Глобальні оголошення!



Креативність. Розбуди свої таланти і незвичні ідеї

Креативність. Розбуди свої таланти і незвичні ідеї

Повідомлення mari » 04 листопада 2010, 21:23

Давайте поділимось своїми поглядами на полегшення життя по-креативному і цікавому :lol:

1. Прибирай за допомогою танців( тряпочки привяжи до тапок і вперед танцювати по паркету)
2. Не маєш гроші на нові шпалери? Малюй фарбами з дітьми на стінах. Різнокольорові відбитки пальчиків- що ще цікавіше хто бачив?
3. Малюй бажання і плани кольровими олівцями у вигляді предметів, образів. Наприклад- список в магазин. Включиш
асоціативне і візуальне мислення.
4. Метод 6 шляп. Ролева гра.( при сумніві щодо якихось відчуттів) Уяви що одягаєш на голову шляпу певного кольору і відповідаєш на питання собі:
зелена- як ще можна поступити; синя- що робити в цій ситуації; жовта- що доброго в цьому; чорна- не спіши, до чого це може привести; біла- чому ти саме так вирішила; червона- які відчуття при цьому виникають.
5. Роби експерименти- вірш розповідай з останнього слова а не з першого.
6. Придумуй придуманки- наприклад, для чого можна використати туфлю( розбивати горіхи, посадити вазон, прибити до стіни і вішати там замість вішалки на каблук речі)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Креативність. Розбуди свої таланти і незвичні ідеї.

Повідомлення Nymydora » 04 листопада 2010, 22:06

коханий подарував на День матері гарнюні тапки-песики. Виявилися малі. ПРиклеїли на двері в передпокої: вийшли кишеньки на ключі і гребінці
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Креативність. Розбуди свої таланти і незвичні ідеї.

Повідомлення mari » 04 листопада 2010, 22:13

Молодець!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Креативність. Розбуди свої таланти і незвичні ідеї

Повідомлення mari » 21 січня 2011, 02:18

Розморозимо романтику разом. Тим більше що свято Валентина можна при бажанні робити щодня!

Розпочнемо ділитись ідеями? Вірю, що усім це пригодиться!

1.Купуємо ввечері феєрверк з сердечками, і замість будильника крутимо ним над чоловіком. Сердечка сипляться на ліжко і ви обоє в повному ауті! :aaaaa: Десь 30 гр.

2. Купіть рожеву пасту, наприклад пародонтакс, і зранку намажте лоб чоловіка у формі сердечок. Головне, слідкуйте щоб головою не вертів, поки спить :lol: Можна і фломастерами ;-) десь ціна в районі 35 гр.

3. Зготуйте оладки у формі сердечка, омлетики, хліб а всередині сердечко з смаженого яйця. Десь 10 гр.

4. Разом вирушіть у кавярню. Здається що в кавярні на Валовій роблять капучіно і посипають сердечком. Не дорожче на двох за 30 гр.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Самі незвичні романтичні ідеї які обійдуться дешевше 100

Повідомлення mavpusya » 21 січня 2011, 05:51

Марі, Ви як завжди - велика оригіналка! :zybu:
А кава із сердечком на Валовій ням-ням! Вже більше року там не була, гарний привід навідатись буде...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Самі незвичні романтичні ідеї які обійдуться дешевше 100

Повідомлення Nymydora » 21 січня 2011, 14:40

нарізати з кольорового паперу багато-багато маленьких сердечок, запакувати і конверт і вислати коханому поштою. Як відкриє листа, то його просто засипле злива ваших почуттів :zybu: Але на роботі хай ліпше не відкриває, а то змусять прибирати ;-)
Дешево, як борщ - до 10 грн пачка кольоровго паперу і щось там трохи конверт з маркою. МОжна, звичайно, потратитися на кур'єра, але не думаю, що чоловік хотів би свідків такого освідчення :zybu: :zybu: :zybu:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Самі незвичні романтичні ідеї які обійдуться дешевше 100

Повідомлення TanenRom » 21 січня 2011, 14:46

а я на чоловікове 25-ти річчя робила ось так:надула 25 повітряних кульок, у кожній з яких була маленька записка, в якій було зазначено: я тебе кохаю, тому що.....
дуже йому таке сподобалось, а ті записки зберігає ще й досі!!!
25 кульок - можна купити не дорогі по 50 копійок - 25*0,50 = 12,50
а записки можна написати від руки, і вирізати з будь - якого паперу!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Самі незвичні романтичні ідеї які обійдуться дешевше 100

Повідомлення Lesya » 21 січня 2011, 17:50

Коли ми ще зустрічались, я зв"язала йому шарф. Купила подарункову коробку в Гранді (там де колись откритки продавались), запакувала... Він той шарф вже 3 зими не знімає, хоч минулого року купила хороший кашеміровий. Досить романтично - вовна з шерстю 1 моток біля 20 грн + кілька ночей.

Минулого року подарувала синочка. Взагалі безкоштовно вийшло, але тут недолік - наперед треба готувати за 38-40 тижнів. :zybu:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Самі незвичні романтичні ідеї які обійдуться дешевше 100

Повідомлення Anyri » 23 січня 2011, 14:18

Зображення

Колись чоловік моєї подружки поїхав на заробітки в Америку, а вона залишилась закінчувати інститут. Одного разу він вислав їй фото своєї кімнати. Вся стіна була заклеєна її фотографіями. Дуже романтично :kiss girl:

Щоб не псувати стіну думаю можна зробити велике серце з картону (пінопласту, поролону, чого там фантазія підкаже) і зібрати на ньому пам’ятки про найкращі ваші моменти. Для тих, хто зберігає фото виключно на комп’ютері - привід надрукувати ;-)
Anyri Офлайн


 

Re: Креативність. Розбуди свої таланти і незвичні ідеї

Повідомлення mari » 13 лютого 2011, 12:14

ЦІКАВІ ІДЕЇ
Люблю тебе за те …

Я вирізала багато-багато сердечок з кольорового паперу, і на кожному написала за що я люблю свою людину.

Це було непросто скласти визнання, наприклад, Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ ЗА ТЕ, ЩО ТИ вариш МЕНІ смачну кашу і т.д. У голову йшло все підряд. Так от всі ці сердечка я поклала в коробочку, куплену спеціально для цього дня. І дала вранці.

Ввечері мені було висловлено багато подяк …
Автор Олена

Незвичайний подарунок
у День Святого Валентина довго ламала голову над тим, що вибрати йому в подарунок. Знала точно, що це повинен бути не диск, з популярною музикою і не черговий набір нижньої білизни. Після того, як мною були вивчені красиві вітрини багатьох магазинів, я вирішила, що покладатися доведеться на власну фантазію.
| +
Рішення було прийнято. Я зробила свій вибір на користь вишитій власноруч невеликої картинки. Найприємніше і дивне, до цього я не мала жодного уявлення про вишивку гладдю та хрестиком, але велике бажання саме здивувати свого чоловіка, взяло гору. Кілька днів я спілкувалася на форумах з дівчатами, для яких вишивка – улюблене хобі. Вони мене підбадьорили, дали масу потрібних порад і допомогли вибрати відповідну схему.

Коли я вставила своє маленьке творіння в рамочку, то зрозуміла, що при бажанні дарувати радість – немає нічого неможливого. На мене на відстані витягнутої руки дивилися два рудих кошеня, тримали один загальний келих ігристого шампанського.

Таким ось опинився мій скромний подарунок, але думаю, що обраний мною сюжет виявився кращим доповненням до слова “люблю”, в цей незвичайний лютневий день.
Автор Олена

Стінгазета про кохання

Потрібно:

- Ватман червоного або рожевого кольору;
- Побільше фотографій (його, Ваших і спільні);
- Різноманітні веселі цитати про любов і стосунки між чоловіком і жінкою;
- Клей, ножиці.

Я надрукувала (можна написати від руки) цитати, вирізала їх, підібрала до них відповідні фото, приклеїла.

Всі оформила сердечками (продаються такі наклейки, дуже зручно, але можна намалювати самій).

Робила не більше години, коли його не було вдома, повісила перед приходом на стіну, захопленню було море, тому що своїми руками і дуже весело.

Газета висіла потім у нас довго, радуючи око.

Ось деякі цитати:

* У жінок все серце – навіть голова. Жан Поль (моє лице, обведена сердечком)
* Зовнішність чоловіка служить досить малим запорукою за нього, але, тим не менш, вона являє собою щось значне. М. Монтень (його голий торс)
* Щастя – це не станція, на яку ви прибуваєте, це манера подорожувати (фото з спільних поїздок)
* Немає більш щирої любові, ніж любов до їжі (він з апетитом поїдає сосиску)
* Ідеальний чоловік не п’є, не курить, не грає на скачках і не існує (він з сигаретою)
* Любити – означає не дивитися один на одного, любити – означає дивитися в одному на правлінні. А. Сент-Екзюпері (ми разом дивимося вдалину)

Автор Ріккі-Тіккі-таві

Повітряні кульки

Повернувшись додому в пригніченому настрої і думаючи, що про мене незаслужено забули і що ніхто мене не любить, ніхто не розуміє, я увійшла до кімнати, включила світло і ледь не впала …. Рівно половина кімнати була заповнена різнокольоровими перламутровими повітряними кульками!

Звичайні кульки перемежовувалися кулями у формі червоного сердечка! Не уявляєте, як було приємно, незвично і несподівано.

По-моєму, непогана ідея для привітання. Я в них борсалася весь вечір. :-)
Автор Олена

Знайди мрію

Якось я їхала додому і думала, як же привітати мого дорогоцінного з Днем закоханих, і ось, що мені спало на думку.

Я приготувала червоні свічки, вечеря, після того, як мій чоловік повечеряв він приліг на ліжко, я запалила свічки, включила Enigmу і запропонувала зіграти в гру.

Він повинен був на мені (в моєму білизна) знайти всі заховані мною сердечка з побажаннями. Для чого потрібно було дуже акуратно мене роздягати. Якщо сердечко падало з білизни, то бажання, яке там написано, не збувається. Таким чином, мій Улюблений дуже акуратно роздягав мене, при цьому, цілуючи, читав усе, що написано на сердечках, після чого вважається, що написане обов’язково здійснитися. Він зібрав усі сердечка і жодного не впустив..
Автор Марія

Символ кохання

Треба сказати, що улюблений мій- людина забезпечена і оригінальна, подарувати хотілося щось символічне, і ось мене осінило.

Я купила о-о-дуже красиву пакувальну коробку в клітинку, і САМЕ КРАСИВЕ ЯСКРАВЕ ЧЕРВОНЕ ЯБЛУКО – ось він, символ любові! Зав’язала коробочку стрічкою і піднесла!

Як він був здивований! Це був незабутній подарунок!
Автор Марія

Подарунок коханому

Продумай весь ваш день і запасися валентинками і маленькими сюрпризами. Запрягти їх в усі кишені і скриньки коханого. Наприклад, одягаючись на роботу, він знайде в кишені свого пальта маленьку листівочку у вигляді сердечка з написом усередині: “І це тільки початок …”.

Збираючись завести машину, нехай побачить маленьке плюшеве серце, що висить на салонному дзеркалі.

У розпал робочого дня нехай кур’єр принесе йому валентинку від твого імені і червону троянду. Потім подзвони йому і скажи, що з нетерпінням чекаєш його додому … любиш, цілуєш і обіймаєш.

Він до кінця робочого дня просто не зможе викинути з голови мрії, думки, здогади про майбутній вечорі і просто “прилетить” додому ввечері з шикарним букетом!

Зустрічай його в “повному озброєнні”.
Автор Ольга

Подарунок в останню хвилину

І ось вже 14 лютого, а у вас все ще немає подарунка для коханої / коханого, та й гаманець до середини місяця помітно спорожнів … Не впадайте у відчай! Ось кілька ідей.

Старе добре любовний лист ніколи не вийде з моди. Тільки, будь ласка – рукописний! Напишіть визнання в любові на гарному папері бажано рожевого кольору, скрутіть трубочкою, перев’яжіть шовковою стрічкою, до згортку можна додати червону троянду.

Проявіть творчість! Оформіть зі спільних фотографій, театральних програмок та інших дрібничок строкатий колаж / картину. Для цього вам знадобиться: шматок ватману / картону, клей, фотографії і трохи уяви.

Вона постійно говорить про дієту? Розробіть для неї особливий дієтичний план. Напр.: 10 хвилин інтенсивних поцілунків спалюють 100 калорій.

Подаруйте своєму партнерові лотерейний квиток, на якому великими літерами напишіть: “Мій головний виграш – це ти!”

Нагородіть свого улюбленого орденом (з шоколаду) просто за те, що він є.

Зробіть фото в фотоавтоматом з чарівною посмішкою на губах, тримаючи в руках табличку з написом: “Я тебе люблю!”.
Автор Наташа

Щоб знав весь світ!

Наш співробітник вирішив завчасно привітати свою пані серця. На снігу під її балконом червоною фарбою великими літерами він написав: “Наталочко, як я тебе люблю!” Навіть у місцевих новинах показували!
Автор housewife

Як здивувати свою кохану

Повітряні шаріки
На пожежній драбині рано вранці піднятися на поверх своєю коханою і, постукавши у вікно (на 8 поверсі), на очах у здивованих сусідів, які гуляють з собаками, вручити їй величезний букет з освідченням у коханні!

Історія зовсім правдоподібна!
Автор Тетяна

Невеликі ідеї

* Подайте сніданок у ліжко.
* Приготуйте все найулюбленіше або сходіть в ресторан на спеціальний романтичний обід.
* Пошліть вашому Валентину квіти на роботу. Якщо Ви перебуваєте в скрутному матеріальному становищі, то хоч 1 квітку. Пам’ятайте, головне – не кількість, а увага.
* Присвятіть йому улюблену пісню на радіостанції, яку він слухає.
* Зробити що-небудь несподіване, те, що зазвичай робить він для Вас.
* Вишийте “Я люблю тебе!” на його наволочці або напишіть це стійким маркером.
* Напишіть йому любовний лист чи вірш прочитали разом.
* Напишіть “Я люблю тебе” кремом для гоління або помадою на дзеркалі.
* Якщо ваш коханий збирається бути далеко від вас у цей день, покладіть валентинку йому в багаж з позначкою “Відкрий мене 14 лютого”.

Автор housewife

Зірка

Зірка для коханої що ж, якщо ви дійсно хочете, щоб ваш улюблений залишився задоволений подарунком і святковий вечір “дихав” любов’ю і вдячністю до вас, то вам варто зайнятися всього лише … астрономією!

Пару місяців (а може і не пару) посидіти на горищі свого будинку з телескопом, відкрити новітню зірку і назвати її … звичайно ж, Його (Її) ім’ям …

P. S. Правда, якщо ваші відносини незабаром після цього завершаться, то доведеться ще довгий-довгий час спостерігати вашу “зірочку” на небі …
Автор Катерина

Простромлене сердечко

Цю ідею я запозичила з фільму “Невірна” з Річардом Гіром.

Пропоную напередодні влаштувати ніч любові зі свічками і шампанським. Потім, коли любов засне, акуратненько намалювати йому в районі апендикса простромлене сердечко зі стрілою, недвозначно вказує шлях вниз.

Вранці гарний настрій і подив забезпечено!
Автор Валерія

Рекламний щит

Я привітаю свою кохану людину дуже незвичайним способом. Я йому подарую … великий рекламний щит з нашою фотографією, який буде знаходитися навпроти його вікна.

Він прокинеться, вигляне у вікно і побачить нас!

А ввечері фотографія буде висвітлюватися, і серед холодної зими мого улюбленого буде зігрівати моя любов, і радувати мій подарунок – фотографія під пальмами біля моря.
Автор Наталин

Лялька

Мій знайомий Олексій вирішив подарувати своїй дівчині, великий любительці коштовностей, намисто з красивого великих перлів. Він не міг особисто в день Валентина вручити подарунок, тому що їхав у відрядження, але він попросив зробити це службу доставки.

Щоб бути оригінальним, намисто Олексій надів на спеціально куплену порцелянову ляльку. Обмотав намисто навколо шиї ляльки, а частина, яка не влізла на шию, він заховав під пишну лялькову сукню.

Коли Альошка повернувся з відрядження, його дама зустріла судженого надутими губками, мовляв, що я, дитина, щоб ляльки мені дарувати. Але коли Олексій показав, як хитро він заховав намисто, її радості не було меж.
Автор housewife

Валентин любить шоколад
Традіція наказує обов’язково в день Валентина дарувати торти, тістечка і шоколад у вигляді сердечка. Чому?

По-перше, він сприяє виробленню серотоніну, який називають “гормоном гарного настрою”.

По-друге, що входить до складу шоколаду особлива речовина стимулює так званий “центр любові” в мозку людини. Особливо чутливі до цієї речовини жінки, може бути, тому шоколад залишається для них одним з найулюбленіших ласощів.

Так що, шоколад, подарований на день Валентина, обов’язково змусить вашу пристрасть спалахнути з новою силою.
Автор housewife

Як зізнатися коханій?

1) Якщо ваша пасія навчається в школі або в інституті я пропоную розклеїти по навчальному закладу листівки з освідченням у любові до цієї людини. Впевнена, ефект буде позитивним (якщо, звичайно, почуття взаємні).

2) Прийдіть до будинку, де живе ваша кохана, і кричите: “Мила …, я тебе люблю! Один бог знає, як я тебе люблю! Що я без тебе?!”

Я думаю, що жодна дівчина не зможе встояти.

3) Замовте вашої улюбленої 101 троянду і покладіть їх на поріг, від них зробіть доріжку з пелюсток, що йде до того місця, де ви стоїте з подарунком для неї (це може бути ланцюжок з кулончик у вигляді серця).
Автор Світлана

Запашне сердечко

Знадобиться форма для кексу у вигляді серця, шматок гліцеринового мила улюбленого кольору і запаху.

Брусок мила ріжуть на частини, викладають у форму (можна накришити різних кольорів), можна капнути ароматичних масел. Формочка поміщається в MW-піч на значок low приблизно на 3 хвилини (до розрідження мильних шматочків), дістається і залишається для охолодження.

Після охолодження витягніть мильне сердечко з форми і обв’яжіть стрічкою.

Автор housewife
Календар

Календар кохання явирішила зробити у оригінальний подарунок своєму коханому, у мене були фотографії, зроблені в агентстві, я знайшла фірму, яка виготовляє друковану продукцію, і замовила настінний календар зі своїми кращими фотографіями. Вийшло дуже красиво, тепер на кожен місяць своя фото! Я впевнена, йому дуже сподобається!
Автор Марина

Подаруй іменну зірку

Мій знайомий на минулий День Святого Валентина подарував своїй дівчині Ангеліні зірку. Ні, не яку-небудь паперову, а справжню, небесну.

Можна коханій людині подарувати зірку: ви списується з ними, оплачуєте (десь близько 50 $ за цінами минулого року) і … вуаля! Вам присилають сертифікат, що підтверджує, що за таким-то координатами знаходиться зірка № такий-то, названа тепер Ангеліна.
Автор housewife

Любов-морковь


Візьміть картонний пакет з-під молока і відріжте верхню частину, щоб вийшла така коробочка-горщик. Далі цей горщик обклеюється папером і розмальовується, або загортається у фольгу, на яку прикріплюються сердечка.

Заповнюємо цю справу землею (тільки пакет обрізайте не нижче 15-20 см), і в землю запихаєте насіння моркви. Через тиждень (максимум) ваша любов-морква зійде.

Тепер можна в магазині купити таку прищепку, яку встромляєте в землю, а на пріщепочку зачіпляє інструкції, як за вашою любов’ю-морквою доглядати, як поливати і так далі і вручаєте коханому. А також до подарунка можна прикласти брелок-морквину, щоб не було всяких дурних думок, коли ця морква “відцвіте”! :)
Автор Маргарита

7 ідей унікальних подарунків

1. Подаруй прогулянку і спогади.

Що може бути простіше? Просто запроси Його на прогулянку. Тільки маршрут потрібно продумати заздалегідь. Побувайте у Ваших пам’ятних місцях. Місце знайомства або першого побачення, місце першого поцілунку … Романтичний настрій Вам забезпечено!

2.Кінна прогулянка.

Все просто. Потрібно просто зателефонувати (або приїхати) в кінноспортивний клуб і замовити прогулянку заздалегідь. Що може бути романтичніше Ти Він і природа … Якщо хочеш, прихопи з собою пляшечку улюбленого вина і пару келихів.

3. Телеграма.

Відправ 13 лютого Улюбленому телеграму з привітаннями і зізнаннями. Тільки для цього потрібно зайти в поштове відділення, що знаходиться якнайдалі від дому.

4. ТИ і ВІН автори книг ПРО ВАШУ ЛЮБОВІ.

У палітурній майстерні можна замовити зробити гарну палітурку для товстого зошита з чистими аркушами. Нехай на обкладинці красуються Його ім’я і прізвище (Він буде автором). Придумай оригінальну назву, що-небудь про кохання. Вручи цю книгу Йому в День Закоханих і попроси хоча б раз на тиждень заповнювати порожні сторінки.

Звичайно, точно таку ж книгу можна зробити і з твоїм ім’ям. Тільки обов’язково заповни першу сторінку і урочисто пообіцяй при врученні робити щоденні записи.

Тільки уяви собі, який чудовий, незвичайний архів тільки ВАШИХ зізнань може вийти!

5.Великий Святковий концерт.

Простіше простого! Просто зайдіть на Інтернет сайти улюблених радіостанцій (заздалегідь, звичайно ж) і замов кращі пісні для Улюбленого. Чим більше, тим краще.

6. Подушка-подружка.

Зараз у магазині можна купити фарби для тканини ( фарби, схожі на гуаш). Візьми звичайну наволочку і прикрась її своїми освідченнями. Якщо є бажання – можна зробити цілий подарунковий постільний комплект. Нехай Улюблений перед сном насолоджується, читаючи слова любові.

7.Шарж в подарунок.

Такий подарунок підійде тільки для людини, що володіє почуттям гумору. Візьми Його фотографію і замов шарж художнику. Я думаю, добре б сказати художнику, що портрет буде подарунком до Дня Закоханих. Підбери відповідну рамку – і неповторний подарунок готовий!

Можна зробити Ваш спільний портрет:)
Автор Малінкін

Себе, кохану

На День Святого Валентина завжди хочеться дарувати щось незвичайно-романтичне. У цьому році я вирішила, що кращим подарунком для мого чоловіка буду я сама. Звичайно, нічого б не вийшло без допомоги моєї подруги, яка допоможе мені прикрасити кімнату, надути кулі, а головне загорнути мене в прозору плівку і зав’язати величезним червоним бантом (природно красиву білизну додається). Сподіваюся, що все пройде вдало і мій чоловік від душі радіти такому подарунку!
Автор Анна

Стіна любові

У минулому році перед днем любові у мене було багато роботи і якось не вистачало часу на роздуми про подарунки та сюрпризи, а вже тим більше на придбання таких. І кожного разу, повертаючись з роботи, я проклинала себе, що знову все вилетіло з голови … По дорозі з дому заходила в поряд розташовані маркети і купувала то листівочки, то якісь маленькі пухнасті іграшки і т.п. (Усіх цих дрібниць на прилавках вистачає з лишком).

На наступний день я думала, що потрібно придбати щось істотне і вражаюче, але все так само під руку попадалися всі ті ж приємні дрібниці.

У підсумку, за два дні до свята, я вже втратила надію на щось особливе і почала думати, що ж робити з тим “добром”, що я накупила (а його на той час накопичилося дуже навіть пристойна кількість). І я придумала.

Напередодні ввечері перед святом я підписала всі листівочки (або маленькі віршики, або наші “потаємні” фрази). І вранці, вставши на годинку раніше, ніж зазвичай, я обклеїла всю стіну від стелі до підлоги всіма листівками. Уздовж плінтуса розклала новорічну гірлянду і всі м’які сувенірчики.

Чоловік оцінив мій сюрприз:)

P.S. Після свят почали знімати листівочки, виявилося, відриваються з клаптиками шпалер. Потім вирішили все залишити, так що до цих пір День Любові панує в нашій спальні!
Автор Олена

Дерево кохання
Візьміть одну велику гілку або кілька маленьких. Щоб гілка стала надзвичайною, покрийте її лаком або оберніть тонким білим папером (попередньо змастивши гілку клеєм). Поставте гілку у вазу.

З рожевого і червоного картону виріжте сердечка. Сердечка можна зробити різного розміру, а можна однаковими, головне написати на них най-най слова. Порадуйте свого коханого зізнаннями!

Написи можна починати словами: “Немає на світі жодної людини, крім тебе …” або “Тільки ти вмієш (примушуєш мене) …”, чи” Я люблю твої … (сильні руки, наприклад) “.

Зробіть отвір в сердечку голкою з ниткою. Зробіть петельку з нитки. Повісьте сердечка на гілку. Дерево кохання готово!

Якщо Ви поставите поруч із деревом свічки, сердечка почнуть тремтіти …
Автор Малінкін

За що я тебе люблю

минулий день Святого Валентина я вирішила дати зрозуміти моєму чоловікові, за що я його люблю. Я склала список. Деякі з причин були романтичні (“я люблю, коли ти мені цілуєш руку перед сном”), деякі були дурні (“я люблю, коли ти залишаєш на столі розжовані зубочистки”), деякі були сексуальні (“… …” ну це дуже інтимно для кожного).

Придумайте стільки, скільки можете. У мене набралося (я сама не повірила) … 121!

Тоді я вирізала 121 сердечко з червоною і рожевого паперу і на кожному написала одну з причин мого кохання. У магазині купила коробку, яку теж обклеїла серцями, і склала в неї все “причини” моєї любові.

Мій чоловік був у захваті! Він сидів і читав, а, читаючи, дивувався. Він не знав за собою і половини з знайденого мною. А деякі причини знав, але не думав, що я їх помічаю, і що це важливо для мене.

Це дійсно змусило його зрозуміти, наскільки я ціную його. Це також змусило МЕНЕ зрозуміти, наскільки я ціную його!

Коробка ця стоїть на його столі, і час від часу я даю йому ще одне сердечко, щоб додати туди.

А чоловік подарував мені маленький глобус з доданою запискою “Я обіцяв подарувати тобі весь світ. А обіцянки я виконую завжди!”

А кілька років тому, коли ми відпочивали в пансіонаті в цей же час, він купив 10 наповнених гелієм кульок. На першому написав: “Я хочу розповісти всьому світу, що …”, і повісив його на вхідні двері номера. Решта прикріпив у двері із зворотного боку і на всіх написав: “Я тебе люблю”.

Прочитавши напис на першому кулі, і смикнувши за ручку, я привела в дію “спусковий механізм”, і всі кулі вилетіли в коридор і зависли під стелею холу! Раділи всі мешканці пансіонату!
Автор housewife

Подушечка

Що ВІН любить робити вдома найбільше? Правильно, 96% свого часу вдома ВІН проводить на дивані.

Так що кращий подарунок до Дня Святого Валентина це все ж – подушечка! Може бути, вона буде у формі сердечка, може бути вона буде кругла. Може бути, вона буде червона, а може бути білосніжна з нашитими червоними сердечками – але обов’язково вишийте на ній ЙОГО ім’я. Так, навіть під час лежання на дивані, його думки будуть йти в правильному напрямку, тобто в напрямку – ДО ВАС!

Ще краще буде, якщо подушечок буде ДВІ! Одна ДЛЯ НЬОГО, інша – ДЛЯ ВАС. А ще вам знадобиться красивий шнурок або міцна стрічка, довжина якої буде співпадати з шириною вашому ліжку. Один кінець цієї стрічки ви закріплюєте на СВОЇЙ подушечці, інший – на ЙОГО. Якщо ви будете шити ці подушечки самі, краще заздалегідь скріпити їх між собою. Навіщо? А ОТ НАВІЩО!

Наприклад, ти всім задоволена, а ОСОБЛИВО – ниМ, от як сьогодні, в День Святого Валентина. Ти пов’язуєш шнурок так, щоб ваші подушечки виявилися близько-близько!

Але ж бувають і будні, і тоді, якщо щось не по-твоєму, (а ти маєш право на те, ЩОБ ВСЕ БУЛО по твоєму, то ти просто трохи відпускаєш шнурочок.:) І ВІН зможе все зрозуміти без слів !

Дозволь йому теж розв’язувати шнурок. ВСЕ ОДНО ВІН ДАЛІ ЛІЖЕЧКА НЕ вповзе – ДОВЖИНА Шнурка не ДОЗВОЛИТЬ (адже ти подбала про це завчасно!).

Ось така ось цікава гра.:)
Автор Amori

Мої слова завжди з тобою

на аудіокасету запишіть свої зізнання в любові і найкращі пісні про кохання.

Дуже добре вийде, якщо чергувати Ваші слова або вірші. Підійдуть і чужі, якщо слова у них близькі Вашим відчуттям, адже не дарма існує стільки визнаних поетес й чарівні, ніжні мелодії або пісні про кохання.

Вимовляєте свої слова найніжнішим голосом (майже пошепки), щоб не вийшло схоже на промову на Першотравневій демонстрації.

Така касета, на мій погляд, хороша тим, що наодинці з собою Ви без тіні збентеження скажете все най-най слова і ще (і це головне!) Ваш улюблений завжди зможе почути Вас, навіть коли він десь далеко.

Останні штрихи: намалюйте на корпусі і футлярі касети сердечка червоним лаком для нігтів.
Автор Малінкін
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron