Глобальні оголошення!



Мама- подруга чи ні

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 вересня 2013, 23:48

Моя мама для мене, швидше, коліжанка, аніж подруга. Я багато можу проводити з нею часу, багато про що з нею говорити, але тільки не про себе. Я взагалі мало кому відкриваюсь, і мама не в їх числі. Все було би нормально, але моя мама занадто любить критикувати. І часом мені навіть хочеться виговоритись, то замість того щоб мене або просто вислухати чи пожаліти, вона починає пресувати, шукати причини, чого то так і причина завжди знаходиться в мені. І потім другий раз я подумаю, чи варто навіть починати щось розказувати, і вирішую, що не варто. Тому дуже особистісних питань з нею не обговорюю.
А ще дуже підірвало наші стосунки те, що попри свій великий педагогічний досвід вона досі не зрозуміла, які методи на мене діють, а які ні. Вона чогось вважає, що найкращий спосіб заставити когось щось зробити, це підзадорити таким ніби: "А спорим, ти цього не зробиш" чи "Я знаю, ти не зможеш" або "Ну ти як завжди мене підведеш" і т.д. Чогось вона думає, що після цих слів я (чи хтось інший) має підірвати свою дупу і йти доказувати їй зі всіх сил, що ні, я це можу зробити. На когось може таке діє, а в мене після таких слів руки опускаються і я вже не хочу нікому нічого доводити. І завжди в дитинстві після таких розмов я ображалась і йшла до себе в кімнату дутися або плакати, після чого мама не жаліла мене, а добивала своїм: "Ну я ж казала/я знала". Це було давно, але я злопам"ятна, навіть по відношенню до своєї мами, і нічого не забула, і мені досі обідно, коли я це згадаю. І у своїх комплексах і невпевненості в собі я в більшій мірі виню своїх батьків, за те, що не підтримали достатньо, за те, що як раз дуже старались виховувати, а деколи просто треба було пожаліти і обняти.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення westa » 28 вересня 2013, 23:59

Як про мене написано .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Кокетка » 29 вересня 2013, 11:22

Обери свій знак Зодіаку та дізнайся, яка ти мама: більш-менш демократична, активна, мрійлива, кваплива, любляча ...


| +
Мама-Овен

Завжди готова присвятити себе сім'ї і своїм дітям, намагаючись робити все краще за всіх. Вона шукає нові ідеї, читає гори книг, щоб виростити найкращого дитини на світі.

Мама-Овен відкидає поради педіатрів, адже вона ідеальна мама і їй краще знати!

Коли діти виростають великими, Мама-Овен надихне з на вихід з друзями і організовує самий приголомшливий день народження. Вона вважає, що її дитина найкращий у світі, він унікальний!


Мама-Телець

Життя без дітей? Неможлива. Справжнє завжди для її дітей, вони - краще, що є у Мами-Тельця, і вона їм нескінченно віддана.

Вона намагається бути завжди справедливою і тримати під контролем їх проблеми і труднощі.

Мама-Телець - сама ласкава мама. Їй подобатися обіймати і цілувати своїх чад, хоча є певний ризик, що ставши дорослішими вони почнуть задихатися від надмірної маминої опіки.

Тельці віддають перевагу бачити своїх дітей красивими, повними життя і з хорошим апетитом.


Мама-Близнюки

Мама в 100 000 вольт! Саме така мама, яка вчить своїх малюків, як бути незалежним з самого молодшого віку. Її будинок повний книг і освітніх ігор.

Мама-Близнюки пишається прогресом своїх дітей у шкільному навчанні, їх добрими оцінками і маленькими успіхами.

Якщо вона спробує вимагати від дітей більшого послуху, мама ризикує зіпсувати дружні відносини, повні довіри. Зайва демократія - це особливість характеру Мами-Близнюків, адже вона - найкращий друг для своєї дитини.

Незважаючи на те, що Мама-Близнюки любить грати з дітьми і щаслива з ними, вона пасує перед тим, щоб покататися на велосипеді або роликових ковзанах. Це для неї вже занадто!


Мама-Рак

Мама-Рак завжди дуже ніжна до своїх дітей і уважна до їх самим незначним потребам. Якщо її малюк сумує і його личко затьмарене якимось невдоволенням, вона зробить все, щоб повернути його посмішку.

Зазвичай боязка, вона може стати справжньою тигрицею, якщо хоч один волосок впаде з голови її чада.

Мама-Рак дуже цінує сентиментальні дурниці. Вона колекціонує фотографії, табелі успішності, листи і зберігає спогади про те, як ростуть її діти.


Мама-Лев

Ця мама бажає блищати і панувати. У її дітей має бути все найкраще і найдорожче.

Поблажлива і щедра, вона знає як розставити кордону в сімейному житті і суспільстві.

Головне бажання Мами-Лева - бачити своїх дітей щасливими та впевненими в житті. Спільні ігри дуже подобаються і дітям, імама.


Мама-Діва

Ти не мама-квочка, але мама, яка прислухається, радить і допомагає своїм дітям думати власною головою. Хоча іноді, її вважають злегка холодною, але її діти прекрасно знають про її чудовою почутті гуморі і стриманою ніжності.

Мама-Діва одягає свого малюка зі смаком і вчить як все робити правильно. Вона особливо уважно ставиться до фізичного розвитку дитини, питань харчування і гігієни. "Здоровий дух у здоровому тілі" - ось девіз Діви.


Мама-Терези

Іноді, Ваги втомлюються від важкої домашньої роботи, безладу і шуму! Мама-Терези, яка обожнює справедливість, може вибухнути, але, на щастя, її гарненькі малюки бувають лапочка, купаючись у ванні і люблять слухати її казки на ніч.

Вони змусять любити себе ще до того, як згасне світло в дитячій.

Мама-Терези, насамперед хоче бути чесною і справедливої для своїх дітей, і життя покаже якою вона буде. Чи не завжди у неї легкий характер, але така мама завжди найкрасивіша.


Мама-Скорпіон

Така мама знає все про свою дитину з моменту, коли малюк лежить в колисці ... Сильна інтуїція цього знаку вберігає їх улюблених чад від помилок, адже Скорпіон завжди відчуває, коли щось йде не так.

Для Мами-Скорпіона її любов до дитини не має кордонів - це її відданість, весь її час і серце, все належить її маляті. Вона відкриє його таємні таланти і надихне розвивати їх максимально.


Мама-Стрілець

Це дуже серйозна і відповідальна мама, все за розкладом: купання, їжа, ігри для її дитини. Всі дотримується до секунд!

Мама-Стрілець знає, що режим - це важливо і корисно.

Мама-Стрілець - королева ігор, свят, походів і стихійних заходів, які вона вміє зробити справжньою пригодою для своїх дітей. До того ж з ними ніколи не буває нудно, завдяки природженому почуттю гумору у Стрільців.


Мама-Козеріг

Скільки любові, і скільки ніжності ховає Мама-Козеріг за зовнішньою стриманістю і віддаленістю ... Це сувора і вимоглива мама, яка любить порядок і слухняність.

У центрі світу - її дитина, все інше другорядне. Мама-Козеріг згорне гори, щоб реалізувати мрії свого чада, якими б божевільними вони були.


Мама-Водолій

Найбільш незалежна мама, яка бажає своїм дітям такої ж свободи. Завжди рішуча і готова до нових пригод.

Її найбільше бажання, щоб у її дітей був такий же дух авантюризму, живого цікавості і невичерпного оптимізму.

Мама-Водолій дасть своїм свободу думки і дій, щоб вони могли добре попрацювати над розумінням власних меж дозволеного. Ніжна і весела, вона зуміє дати їм ту емоційну самодостатність, щоб жити в цьому байдужому світі.


Мама-Риби

Це найбільш чутлива мама, яка глибоко переживає за головну любов у своєму житті-своїх дітей. Вона турбується про їх щастя і добробут, робить все ... і більше, щоб вони були щасливі і задоволені своїм життям.

Головне - це не переборщити, захищаючи і оберігаючи своїх чад. Діти повинні набивати свої "шишки" як ми всі. Їм не можна заборонити жити і любити.

Дайте їм більше свободи і вірте в них!

у вас то правда? якщо порівняти вашу маму чи вас?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Marichka » 29 вересня 2013, 11:34

В мене не правда вийшло про мою маму.
Вчора мала з мамою конфлікт.Казала,що якби вона померла,то її похоронили б без мене,бо день перед тим я не брала слухавки і брат дзвонив і я теж з ним не поговорила...Кажу:Ти ж знаєш що ми того дня робили,які в нас були події.Мій телефон стояв десь в сумці в машині,я про нього навіть не мала часу думати.Прийшли біля 10 год:двоє маленьких дітей-погодувати,помити,передягнути,вложити спати...Я тоді їй ще дзвонила ввечері,то вона трубки не брала.А так,то щодня по два рази дзвонить,говорю,бо мушу:) Маю час,чи ні,цікаво мені слухати,чи ні...А вчора така втомлена була,пів ночі не спала,ввечері ще крутила виноград і не змогла більше з нею говорити,просто поставила трубку.Боюсь сама колись такою бути.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення flower » 29 вересня 2013, 11:43

І в мене якщо по мамі судити то неправда абсолютно, моє ніби сходиться. Але я не вірю в таке)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Кокетка » 29 вересня 2013, 11:44

Марічка, ти будеш зовсім інша :yes: , тому що бачиш як важко тобі в таких ситуаціях , і будеш старатися ніколи того не повторити ( мамі сумно, в неї то діти виросли, тобі ж "весело", лишній рух зробити нема коли, бо постійно діти поряд( годувати гратися, прибирати, готовити), мамі не хватає спілкування, а тобі його забагато зараз :yes: потрібно вам, то якось врівноважити :wink:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Кокетка » 29 вересня 2013, 11:48

flower написав:І в мене якщо по мамі судити то неправда абсолютно, моє ніби сходиться. Але я не вірю в таке)

у мене такі ж спостереження, єдине що правда, то мама мої табелі шкільні) зберегла)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення flower » 29 вересня 2013, 11:50

В тебе мама теж Рак))))
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення TanenRom » 29 вересня 2013, 11:57

а в мене зійшлось про мою маму, і про себе прочитала - то чиста правда :wink:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення irinka » 29 вересня 2013, 12:30

Я б не сказала що в мене повністю все сходиться... А якщо порівнювати з мамою то ми обоє риби, але в нас характери дуже різні, через що часто бувають суперечки... :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей