найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Особистий час з чоловіком

04 березня 2013, 17:26

В 7-й, правда вдень мало спить.
Минулої зими півшостої вже був підйом, так що прогрес :aplo:

Re: Особистий час з чоловіком

04 березня 2013, 17:29

моя малеча зараз лягає спати до 21 (один сон вдень), то я часто ше дивлюсь фільм з чоловіком, дуже люблю цей час, коли доня спить, можна спокійно чай попити, цукерку схрумати, не ховаючись :dreams:
а так взагалі мало часу з чоловіком проводимо разом, бо приходить пізно з роботи і по вихідних часто працює :sad:

Re: Особистий час з чоловіком

17 січня 2014, 00:55

після народження дитини особистого часу стало бракувати......а тепер коли мала трохи підросла то ми можимо лишити її на деякий час з моєю мамою і кудись піти

Re: Особистий час з чоловіком

16 серпня 2017, 09:43

У вас є осо6истий час з чоловіком?
В нас-є.Зараз це стало на6агато легкше організувати,коли діти вже підросли,ГВ закінчене і сплять цілу ніч.Відповідно,я не ввечері не "падаю з ніг".

Re: Особистий час з чоловіком

16 серпня 2017, 10:03

в нас його НEМАЄ :dash:
Ніхто нe допомагає і цe так часами напрягає, що хочeться вити.
Так мрію коли діти виростуть поіхати з чоловіком в гори і сидіти на вeршині, щоб мeнe ніхто нe дьоргав..
В мeнe криза, нe дивуйтeся :sad:

Re: Особистий час з чоловіком

16 серпня 2017, 11:13

Marichka Як проводите вільний час? Ходите кудись, куховарите разом, дивитесь фільми?

Re: Особистий час з чоловіком

16 серпня 2017, 21:18

В нас є:) он разом сапати будeмо на днях:)

Re: Особистий час з чоловіком

16 серпня 2017, 21:54

ми теж сапаємо разом,як виходить
але я не применшувала 6 вартості часу на щось романтичне в подружжі

Re: Особистий час з чоловіком

16 серпня 2017, 22:42

Natalinda написав:В нас є:) он разом сапати будeмо на днях:)

А ми сьогодні пололи город разом і свекруха збоку :ha:

Re: Особистий час з чоловіком

17 серпня 2017, 01:00

Напевне в кожного своя романтика) А може я й не романтик.
В нас дуже давно немає просто часу нічим не наповненого, переважно його не вистачає завжди)
Ми сапатимемо в задоволення, бо це не ненависна картопля, а улюблени виноград)))

Але от після того як написала про сапання, в принципі жартома, згадала що і біля бджіл ми стараємося бути завжди разом, навіть тоді коли чоловік і сам може впоратися. Для мене це романтично, намагатися все робити разом. І не так страшно що ми не маємо часу дивитися разом фільми і гуляти, це нас не віддаляє, а навпаки зближує.
Відповісти