Глобальні оголошення!



Куди дівається любов

Куди дівається любов

Повідомлення Неведимка » 29 вересня 2011, 16:06

Нашому синові було півтора місяця, коли мій коханий подзвонив з роботи і сказав, що він зустрів іншу, а ми йому не потрібні "на сина йому взагалі наплювати "..... Він поїхав за тисячі кілометрів, що б я не влізлаа в його життя. Самотність і сльози стали моїми друзями. Ця людина вбила у мені віру в людей.Моє серце розривалося на частини, я просто повільно вмирала. Мене зрозуміють тільки ті, хто був у цьому пеклі з якого якщо і є вихід і знаходиться в нашій підсвідомості, на яке ми ніяк не можемо вплинути. Рівно рік я прокидалася і засинала з його ім'ям. Я чекала, що він повернеться, але цього так і не відбулося. Я його не забула, немає сил забути. Просто біль не може пройти. Я починаю нове життя! Через півмісяця я поїду разом з сином з того життя, де можливо почати все з початку через те, що пам'ять не дає забути ЩАСТЯ, ЛЮБОВ, РАДІСТЬ І ВІРУ - ЯКІ У НАС БУЛИ, але в одну мить все відняли. А як же сину розказувати про любов, яка була і десь ділася?
Неведимка Офлайн


 

Re: Куди дівається любов

Повідомлення krapk@ » 29 вересня 2011, 16:36

Відповідь в класиків:
Если жизнь тебя обманет,
Не печалься, не сердись.
В день уныния смирись.
День веселья, верь, настанет!
Сердце в будщем живет.
Настоящее постыло...
Все мгновенно. Все пройдет!
Что пройдет, то будет мило.
(Пушкин)

А цей вірш написала дівчина, яка пережила схожу біль як ти:
Умер кто-то другой, не я умерла,
Умер кто-то, кто мне не нужен...
Я ему боль, печаль и тоску отдала,
Словно горстку черных жемчужин.

Он теперь далеко-далеко,
Я тревожить его не стану...
Майский день, а на сердце тепло и легко,
Словно ты возвратился нежданно.

А трава зеленеет и тянется ввысь,
Корни дуба асфальт пробивают...
Что-то кончилось... что-то, но только не жизнь,
Ветерок мне смеясь напевает.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Куди дівається любов

Повідомлення Перлинка » 29 вересня 2011, 17:03

Неведимка

і це минеться

повір ,ти ще будеш щаслива ,просто треба знайти в собі сили втерти сльози і жити далі

цей чоловік зрадник та негідник,навіщо тобі такий?навіщо за ним сумувати ,я би поспівчувала просто тій жінці з якою він зараз,бо не факт що і з нею колись так не вчинять

на світі ще море самотніх прекрасних ,добрих ,люблячих чоловіків

але лиш дівчата,прошу вас не плачте,не жалійте себе і не сумуйте ,бо від таких заплаканих втікають ,потім вже як він буде твій,то можна буде і поплакатись,бо ясно що всім хочеться щоб хтось пожалів,пригорнув,підтримав ,але не відразу ,це чоловіків лякає та угнітає
і чим довше перебуваєте в такому депересивному стані,тим на довше відтягуєте можливість нових щасливих стосунків
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Куди дівається любов

Повідомлення krapk@ » 29 вересня 2011, 17:09

а в мене є питання. Все було справді чудово, і раптом подзвонив і сказав таке???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Куди дівається любов

Повідомлення ЗІрка » 29 вересня 2011, 21:25

krapk@ написав:а в мене є питання. Все було справді чудово, і раптом подзвонив і сказав таке???


в мене була така ж ситуація... правда без дитини, але я була надто молода, щоб зрозуміти що це ще не трагедія. зустрічалися, любилися аж раптом поїхав до Києва і пропав, поміняв номер телефону, а коли я дізналася і подзвонила (мусіла ж почути на власні вуха що то кінець) сказав "не ображайся, але..."
вже будучи заміжньою зрозуміла наскільки різні ми з чоловіками. але і серед них трапляються свідомі, а бувають і покидьки... почитай-послухай Ірену Карпу (мені свого часу дуже допомагала її життєва позиція). як би це не банально звучало, але все буде добре... земля крутиться, дитинка росте, а знайти порядного чоловіка - питання часу... і цей досвід в майбутньому вам згодиться, бо будете мудріші та сильніші, вимогливіші до людей, що вас оточують.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Куди дівається любов

Повідомлення mari » 30 вересня 2011, 20:32

Неведимка, треба старатись відпустити ситуацію і віддати її іншим:Богу, сповіднику, друзям виплакатись, напиши йому прощального довгого листа з усіма своїми словами(і не відправляй а знищ його зі злості),т.і.:є лесятки різних способів, виплач, розізлись, не носи в собі, пробач і забудь. Займись собою:танцями, творчістю, благодійністю.

Думаєш, о легко, мені так казати. Розумію що ще мало часу пройшло що це незрозуміло і дуже боляче для тебе . Але поки ти цього не зробиш і не переступиш життя яке було вчора- нове не розпочнеться. Час лікує все але він також і швидко минає.
Знаєш дехто все життя жаліється і плаче від болю, але життя проходить.

Ти обов"язково ще зустрінеш своє справжнє кохання, і тоді син зрозуміє що ти щаслива, і не буде задавати лишніх питань. Він сам все зрозуміє.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей