Глобальні оголошення!



Берегиня домашнього вогнища

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 20:00

гра з вогнем написав:але якщо мається на увазі просто успішна робота, вважаю це можна поєднувати.


робота ,яка не приносить прибутків,або мізерні прибутки
,не може називатись успішною .Таку роботу собі може дозволити тільки жінка в якої чоловік добре заробляє і почуватись успішною лише за рахунок престижності посади ,інакше вона буде злидарювати,а відповідно там де злидні успіху не може бути
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 20:04

гра з вогнем написав:якщо ти вважаєш карєрою "перший мільон до 30 років " тобто гонитву за прибутками, то може і не видати.


ні не ввавжаю перший мільйон до 30 -ти.Вважаю успішною роботу лише високооплачувану фізично не важку і не таку де треба ризикувати життям чи здоровям та жертвувати моральними принципами,тобто сюди не входить проституція та торгівля наркотиками :ha:
Востаннє редагувалось Перлинка в 25 червня 2012, 20:06, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення гра з вогнем » 25 червня 2012, 20:06

У кожного своє розуміння мізерних прибутків.
Не всім потрібні золоті замки :)

Багато жінок успішні в своїй роботі, яка дозволяє їм вности вагомий вклад в сімейний бюджет :)

також у кожного своє розуміння успіху. Для багатьох успіх це перш за все бути на своєму місці, мати можливість реалізовувати себе в улюбленій справі.
Навіть прибуткова робота, проте неулюблена, напряжна, і т.п.- не є успішною. :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 20:14

гра з вогнем написав:У кожного своє розуміння мізерних прибутків.
Не всім потрібні золоті замки :)

Багато жінок успішні в своїй роботі, яка дозволяє їм вности вагомий вклад в сімейний бюджет :)


можеш навести приклад професії
в україні ,в якій жінка може зробити упішну карєру ,не жертвуючи при цьому сімєю ,тобто це тоді коли сімя попри все на першому місці ну і ще при тому вносить вагомий вклад у бюджет сімї.Хай це будуть і не золоті замки,про які я також не писала як і про мільйони.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 20:17

гра з вогнем написав:Навіть прибуткова робота, проте неулюблена, напряжна, і т.п.- не є успішною. :)


так успішна-це коли улюблена і прибуткова
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Milichka » 25 червня 2012, 21:48

Перлинка написав:
Milichka написав:З моїх спостережень, жінка, яка гарно виглядає, вміє організувати себе і близьких так, що з
Milichka написав: домашнім вогнищем у неї все в порядку - і діти умиті та нагодовані, і чоловік доглянутий і задоволений, і атмосфера в дома хороша.


А ті які вічно ниють, що все їм тяжко, що нічого не встигають, то самі "зачухані" і дома не порядок


а я знаю таких що гарно виглядають,
тому що вони на акваеробіці,у ксометолога ,перукаря і т д мало не щодня,зато друга дружина чоловіка годує її дітей і ходить з ними по поліклініках ,ну і чоловіка в неї само собою давно нема.Не змолга нічого зберегти крім своєї рожі та фігури бо найбільше любила себе.І кожна морщинка вганяє її в депресію.


Це вийняток з правила, який тільки підтверджує правило ))))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 25 червня 2012, 22:47

Ти ставиш такі фактори як ефектність ,доглянутість та успішність передумовою до того що таким жінкам найбільше вдається зберегти домашнє вогнище.Я ніколи з цим не погоджусь.Жінки які надто дбають про свою зовнішність егоїстки і лиш це ставлять на перше місце,а не сімю.Жінка може бути просто від природи красивою навіть в дом. халаті та бігудях -сексі,але це не її заслуга ,просто їй пощастило.Мені для того аби гарно виглядати потрібно буквально без перебільшення приділити собі пів дня.Це для мене зараз велика розкіш , щодня ефектно гарно виглядати я могла тільки тоді коли була бездітною або мала няню.Ну хіба що справа тільки в моїй неорганізованості,а є такі чудо-жінки яким це легко вдається.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Ulkanet » 25 червня 2012, 23:01

Перлинка відключіть собі інтернет на пів дня і побачете як у вас зразу зявиться купа часу. і на себе і на красу і на все інше. і няні не тре буде :-)))
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення Перлинка » 26 червня 2012, 00:10

Ulkanet

то ви з тих жінок що можуть похвалитись досягненнями як бути ефектною ,доглянутою,та успішною і в роботі і в домашньому господарстві і в вихованні трьох дітей без допомоги няні , та в стосунках з чоловіком ,лише завдяки вимиканню інтернету на пів дня?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Берегиня домашнього вогнища

Повідомлення ЗІрка » 26 червня 2012, 00:52

Думаю Ulkanet просто зауважила, що на форум Перлинка витрачає досить багато часу, от і спробувала дати таку пораду (не без долі гумору, гадаю).

особисто я при таких розкладах (робота, дім та трійко діточок) мала б вагомі підстави для частих нервових зривів. завжди хочу більше, ніж можу, плюс ще напади ліні, з тиском проблеми...

яка там берегиня! аби хоч на дитину не зриватися, а чоловік вже як прийдеться)))
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron