Глобальні оголошення!



Берегиня домашнього вогнища

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення loljka » 25 червня 2012, 12:39

хіба це не є свідченням того, що жінка має бути зайнята ще будь-чим іншим, крім баняків і городів?

тоді виникає лиш запитання, де час знайти на хату, дітей, чоловіка і ще паралельну якусь справу для душі, але поза межами дому???

не знаю, чи буду встигати, коли матиму двоє-троє дітей, але з однією поки справляюся...

а от власне, у той період депресії, коли сиділа вдома, дбала лише за хату і себе (не мала ще дитини), то всеодно нічого толком не встигала... і жити якось було нецікаво, нудно чи що...
а якщо тобі самій нецікаво, то як може бути цікаво йому з тобою???)))

дякувати Богу, що я вчасно звідти вибралась!
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення гра з вогнем » 25 червня 2012, 16:27

Але ви вже понаписували поки я спала :))))

Навіть не наю шо сказати, тому вклинюся у розмову останньої сторінки.

На мій погляд берегиня - це не та, хто за будь яких умови годує чоловіка і дітей сніданком з трьох страв, "бо сніданок головна їжа дня. без нього нікуди". Таких підхід швидш характерний для жінки, яка зажата у рамках, які побудувала сама або під впливом оточення. І не завжди така жінка є берегению.

Для мене берегиня - це та жінка, для котрої на першому місці сім'я, а не смачна їжа, прибрана хата, сполотий город, кар'єра і т.п.
Якщо жінка вміє поступитися своїми принципами заради сім'ї, вміє розставити пріоритети так, щоб на перше місце виходила сім'я - то це і є берегиня. Вона може мати успішну кар'єру (якщо їй потрібна кар'єра), може готувати та ідеально прикрашати страви (якщо це її цікавить і т.д.), може мати неприбрану хату чи не вичесаного кота. Але тим не менше залишатися берегинею.
І діти в неї інколи теж запачкані ходять і чоловік буває не поїсть в обід. Але тим не менше вони всі щасливі.

Такою є берегиня для мене :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення loljka » 25 червня 2012, 16:31

гра з вогнем написав:Але ви вже понаписували поки я спала :))))

Навіть не наю шо сказати, тому вклинюся у розмову останньої сторінки.

На мій погляд берегиня - це не та, хто за будь яких умови годує чоловіка і дітей сніданком з трьох страв, "бо сніданок головна їжа дня. без нього нікуди". Таких підхід швидш характерний для жінки, яка зажата у рамках, які побудувала сама або під впливом оточення. І не завжди така жінка є берегению.

Для мене берегиня - це та жінка, для котрої на першому місці сім'я, а не смачна їжа, прибрана хата, сполотий город, кар'єра і т.п.
Якщо жінка вміє поступитися своїми принципами заради сім'ї, вміє розставити пріоритети так, щоб на перше місце виходила сім'я - то це і є берегиня. Вона може мати успішну кар'єру (якщо їй потрібна кар'єра), може готувати та ідеально прикрашати страви (якщо це її цікавить і т.д.), може мати неприбрану хату чи не вичесаного кота. Але тим не менше залишатися берегинею.
І діти в неї інколи теж запачкані ходять і чоловік буває не поїсть в обід. Але тим не менше вони всі щасливі.

Такою є берегиня для мене :)




ніколи не задумувалась, але кіт в мене таки нечесаний ходить... :hi:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення flower » 25 червня 2012, 16:41

читаю тему одним оком) і от повністю погоджуюсь з останнім дописом Гри і Міліна думка мені сподобалась про зачуханих і невстигаючих, був в мене такий період)))
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 19:05

Milichka написав:З моїх спостережень, жінка, яка гарно виглядає, вміє організувати себе і близьких так, що з
Milichka написав: домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.


А ті які вічно ниють, що все їм тяжко, що нічого не встигають, то самі "зачухані" і дома не порядок


а я знаю таких що гарно виглядають,
тому що вони на акваеробіці,у ксометолога ,перукаря і т д мало не щодня,зато друга дружина чоловіка годує її дітей і ходить з ними по поліклініках ,ну і чоловіка в неї само собою давно нема.Не змолга нічого зберегти крім своєї рожі та фігури бо найбільше любила себе.І кожна морщинка вганяє її в депресію.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 19:16

гра з вогнем написав:На мій погляд берегиня - це не та, хто за будь яких умови годує чоловіка і дітей сніданком з трьох страв, "бо сніданок головна їжа дня. без нього нікуди".


Наталінда,дивно шо ти з цим згідна,ти ж вважаєш шо сніданок від берегині це ранкова випічка і то для кожного члена сімї різна.А якщо це просто вівсянка,то це вже не берегиня?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення loljka » 25 червня 2012, 19:19

Перлинка написав:
Milichka написав:З моїх спостережень, жінка, яка гарно виглядає, вміє організувати себе і близьких так, що з
Milichka написав: домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.


А ті які вічно ниють, що все їм тяжко, що нічого не встигають, то самі "зачухані" і дома не порядок


а я знаю таких що гарно виглядають,
тому що вони на акваеробіці,у ксометолога ,перукаря і т д мало не щодня,зато друга дружина чоловіка годує її дітей і ходить з ними по поліклініках ,ну і чоловіка в неї само собою давно нема.Не змолга нічого зберегти крім своєї рожі та фігури бо найбільше любила себе.І кожна морщинка вганяє її в депресію.



в мене теж така є не подруга, але далека знайома, вона дійсно дбає лиш за себе, бо на інших часу не стає...
а щоб зморшок не було, то взагалі старається поменше сміятися... дуже дивний для мене спосіб збереження молодості :impossible:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 19:25

Дівчата шо льолька шо мілічка шо гра якраз говорять про берегинь ,я з цим зовсім не не сперечатимусь ,тобто шо вони не такі як ви описуєте,тобто я згідна зі всім вище написаним і писала про те що можуть мати якісь улюблені заняття чи неважку роботу.

Але які ж тоді ті жінки що не берегині,а успішні акули про яких пише шалімар?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 19:34

гра з вогнем написав:Якщо жінка вміє поступитися своїми принципами заради сім'ї, вміє розставити пріоритети так, щоб на перше місце виходила сім'я - то це і є берегиня. Вона може мати успішну кар'єру (якщо їй потрібна кар'єра)


не думаю,що така жінка модже мати успішну карєру,якщо вона не готова жертвуати інтересами сімї,карєри їй не видати.Ну хіба шось таке шо можна назвати карєрою,тобо якісь вчені ступені які здобуваються може й з напрягом ,але без того щоб від цього страждала сімя,ну і само собою доходів не приносять а так щоб потішити самолюбство своє та чоловіка ,принаймні у нашій країні.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення гра з вогнем » 25 червня 2012, 19:54

якщо ти вважаєш карєрою "перший мільон до 30 років " тобто гонитву за прибутками, то може і не видати.
але якщо мається на увазі просто успішна робота, вважаю це можна поєднувати.
тому я і говорю, що у моєму розумінні берегиня вміє поєднати сім'ю та кар'єру без особливих труднощів.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron