берегиня, а позавтракать ребенку, мужу - обязательно
и обед - первое, Тарас любитель супом-борщом позавтракать

или завтрак - с вечера? или бутерброды? что-то на скорую руку
та не
иногда можно фаст фуд, а иногда и кашку полезно запарить.. омлетик.. То надо пораньше вставать и готовить, а потом отмываться от запаха кухни ))

и чтобы иметь "любимую ненапряжную работу" и при этом зарабатывать достаточно, нужно сначала потрудиться хорошенько

Я ж не кажу що не треба сніданок подати ,але готується він або на скору руку,або взагалі не готується.
А не писалось шо при улюбленій ненапряжній роботі має добре зароблятись.Я писала навпаки що неважливо скільки заробляється,може взагалі та робота й не приносити доходів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей