Глобальні оголошення!



Берегиня домашнього вогнища

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 23 червня 2012, 23:44

гадаю що це нормально ,коли ти дбаєш про когось,в той час коли хтось дбає про тебе

о,шось подумала і згадала,шо я колись свого чоловіка як берегиня таки влаштовувала і цікавою йому була
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 23 червня 2012, 23:46

loljka написав:мій, наприклад, ще ні разу не їв сам, якщо я десь іду "по справах"... прихожу, і каже, щоб йому насипала... не від того, що він настільки гнилий, щоб самому взяти собі поїсти, а від того, що самому скучно (так він каже принаймні)))))))


напевно ти недалеко ходиш ,шо годен дочекатись

я б не чекала,якби мені навмисно таке влаштовували ,шоб я шось там зрозуміла
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 24 червня 2012, 23:17

берегиня - це рыжая домогосподарка Бри Вандекамп?
а эмансипована? Рене, Габриель Солис?

думаю, идеальные вариант - золотая середина, с учетом мужниных побажань.
Лично мой М. из двух зол выбрал бы не берегиню
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення гра з вогнем » 24 червня 2012, 23:29

Брі - ше та штучка:))))
Це вона лиш на вигляд берегиня. а зберегти їй так нічого і не вдалося :(

На відміну від Габріель :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 24 червня 2012, 23:30

отож! )) робым высновки ))

ну все равно, это все зависит, что мужу больше нравится
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 24 червня 2012, 23:37

Я не знаю про кого ти,я той серіал не дивлюсь

Ото ж то й воно ,шо всі хотіли б шоб і берегиня і емансипована одночасно,але таке певно рідко буває.Бо емансипована жінка-це наполовину чоловік, а вони як відомо не дуже люблять дбати про домашнє вогнище.Ну до прикладу мій чоловік і хотів би шоб стабільно було наварено,перше друге і компот,порядок у всьому і т д,ну думаю не варто перераховувати все чим займається берегиня.І навіть коли у мене якоби є на це час,але я цього не роблю ,він відноситься з розумінням.Тобто розуміє що важко отак скакати з одних обовязків на інші і виконувати й те й те якісно,ясно що щось (в моєму випдку дом.госп.) буде не те що прихрамувати,а в прольоті.

А мама (берегиня зі стажем)мене не розуміє.Не розуміє чого я раз -раз того й то того не пороблю,не розуміє що вона думає і дбає тільки про те що сьогодні їсти зварити,а у мене крім того ще 150 справ,які потрібно вирішити навіть якщо в телефонному режимі,чи посидіти в інтернеті, або просто зосередитись і подумати як краще зробити,іноді кілька днів або тижнів отак хожу і думаю.і при цьому мені точно не до того шо буде на обід.Коли голодні діти шарпають ,я йду на кухню,ставлю кастрюлю для каші чи макарон ,і щастя якшо воно не згорить чи не розвариться.
Ну ясно ,шо то не завжди так ,але буває шо навіть ні каші ні макарон нема,бо мене просто дома нема від ранку до ночі.Дякуючи мамі,звісно,ше всі ситі живі і здорові,інакше б я обовязково когось наймала .Але прибирати нема кому всеодно і чьось не можу знайти нікого готового помогти за платню.А ви кажете в людей нема грошей...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення гра з вогнем » 24 червня 2012, 23:42

та я теж так думаю :)
головне, щоб всі щасливі були.
а вже наскільки там у щасливій сімї жінка відповідає ідеалам берегині - діло десяте :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 00:17

Так от,власне,я говорю про нездорову,чи може правильніше неприродню тенденцію до того що чолвікам перестають подобатись берегині .Чому?
Невже всі домогосподарки деградують і нецікаві?Невже жінка може втратити харизму,привабливісь від тривалого перебування вдома ,від того що не має більше жодних клопотів крім дбати про сімю?Якщо чесно я в це не вірю.Бо ж крім того все таки як писала льолька не обовязково залишатись замидзьганою та забитою.
Я більше вірю в те ,що чоловіку з амбіціями соромно коли його дружина не має особистих досягнень вчених ступенів ,або коли має, а не використовує.
Ще вірю в те що в багатих чоловіків комплекси,аби часом їх не любили за гроші ,тому хочуть мати справу з незалежними жінками з якимим можна спілкуватись на рівні.
Ще вірю в такий варіант що чоловіку не під силу самому забезпечити сімю і він тішиться шо знайшов помічницю,а наспраді того хто зробить це за нього.

Але ,насправді ,я не помітила щоб жінки в класичних патріархальних сімя були щасливими,хіба за винятками.Бо чоловіки часто зловживають своїм авторитетом і влаштовують диктат.Від якого не всім домочадцям комфортно.
Напевно тільки в християн такі сімї бувають гармонійними.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення гра з вогнем » 25 червня 2012, 00:19

алілуя :():

:crazy: :crazy: :crazy:

певно таки тре повернутися до того, що говорила Шалімар, шо таке на твій погляд берегиня, як вона вигляда і поводиться :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 00:25

На мій погляд це домогосподарка ,яка не просто безробітня жінка,а жінка яка всі свої зусилля прикладає для того аби всім членам сімї жилось як найкомфортніше і морально і фізично.Вона може навіть працювати,але або дуже мало або зовсім неважко.Так для задоволення та відчуття самореалізованості.Тобто те що вона заробляє на сімейний бюджет ніяк не впливає,це їй на косметику чи інші дурнички залежно від вподобань.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron