Глобальні оголошення!



Берегиня домашнього вогнища

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 02:24

2варіанта

Самодостатній,з яким за стіною,і який ніколи не дорікне шо хтось в нього на шиї,бо йому це в кайф створити такі умови для дружини,аби вона займалась тільки приємними для неї справами,до речі вона може сама по господарству не поратись,а тільки роздавати розпорядження ,якщо сімя може собі дозволити когось наймати.Може займатись розвитком дітей в позашкільний час знову ж таки щоб дбати про комфорт в домі не обовязково самій весь день біля плити та з ганчіркою.а ще відпочившу ,не взвінчену,яка не пережила 8 стресів за день ,не перевантажену клопотами дружину в рази приємніше бачити вдома втомленому від робочого дня чоловіку.

Другий варіант ,навпаки закомплексований може навіть ревнивець ,який хоче зробити дружину абсолютно залежною від себе ,та безвільною,аби вона нікуди від нього не ділась.Такі часто забороняють дружинам працювати,на відміну від першого варіанту ,де дружині завжди дається вибір ,лиш би їй було комфортно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Shalimar » 25 червня 2012, 02:37

Перлинка, ну и на сколько он реален, этот первый вариант, описанный Тобой? ))
какой %% населения может себе позволить такой расклад?...

давайте говорить о более реальных вещах
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 08:47

Я не писала що обовязково має бути наймана робоча сила .Це як варіант.
Частіше більшість таких родин де жінка в першу чергу дбає про дім та сімю обходяться без цього.Тому що так само як чоловікові в кайф дбати про жінку та дітей,так само жінці приємно піклуватись про них і чоловіка.У нас на форумі я знаю принаймні дві таких сімї.В своєму житті одну ,ну я говорю про ідеальний варіант,коли жінка берегиня не вимушено і коли при цьому у них все добре складається,всі задоволені.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Milichka » 25 червня 2012, 08:51

Якщо жінка ефектна, доглянута, успішна, то найчастіше із домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 08:57

Але дійсно ти права берегинею за бажанням а не вимушено(бо нема роботи,або декрет) ,при тому що від того що жінка не працює не страждає бюджет сімї в нашій країні може собі мало хто дозволити.Бо мало чоловіків здатних сповна забезпечити сімю.

Є щоправда сімї з різними запитами ,тому тут тоже все відносно,для когось чоловік з зп в 500,1000 у.о на їх думку заробляє настільки багато що жінка може собі дозволити бути берегинею.Я знаю таку сіімю ,вони щасливі,але для мене це не взірець.Так як не є зразковим життя в постійному режимі економії.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 09:15

Milichka написав:Якщо жінка ефектна, доглянута, успішна, то найчастіше із домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.
Мілічка якщо чесно,якісь дивні паралелі.
Можна так захопитись своєю зовнішністтю та ефектністю ,сидячи по салонах,шо таки всі будуть голодні.
Так само з успішністю.Не знаю правда що ти маєш на увазі,але карєристки до прикладу також дуже багато працюють і не мають часу на сімю,так само як бізнес -вумен ,в процесі або налагодження бізнесу,або його розвитку.Такі жінки вже не мають сили дбати про атмосферу ,а навпаки треба щоб хтось інший про неї подбав для них в т.ч.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення loljka » 25 червня 2012, 09:24

Milichka написав:Якщо жінка ефектна, доглянута, успішна, то найчастіше із домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.

цілком згідна, бо в тому то і суть, якщо жінка зайнята не лише вогнищем, а час від часу ще чимось іншим, необовязково працювати, а (типу виходить в люди, йде на манікюр, до подруги на дівішнік іт.д.)), то вона, провітривши мозги, буде і за домом з новою подвійною енергією і бажанням дивитись і готувати той самий сніданок...
бо вона задоволена собою, впевнена в собі, коли вона доглянута, і цікавість чоловіка тоді не пропаде... а для цього їй знову ж таки треба не тільки сидіти в хаті і берегти вогонь
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Milichka » 25 червня 2012, 09:27

З моїх спостережень, жінка, яка гарно виглядає, вміє організувати себе і близьких так, що з
Milichka написав: домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.


А ті які вічно ниють, що все їм тяжко, що нічого не встигають, то самі "зачухані" і дома не порядок
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Milichka » 25 червня 2012, 09:45

Щодо мого чоловіка, то він би з радістю погодився, щоб я була лише берегинею сімейного вогнища і, справді, ще ніколи не дорікав, що хтось сидить на його шиї. Але підозрюю, що бажання зробити мене берегинею підказане ревнивістю ( немає у нього пунктика, щоб в дома був ідеальний порядок і перше-друге-і компот), хоча він в цьому ніколи не признається...
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення loljka » 25 червня 2012, 12:28

ще помітила, що мому дуже подобається хвалитися справами чи успіхами дружини, тобто якщо зготувала щось дуже смачне, то обовязково наголосить на цьому друзям, кумові, братові чи сватові, які в гостях, ... свекрусі навіть..... мило зварила чи ще якийсь там експеримент по господарству)))

але був такий період, коли десь протягом року я сиділа вдома, (була дуже затяжна депресія після проблемної вагітності), тобто лише займалася порядком в хаті і собою, так от згадую тепер про то, як страшний сон... і порівнюючи з всіма іншими часами, розумію, що все ж таки чоловіку важливо гордитися своєю дружиною і цікаво йому, коли вона ще зайнята в якійсь іншій сфері... а не лише по дому...

хоча, він раніше неодноразово говорив, що добре, коли жінка дбає за дім, має час на дітей, себе, нього любимого,тому цілком його влаштовує, коли вона не працює...
спочатку я думала, що зможу сидіти в хаті і не займатися жодною роботою, крім берегині, але не змогла...

почала навіть займатися репетиторством, перекладами і таке-всяке...

ще одним свідченням того, що жінка не повинна сидіти вдома, для мене було те, що коли я робила якісь навіть спроби в іншій сфері (необовязково одразу колосальні успіхи), то він всім на право і на ліво (дрязям і не тільки), при першій ліпшій нагоді розповідав про це...

і про репетиторство, і про кандидатські, і про мило... і про все решта.....)))
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron