Глобальні оголошення!



Мама- подруга чи ні

Мама- подруга чи ні

Повідомлення nelly » 27 вересня 2012, 16:06

Сьогодні говорила з однією знайомою, вона мені каже, що з батьком може поговорити на такі теми, що з мамою б НІКОЛИ. Мені мама якось теж не буле подругою, і про всі жіночі штуки ( критичні дні т.д.) взнавала від друзів. Так ми можемо поговорити на різні теми, але щось таке особисте, інтимне ніколи не розкажу, швидше чоловік став мені подругою. Для своєї Марго хочу стати справжньою подругою, не тільки мамою, яка все забороняє і повчає, але і тою яка розрадить і зрозуміє як жінка, і розкаже про все все на світ,а не компанія..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Ulkanet » 27 вересня 2012, 16:46

nelly, тоді стався до своєї дитини, як до подруги, і ви будете подругими :yes: :-))

я знаю, як це мама-подруга, але якось не вмію розказати і пояснити :confused: :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Shalimar » 27 вересня 2012, 16:54

Я тоже постараюсь быть своему сыну не только мамой, но и товарищем, чтобы он знал, что я постараюсь его понять, подсказать, если нужно, но не критиковать и навязывать свое "авторитетное" мнение
Хочу, чтобы видел во мне поддержку, и отношения чтобы были теплыми, тесными, крепкими, доверительными
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення flash-ka » 27 вересня 2012, 17:02

для мене мама завжди була і буде найкращою подругою! а ще сестра з якою все дитинство боролись за місце під сонцем ...хі-хі-хі...
так і для своєї донечки постараюсь бути авторитетною подругою! а не сварливою тьоткою з минулого століття ;)
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення mala-karta » 27 вересня 2012, 22:17

в мене мама ну зовсім не подруга :(.
Дуже хотілося б, щоб малий завжди знав, що до мене можна прийти в будь-якій ситуації, щоб шукав і знаходив підтримку в рідних.
Навряд чи буду подругою, хочу бути мамою.
Не знаю, як того всього досягти.

На разі пробую розпитувати, як у нього щось сталося, стараюся не критикувати, коли плаче (о, з цього приводу у нас в сім'ї війни...). А мені здається, що краще, хай плаче тут собі коло мами, лиш би з іншими не губився (хех, я літом так з гордістю дивилася як він у двох старших хлопців свої іграшки відвойовував - з гідністю так, з впевненістю - круто :) )

Але не впевнена до кінця, як має вести себе мама, яка от хоче, щоби син при інших був таки сильний і впевнений, а при своїх не боявся відкритися.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення malyshka1612 » 29 вересня 2012, 21:29

мама подругою не була, а мені цього так колись хотілося. коли подруги з гордістю розказували, що говорять з мамами на всякі різні теми, мені було обідно, що в мене не так. все дізнавалась сама, з книжок, подруг, пізніше з інтернету. тепер вже мама хоче зі мною говорити, а мені якось ніяково... для своїх діток буду старатись стати другом-подругою. думаю що це таки дуже важливо.
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Dribchuk » 29 вересня 2012, 22:54

Ми з моєю мамою не можу сказати що були подругами, хоча стосунки в нас завжди були хороші і про всі "жіночі штучки" і не тільки я дізналася від неї, а коли в мене народилася моя донька то ми з мамою реально стали подругами, навіть якось стали ближчі одна одній ,хоч почали жити окремо. Своїй дитині я думаю що точно стану подругою бо завжди ставлюся до неї на рівних (принаймі стараюся), я вважаю що дуже важливо дружити зі своїми дітками.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Lenysa » 29 вересня 2012, 23:09

для мене мама завжди була подругою і є, але строгою в деякій мірі, про все дізналась від неї,хочу дуже сильно, щоб моя Софійка вважала мене мамою-подругою.може Марі розкаже як краще виховувати дитину, щоб в майбутньому вона могла б тобою говорити про все(бути подругою)
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Tajga » 30 вересня 2012, 01:27

Мені мама стала подругою тільки після народження першої дитини... До того в нас були різні стосунки, але точно не дружні. Не знаю, як бути другом своїй дитині, але точно знаю, як не бути.. на прикладі батьків, родичів, батьків моїх друзів... Тож просто намагаюсь не повторювати їх помилок. З іншого боку, батьки друзів не замінять, так само як і друзі - батьків. Гадаю, треба просто добре виконувати свої батьківські обов'язки, тоді, можливо, колись наші діти скажуть про нас, що ми були їм друзями, хоча ми спеціально такої мети не ставили. :wink:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Shalimar » 30 вересня 2012, 01:32

Tajga написав:Не знаю, як бути другом своїй дитині, але точно знаю, як не бути.. на прикладі батьків, родичів, батьків моїх друзів... Тож просто намагаюсь не повторювати їх помилок.

расскажи и Нам
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей