Глобальні оголошення!



Мама- подруга чи ні

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Оля » 28 вересня 2013, 20:39

Моя точно не подруга, і навряд вже нею стане. В дитинстві була "залізна дисципліна". Потім мама намагалася подружитися, але в глибині душі в мене багато обід та непорозумінь. Тепер я не маю бажання прислухатися, а хочеться робити все навпаки.
Оля Офлайн


 

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Ulkanet » 28 вересня 2013, 21:43

Оля написав:Моя точно не подруга, і навряд вже нею стане. В дитинстві була "залізна дисципліна". Потім мама намагалася подружитися, але в глибині душі в мене багато обід та непорозумінь. Тепер я не маю бажання прислухатися, а хочеться робити все навпаки.

дивно мені таке читати, якось аж обідно таке чути. В Олі певно ще немає своїх дітей. бо якби були , то вона б знала, що мама тримала "залізну дисципліну" не через те що вона така погана, а через те що в неї була така "хороша" дитина - на хвильку відвернувся і вже якийсь "косяк" :crazy:
шкода, бо Олю з її дітками чекають такі ж стосунки :cray:

яка б та мама (тато) не була, чи депутат ВР чи безробітна пиячка - це лише ваша мама (тато). і іншої у вас вже ніколи не буде. вона вас народила, і виховала. :sad: сумно отак бачити, як відштовхують найріднішу людину в світі. :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Shalimar » 28 вересня 2013, 22:17

Оля написала, шо в неи е Софийка (графа "диты")

Мне тоже непонятно по поводу "наоборот", но вполне могу понять на счет обид, недоразумений и нежелания прислушиваться. Она же это не с пустого места взяла?!
Бывает, родители что-то делают из лучших побуждений, а реакция детей - обратная...
"Благими намерениями выложена дорога..." - знаете, куда? - "... в Ад."

У меня тоже в детстве была строгость, дисциплина, порядок... Но я далеко не из "трудных" детей - спокойным ребенком была, послушным, безпроблемным... Так что, Улка, то не обязательно через те, шо Ти написала....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення taranjka » 28 вересня 2013, 22:18

Ulkanet залізна дисципліна в кожного інша. і не кожному потрібна залізна дисципліна.
я хоч і мама, а все таки така штука мені не подобається
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Ulkanet » 28 вересня 2013, 22:29

Shalimar то ти собі так думаєш що ти така файнюня була :hi: ти мами спитай що витворяла :hi: :hi: ::Р: ::Р: ::Р:

taranjka я твоїх дітей бачила, тому можу сказати що вони чемні і їм така дисципліна не тре. :rose: :rose:
але от в інших темах писали про дітей які сильно бються, підпалюють патики перед підїздом :crazy: і ше там щось було, а старші брешуть і крадуть гроші, прогулюють школу. то шо?? сидіти і тихим монотоним голосочком пояснювати що й до чого??
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення westa » 28 вересня 2013, 22:37

Нас з мамою теж не можна подругами назвати. Якось не склалося :sad: З братом у них чудові стосунки , можуть говорити на будь-які теми , а в нас щось не клеїться. Думала , що після народження мого синочка ми станемо ближчі , але на жаль, цього не сталося. Не можу їй вилити душу , боюсь нерозуміння. Поки що вдалих спроб не було.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Ameli » 28 вересня 2013, 22:42

А мені Слава Богу повезло!!! мама моя для мене і найкраща подружка і психолог і порадник і підтримка і розрада. Я дуже щаслива що маю таку маму.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення Shalimar » 28 вересня 2013, 22:43

я думаю, это от личностей зависит. "не сошлись характерами" - и все.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення taranjka » 28 вересня 2013, 22:53

може це моя наївна думка, але "дітей які сильно бються, підпалюють патики перед підїздом" це якраз і результат виховання, чи недовиховання. а ще скоріше байдужості в вихованні.
я знаю сімю, де мама тримала "залізну дисципліну". все життя. в 16 дитина втікла. потім ще багато було всякого, але зараз каже, що добре, що мама таке робила, бо було б ще гірше :crazy: . але я думаю, якби мама з малечку сприймала дитину як особистість, а не солдатика який має робити так і так, то так би не було.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мама- подруга чи ні

Повідомлення westa » 28 вересня 2013, 23:36

taranjka написав:може це моя наївна думка, але "дітей які сильно бються, підпалюють патики перед підїздом" це якраз і результат виховання, чи недовиховання. а ще скоріше байдужості в вихованні.

Повністю згідна.
Діти таким чином хочуть звернути на себе увагу , своїх батьків , однолітків , оточення. Навіть зараз бачу по синочкові , що він робить збитки тільки тоді , коли хоче гратися ,а я зайнята і не можу приділити йому увагу. Тоді він шкодить , але щоб я це бачила ( включає духовку , виймає крупи з ящиків , розсипає сміття ,... ).Думаю , якщо на дитину в такій ситуації тільки кричати , наказувати і далі не приділяти уваги , то з часом і будуть бійки , " патики перед під"їздом" та інше.
Якщо строга дисципліна поєднана з любов"ю , то з часом дитина це оцінить , а якщо без ... :sad:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей