Глобальні оголошення!



Особистий час з чоловіком

Рандеву з коханим

Повідомлення mari » 01 жовтня 2010, 21:21

Як давно ви запрошувала чоловіка погуляти разом? Зустрітись в кафе? Зробили сюрприз і придбали 2 квитки у кіно( на фільм який ЙОМУ подобається)? Розклали свічки по хаті у формі сердечка коли він прийшов?

На які видумки ви готові? Як часто рандевуєте?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення Ira » 01 жовтня 2010, 21:49

До вагітності досить часто, а потім це все відійшло на задній план. А даремно!!! Добре, що Ви нагадали. Поділіться і своїм досвідом :clapping:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення мешканка » 02 жовтня 2010, 09:39

Ми частенько щось таке робимо: свічки, романтичні вечері, прогулянки, побачення в кафе... Для мене це є фундаментальним для нормального розвитку стосунків і мій чоловік, нарешті, це зрозумів. Йому це не настільки важливо, як мені, але все ж, прикладає зусилля...і це для мене багато важить. Думаю, ми самі маємо наповнювати наше життя приємними моментами, хотіти цього і працювати для цього, тоді й стосунки будувати буде значно легше і не такою "гнітючою" стане буденність.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення Apolloniya » 26 листопада 2010, 01:24

А мій чоловік трохи дивний... Він, ніби, соромиться вітати мене з річницями чи Днем Закоханих, а в звичайні будні продовжує дивувати. Наприклад, коли йде раніше з дому, може залишити мені сніданок на столі і солоденьку записочку, або сперечатися до піни з рота, але зробити все так, як мені подобається, хоч я і здаюсь завжди першою. А на останні вихідні він запросив мене в Париж. Поїздка видалася так собі, але кожен раз коли про свого милого думаю, крила за спиною виростають :yahoo: :heart: :heart: :heart:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення Marta » 26 листопада 2010, 01:36

Париж.....мммм....Це моя мрія- щоб чоловік подарував мені вихідні в Парижі....))

До одруження робили такого всякого багато, проявляли фантазію, щось один для одного видумували...
Потім, з народженням донечки, трохи то все відійшло на задній план, і не було мені реально можливості залишити її і піти собі кудись спокійно посидіти...)
Недавно влаштували собі таке рандеву- вперше положили Лізу спати (вона вже спить всю ніч) і пішли в подоляни в М"яту, замовили собі глінтвейн, кальянчик, перечитували наші старі СМС-ки, (я ще все зберігаю на старому телефоні), які ми тоді...вірші один одному писали, як кожного вечора слали повідомлення з побажаннями солодких снів і всякими милими словами...
Гарно посиділи, посміялися, треба робити так частіше!)
Думаю на День Валентина щось організувати таке з сюрпризом, чи на його день народження....
Marta Офлайн


 

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2010, 18:27

Недавно влаштували собі таке рандеву- вперше положили Лізу спати (вона вже спить всю ніч) і пішли в подоляни в М"яту


Марта,але дома ще хтось був :???: ,бо я знаю випадки,як дітей лишали вдома сплячих і йшли в кіно :shock:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення Marta » 26 листопада 2010, 19:04

Ой, ні, та, звичайно, був!!!))
Нє, я так би не ризикнула...((
Всяке може статися...Я тоже знаю такі випадки, що лишають самих-самі на дискотеку- такого категорично не розумію...
Marta Офлайн


 

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 19:12

Marta написав:перечитували наші старі СМС-ки

Оце тєма. Уявляю, як би я ржала :good: . Колись робили ремонт в тій квартирі, де жили після весілля, то знайшли якісь валентинки і всяку ту макулатуру. То, повірте, я не вірила, шо то я писала ТАКЕ :oops: :scare: . Якби не мій почерк... Я взагалі страшний романтик, то вже як пишу шось ТАКЕ, то воно проймає аж до кісток :oops: . Такшо сміялася, казала. шо то певно якась інша жінка писала чоловікові. но не я :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення Marta » 26 листопада 2010, 19:16

ну, ми тоже ржали, але прикольно ніби повернутися в ті часи, коли все починалось, тоже не віриться, що ми могли ТАКЕ писати один одному..))))))і фантазія не іссякала..)))))
Marta Офлайн


 

Re: Рандеву з коханим

Повідомлення TanenRom » 05 лютого 2011, 21:42

о ми недавно з чоловіком також знайшли свої старі писульки - ото романтика була ... :heart:

не віриться, що разом ми уже більше 8-ми років, так не помітно промайнув цей час!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron