Глобальні оголошення!



Свого щастя на чужому не збудуєш

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення oksana.tesliuk » 08 квітня 2011, 15:59

Перлинка написав:
Зірочка написав:Таких женщин треба за патла :niger: бо страдають діти


згідна,а з чоловіками що робити?якщо жінок за патла,то їх за що?


:lol: :lol: :lol:

А якщо серйозно, то я не знаю жодного чоловіка, який розбив би сім'ю, аби потім одружитися з тою жінкою. Коли в якійсь сім'ї криза, то окрема категорія чоловіків лише може з цього скористатися, маю на увазі підбити таку жінку на секс пару разів, щоб було що в старості згадати, так-сказать. Якщо хтось таке бачив, розкажіть, мені дійсно цікаво. Бо я більше спостерігала, що жінки розбивають сім'ї. Але нормальний, з почуттям власної гідності, відповідальний чоловік ніколи не залишає дітей, сім'ю та ті відносини, які він будував роками, заради того, щоб починати все спочатку. Максимум - "відведе душу" десь на стороні, поки все вдома вляжеться. Тому, якщо чоловік і піде до іншої жінки, то хай вже вона дістанеться йому з "патлами". :grin: Нащо втрачати власну гідність заради такого чоловіка?! Але це лише мої власні спостереження і висновки. :beer:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення гра з вогнем » 08 квітня 2011, 16:03

дурна приказка.
доречі у собак та інших тварин досить часто зустрічаються гомосексуальні зносини, типу я сильний - ти слабкий
окрім того тварини готові до зносин лише у певні короткі періоди течки, тому да, повина самка якимось чином демонструвати, що вона готова, це закон природи...... людей все відбувається інакше, тому дане прислівя надто некоректне і покликане лиш принизити когось, щоб перекласти провину і виправдати себе
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення Ira » 09 квітня 2011, 09:54

Я знаю таку історію, коли жінка, познайомившись по інтернету з чоловіком, кинула свого, забрала дитину і поїхала до того. Правда, поживши 8 місяців там, повернулась додому, але її чоловік не пробачив, залишив квартиру їй і пішов. ТОді, той з іншого міста приїхав до неї, але вона не захотіла жити разом, то він знімає квартиру і вони зустрічаються. А дитина обох називає татами.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення rusia » 09 квітня 2011, 10:33

Розказую реальну історію яка зараз відбувається в одному з сіл тернопільської області(просто чоловікові колишні сусіди).Сімя ,2 дітей хлопчик і дівчинка,ходять в садік,чоловік займається фермерством,дружина в районному центрі находить собі коханця,забирає дівчинку,хлопчика лишає татові, і починає жити окремо,правда не знаю чи з тим коханцем.Діти ж ходять в один садік,мама почала ігнорувати хлопчика,в дитини депресія типу мами хочу.Що там далі буде не знаю.Но бачу одне-саме більше страдають невинні діти. :( :cry: :cry:
rusia Офлайн


 

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення Melisa » 09 квітня 2011, 11:12

rusia написав:Чи таке щастя справжнє? побудоване на чужому горі та сльозах?? Таке реально??

Ну, різні є ситуації. В мене от подруга живе з чоловіком, в якого була сім"я. Каже, що з першою його дружиною в неї хороші відносини. Діти часто приходять до них. Увагою тата не обділені. Вона особисто теж щаслива. Звісно то все жіноча мудрість надбана роками, може так зразу і не було все добре, але люди зуміли знайти золоту серединку, що не може не радувати. всім добре.
особисто я ще тих старих принципів, і вважаю, що чоловік має бути один і на все життя (як і жінка), але якщо людям так добре, якщо вони змогли знайти вихід, то чому б і ні?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення бережаночка » 09 квітня 2011, 11:13

правило жнив ще ніхто не відміняв-якщо стосунки пари вичерпались самі по собі і людина знайшла собі нового партнера-то одне,а якщо будувати свою нову сім"ю на сльозах дітей то щастя точно не принесе
маю таких знайомих де чоловіка забрала з сім"ї любовниця,вони прожили разом гарне життя,народили 2 доньок,одружили їх,самі досить заможно живуть
а от сімейне життя доньок повторило ситуацію батька-обоє розлучені,при чому не зі своєї волі і їх діти,онуки того чоловіка виховуються без батька
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення Радмила » 09 квітня 2011, 13:17

Я знаю такий приклад з життя. Історія давня. Хлопець прийшов з війни, мама одружила. Народився син. Чоловік поїхав вчитись і зустрів дівчину - кохання на все життя. Довго приховував, що одружений. А потім розвівся і прожив з другою дружиною все життя. Пережили вони тяжкі роки. Мабуть таки дійсно, чужі сльози віддаються. Бо перша дитина в них померла. Жінка тяжко хворіла, перенесла тяжку операцію. Але не кинув, а все життя між ними було оте справжне кохання, що і в гоір і у щасті. І зараз вже пройшло більше 10 років після його смерті, в неї правнуки, але вона любить його.
Сина свого він утримував і допомагав. Підтримував з ним нормальні відносини до кінця свого життя.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення krapk@ » 09 квітня 2011, 15:52

гра з вогнем написав:дурна приказка.
у людей все відбувається інакше, тому дане прислівя надто некоректне і покликане лиш принизити когось, щоб перекласти провину і виправдати себе


Всі дуже мудрі до пори до часу. А приказку не я придумала а народ, народ в нас розумний. І реально, якби вона сказала ні одруженому чоловіку, то б нічо не було. В нас не всі гвалтують на вулиці жінок. А криза буває в усіх стосунках.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення krapk@ » 09 квітня 2011, 17:12

гуд, кожен написав свою думку. Та і щиро кажучи я нікого ні з ким не порівнювала. Просто, так, згадалася приказка :P Стосунки мого екс мене зараз жодним чином не хвилюють (ну добре - добре, гріють слова, що він з нею лиш через її вагітність ). Але по темі-думаю то лиш винятки, коли дійсно реальна розлучниця буде щаслива. Звісно інша справа, якщо стосунки були на фініші.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Свого щастя на чужому не збудуєш

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 01:51

все звичайно добре коли не:
симпатична дівчина надибала жонатого мужчину і хоче забрати його зі сім"ї
коли чоловік забирає жінку одружену зі сімї
тоді щастя що не говоріть не буде
життя як бумеранг,варто про те пам"ятати
Euphoria Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей