Глобальні оголошення!



Кому в вашій сім'ї дістається самий ласий шматок?

Re: Кому в вашій сімї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення TanenRom » 31 березня 2011, 22:49

lore1ei написав:тому я за рівність!!!


і я за рівність, навіть зараз малу вчу ділитись!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Кому в вашій сімї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення Yummy mummy » 01 квітня 2011, 01:18

І я за рівність :гуд: ,потрібно вчити з самого дитинства,ділитися і не жаднічати..
Так як нас було троє в сім"ї(я і два молодших брата),приходилося завжди ділитися, і наприклад коли комусь з нас давали щось смачненьке,ми казали що нам треба 3 ,бо незнали шо з тим одним робити :? ...Так і зараз ,завжди пам"ятаємо один про одного..

А в теперішній сім"ї ласий шматочок ділимо з чоловіком порівну(правда він частенько відмовляєтся на мою користь :grin: ),а скоро ще і синочок ввійде в долю...
А бабака-це круто :tipok: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Кому в вашій сімї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення krapk@ » 01 квітня 2011, 13:16

і я за рівність, але реально виходе все одно не так. Особливо якщо 2 дітей то меньшому завжди більше поблажок, і не спорте.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кому в вашій сімї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення taranjka » 01 квітня 2011, 13:27

між дітьми порівну, а батьки часом можуть і обійтися. я так думаю. в мене молодша сестра, так от, не памятаю, щоб вона отримувала більше.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кому в вашій сімї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення mala-karta » 01 квітня 2011, 13:27

krapk@, в нас так і було, що меншому більше поблажок :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Кому в вашій сім'ї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення Marichka » 06 жовтня 2017, 20:10

А у вас як?
В нас,в основному,порівну.
Але,якщо знаю,що дитина хоче круасана,а я не хочу йти в магазин ще по те саме,то прошу чоловіка,що6 залишив дитині.А йому пропоную щось інше.Але,якщо відкриваємо шоколадку,то вчимо дітей ділити на всіх.
В мене мама ділила дітям,со6і часто відмовлялась і мені то дуже не подо6алось.Часом,пам"ятаю,неприємно мати щось одній,знаючи,що і вона таке лю6ить.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кому в вашій сім'ї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення Tajga » 07 жовтня 2017, 13:15

Читала якось таку притчу.
Був однієї жінки малий синок. І всі бачили, що як щось дитині діставалося їстивне, то мама завжди перша відкушувала, а то й ділила на двох. Люди поза очі за те її засуджували. Минули роки, і тепер люди дивились на матір і заздрили їй, мовляв, що за син в неї чудовий, так матері допомагає, все що має - ділить з нею...
Дуже справила на мене враження.
Як все віддаєш дитині, то чекаєш (ну не чекаєш, але думаєш, що так має бути), що потім вона тобі почне давати... Але, на мій погляд, дитина не сприймає себе, як щось відокремлене від батьків (в малому віці), ну і просто фіксує пріоритети. Тобто віддають їй, значить пріоритет для неї і тільки для неї.
В нас дома ділиться все. Особлива мука, коли хтось приносить з садочка (школи) смаколики з нагоди ДН... Всі цукерки діляться на всіх, ріжуться часом і "Ромашки" на 4 частини, як і "Джеки". А часом щось неподільне я відкладаю, і купую ще три таких самих, щоб було кожному (пакетик соку, йогурту чи Барні, наприклад). Хоча часом в силу вступають смакові симпатії, і цукерки діляться не кожна на всіх, а кожному, хто яку хоче.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Кому в вашій сім'ї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення erinaceus » 09 жовтня 2017, 15:51

Я теж за те, щоб все ділилося порівну, щоб дитина знала, що всі рівні. Це принесе користь в майбутньому.
А ще дуже мені не подобається, коли з останнього намагаються дитину нафарширувати по повній: найкращий одяг, іграшки, телефони-планшети і т.д. А самі батьки собі відмовляють у всьому. Йде інколи така гарна дитинка, все на ній новеньке, а збоку мама така збідована, худюща, в одязі 20-літньої давності, з волоссям, яке не бачило перукаря роками... То яке може бути в дитини сформоване правильне уявлення про світ, соціальні ролі, справедливість і тд.?! Я розумію, що дитині хочеться все найкраще і готовий останнє віддати. Але щасливі мають бути всі. Ми, перш за все, виховуємо власним прикладом. І зачухана, збідована мама не може бути найкращим прикладом любові до себе, самоповаги особливо для дівчинки, особливо у підлітковому віці.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Кому в вашій сім'ї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення кcuxa » 09 жовтня 2017, 21:23

А я бачила навпаки мама в одязі останнього тренду, з манікюром та причоскою і дитина в штанах 20 літньої давності і в туфлях з постираними носиками.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Кому в вашій сім'ї дістається самий ласий шматок?

Повідомлення Marichka » 10 жовтня 2017, 10:05

Кожен має свою модель.В неділю 6ачила і маму в старомодньому дешевому,і дитину в одязі від когось,по дуже старій моді-а дохід мають непоганий.
З6оку теж мені дивно-але то таке :confused:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron